New Maximum Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o New Maximum Sp. z o.o.

kolega

witam każdemu kto by chciał spróbować pracy w tej firmie SERDECZNIE ODRADZAM !!! Szef dużo obiecuje z niczego się nie wywiązuje, praca tylko zdalna a na pieniądze można czekać i czekać

anonimowy

Ogólnie fajna atmosfera na co dzień. Z początku zapowiadała się fajna praca ale z czasem zaczęły pojawiać problemy z pieniędzmi dla pracowników. Wypłata miała być w każdy piątek ale z czasem trzeba było czekać kilka kolejnych dni. Nie ma szans na umowę o pracę, tylko zlecenie co miesiąc.

Masz doświadczenie z pracą w firmie New Maximum Sp. z o.o. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Zostaw opinię o New Maximum Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Maximum Sp. z o.o.