Subeli

Bydgoszcz

Opinie o Subeli

Kraciarz

Absolutnie nie polecam! Firma niezwykle niepoważna, wyniki pracy na rzecz klienta mizerne a raczej zerowe. Dodatkowo wyjątkowo bezczelny kontakt z klientem. ABSOLUTNIE NIE POLECAM, omijać szerokim łukiem.

Były klient

Nie polecam współpracy z tą firmą. Kompletnie nie radzą sobie z najprostszymi projektami. W przypadku wniesienia uwag nie można liczyć na ich wsparcie. Bardzo ciężko ich znaleźć, bo co chwilę zmieniają siedzibę.

bydgoszczanka

Zwykli oszuści! Uważajcie wszyscy na tę firmę !

KP

Jestem grafikiem w tej firmie, pracuję od ponad 3 lat. Jest dużo pracy, jak w każdej takiej firmie. Dostaję na rękę tyle ile chciałem, mam umowę o pracę, nie ma problemu z urlopem, warunki pracy zajebiste. Nie ma na co narzekać.

programista

Nie mogę narzekać. Pracuję w Subeli od 4 lat. Mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zarabiam naprawdę nieźle, od początku zatrudnienia miałem 3 znaczne podwyżki. Pracujemy nad ciekawymi projektami, nie ma typowego „przemiału”. Szefostwo też spoko, bardzo idą na rękę. Generalnie atmosfera raczej luźna. Polecam.

romulus

śmieszna firemka, wyśmiewają czyjeś portfolio, a sami nie mają żadnego chociaz firma istnieje 3 lata, link do FB nie działa, firma krzak, nie polecam ...

Zostaw opinię o Subeli - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Subeli