OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH "JĘZYKI ŚWIATA" K. A. KOWALCZ

Białystok

Opinie o OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH "JĘZYKI ŚWIATA" K. A. KOWALCZ

prawn

@cichy masz wrażenie, że znajdziesz kogoś jeszcze kto jest w ten sposób oszukany? Troszkę zastanawiam się dlaczego nie znasz innych lektorów z JĘZYKÓW ŚWIATA, chyba jakoś się znaliście. Jeśli mają takie same problemy to kontakt chyba jest prosty.

Zostaw opinię o OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH "JĘZYKI ŚWIATA" K. A. KOWALCZ - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OŚRODEK NAUCZANIA JĘZYKÓW OBCYCH "JĘZYKI ŚWIATA" K. A. KOWALCZ