Browar Staropolski

Nie polecam pracy w tej firmie chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo

Ryszarda K.
@ds 22.06.2017 14:27
Nie polecam pracy w tej firmie chamstwo chamstwo i jeszcze raz chamstwo

Potwierdzam, gorzej niż masakra. Żeby jeszcze ludzie byli inni.

xxxdearxxx

Czy ktoś może mi napisa czy warunki pracy są tam dobre? wypłacalni są? wszystkie opinie mile widziane

Aga
@xxxdearxxx 18.10.2016 19:07

Warunki pracy masakryczne. Brak szacunku dla pracowników ze strony kobiety właściciela. Jedno wielkie oszustwo. Nigdy nie wiesz kiedy z pracy wyjdziesz, a za prace podziękują ci wulgaryzmami. Nie idźcie tam ...

Iiiiiiii
@xxxdearxxx 18.10.2016 19:07

I jeszcze wam powiem że takie firmy jak ta powinno się omijać. Paniusia która udaje wielka panią Prezes nie ma szacunku dla ludzi. Wiecznie nie zadowolona, wulgarna i opryskliwa. Myśli ze szpilki założy i dzięki temu jest Panią, a tak na prawdę słoma jej z butów wystaje.

Jonatan

masakra

2 Mi Day

Hej, a co to właciwie jest i czyje, ten browar?

Praca po 9,12 i po 20 godz też( w sezonie).Wypłaty słabe .

Zostaw opinię o Browar Staropolski - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browar Staropolski