Opinie o Global Partner w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Partner. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Partner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Partner w Wrocław

margo

witam, mam pytanie dotyczące pracy w Global partner, jutro mam iść na spotkanie rekrutacyjne - pracownik biurowy telemarketingu, od razu zaznaczam ze nie chce pracować jako call center. Jak wygląda proces rekrutacyjny? jak się Wam pracuje w tej firmie?

OLA :)

Energetyka Pozdrawia :)

była pracowniczka

Pracowalam przez dwa miesiace. Wg mnie wszystko w porzadku. Oczywiscie poszlam z nastawieniem, ze bede pracowac, a nie, zeby sie (usunięte prze administratora) No ale nic... teraz urlopik :) i po urlopie do szkoly... :( Bardzo fajna atmosfera, ja polecam. :)

Witam ja chciałem zapytać jak wygląda praca kuriera?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Global Partner? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zadowolona

Ja pracuje w Globalu już 4 miesiące, jak dla mnie jest naprawdę OK. Lekko i przyjemnie;P ! Zapraszam wszystkich;)

tm

Podoba mi się. Zwłaszcza dzisiejsze szkolenie. Rewelacja. Nigdy nie miałem tak profesjonalnych szkoleń wcześniej. Polecam. Pełen profesjonalizm.

Ex-kurier

Witam. Widzę sam pochlebne wypowiedzi... i fajnie :) Także napiszę, że same pozytywy. Większość postów to wypowiedzi konsultantek, ja pracowałem w Global jako kurier i do dziś strasznie chwalę tą firmę. Atmosfera jest[usunięte przez moderatora], że się tak wyrażę. Cały zarząd jest bardzo sympatyczny po paru dniach można śmiało nawiązywać relacje kumpelskie bez zwrotu per Prezesie i można się odnosić do prezesa po imieniu. Jest to wielki pozytyw ponieważ pracownik czuje się jak na koleżeńskim spotkaniu a nie jakby był w pracy (oczywiście podczas takiego stosunku trzeba zachować umiar i mieć na uwadze że jest to osoba wyższa stanowiskiem ;) ). Ponadto z Prezesem zawsze bez problemu można się dogadać, że "tego i tego dnia nie może mnie być w pracy". Nie ma żadnych problemów - jeśli nie będziemy przesadzać ;) jako kurier nigdy nie miałem problemów z wypłacalnością, pieniądze zawsze były w ustalony dzień a i na zarobek nie można było narzekać... średnio tygodniowo zarabiałem 600 - 800zł :) do dziś wspominam piękny, owocny tydzień gdy na konto przyszło 1120zł tygodniówki :D oczywiście od zarobków trzeba sobie odliczyć koszty paliwa ale i tak miesięcznie wychodziło bardzo przyzwoicie :) Tak więc polecam jak najbardziej to stanowisko osobą posiadającym mało-żrące paliwo auto ;)

Z.

A ja idę w poniedziałek na szkolenie i strasznie się boję... Ogólnie. Wszystkiego. Przyjmiecie mnie tam ciepło? :)

kurier

Bardzo przyzwoita kasa za zlecenia. Jest ich coraz więcej, firma pracuje nad jakością sprzedaży. Jako kurier mam wypłaty 2 razy w miesiącu - do tej pory bez opóźnień, a pracuję już ponad 2 miesiące.

Ja pracuję tam od jakiegoś miesiąca, nie wiem jak było wcześniej, mogę jedynie powiedzieć, że nie mam na co narzekać: dużo konkursów motywujących( już kilka razy wygrałem 50zł) no i świetni ludzie;)Zwłaszcza na drugiej zmianie;)

xxxtm

Tutaj jest naprawdę ok;) konkretna firma, profesjonalne wsparcie liderek...to się ceni. Polecam gorąco i zapraszam wszystkich, którzy chcą zarobić i poznać fajnych ludzi, bo atmosfera jest rewelacyjna!

xx

Pracowałam już w niejednym call center gdzie atmosfera była fatalna,kasa beznadziejna i non stop czepianie się o wszystko.W GP pracuję od 2 miesięcy i nie zamierzam szukać nic innego.Wypłata na czas,kasa za dobre wyniki,atmosfera ok,więc nie rozumie waszych wyssanych z palca opinii.

tm 2

W Global jest super! polecam wszystkim;)atrakcyjny system wynagrodzeń...ja już mam stawkę 10/h! mam porównanie jak jest w innych call center i wiem,że nigdzie tyle nie zarobie co w Global.

tm1

W Global jest super! Klarowne warunki pracy, rewelacyjna atmosfera, pomoc Liderek.Przyszłam bez kompletenie doświadczenia a obecnie już dościgam najlepszych!Polecam wszystkim ambitnym;)

???

tego to już nie wiem ?

alf

A czy wiecie na jakim poziomie są szkolenia? Czy są to osoby z doświadczeniem, albo takie, które potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę? Bo brak porządnej salki to jedno a samo szkolenie to drugie.

Ciekawa

1200-1600zł co trzeba tam zrobić, by tyle zarabiać? Większość wypowiada się pozytywnie. Ile FAKTYCZNIE dostaliście wypłaty?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Partner - Wrocław

• Jak się pracuje w Global Partner?

Zobacz opinie na temat firmy Global Partner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Global Partner