Petro Mechanika S.A.

Płock

Opinie o Petro Mechanika S.A.

klaudiusz

petro energorem czeka taki sam koniec jak petro mechanikę - już maja kłopoty finansowe i nie płaca w porę faktur, firma wydmuszka kupiona na 16 milionów (a przecież podobno kredyt trzeba spłacać). pracownicy już skierowali sprawę do prokuratury o ewy transfer kasy z "trójkącie bermudzkim" petro mechanika - petro energorem - pm technologie

Nick

THE END

Zuzanna

@pracownik masz na myśli dosłownie rozebranie budynków firmy? Znalazłam informacje, że firma jest w stanie upadłości układowej. Czy jednak rzeczywiście w poniedziałek przestanie istnieć jej siedziba?

JUZ PO FIRMIE - PONIEDZIALEK ZRÓWNAJĄ TO Z ZIEMIĄ.

I

ŻAL

Zuzanna -jakie plusy??????chyba same minusy..... A na mr2 same emeryty biorą młodych za 1600 Bo niema komu zarabiać. Wogule minus --------

Zuzanna

@abachętnie usłyszymy więcej na temat tego jakie są plusy z pracy w Petro Mechanika. Co najbardziej podoba Ci się w pracy?

Gay

Robiłem trochę czasu niby firma się podnosi mają roboty aleeeee;nad godziny mus! ( usunięte przez administratora )Nic nie dają zrobić stara gwardia i gadaj na piętrze nowy nie umie nie nadaje itp itd. M( usunięte przez administratora ) Jeszcze raz miska mają ludzie dosyć! !!!!!! Brawo dla kierownika Tomka stara się .pozdrawiam

adaś

Widzisz kolego tobie jak najbardziej odpowiada ale jednak większości nie koniecznie, nie wiem co by niektórzy od razu chcieli, wiadomo, im masz większe doswiadczenie i uprawnienia to zarabiasz więcej, zawsze możesz sie doskonalić ale na poczatek nikt nie da ci tyle ile byś chciał

czesio

Witam, radze nie słuchać naganiaczy z zarządu petromechaniki którzy piszą tutaj że wszystko jest świetnie, bo nie jest i to od dawna.... chodzi o to by tylko nieświadomych ludzi zachęcić do pracy by przyszli zobaczyć, dobre i miesiąc lub 2 jak ktoś popracuje za darmo bądź za ratę pensji prawda??? Jedyny ratunek dla nich to zmiana prezesa i kierownictwa by ta firma miała szansę ale jak wiadomo to się nie stanie.... Pracowałem tam nie dawno osobiście oraz znam los osób które tam pracowały więc wiem co mówie, każdy prędzej czy później albo się zwalnia i daruje pensje albo idzie do sądu pracy by móc później przez sąd ściągnąć kasę, ale większość i tak odpuszcza stąd im się to opłaca

aba

Witajcie, Pracuję w tej firmię od kilku miesięcy, nie mogę powiedzieć złego słowa na któregokolwiek z pracowników, panuje rodzinna atmosfera. Firma miała spore problemy finansowe, ale powoli się podnosi. Roboty jest sporo i to nie tylko na terenie PKN Orlen. Jest jeden problem - brakuje rąk do pracy. Ogólnie kasa się zgadza na czas, z początku tylko dostałem kase na raty, ale póki co jest spoko, polecam :)

sowa

Sytuacja jest w dalszym ciągu taka jaka była, orlen wypiął na nich dupę półtora roku temu, firma upada i wyprzedaje co udało się ocalić przed komornikiem, ich pracownik Bogdan Rodziewicz regularnie świeci oczami za firmę reprezentując ich przed sądem podczas rozpraw byłych pracowników o wypłatę wynagrodzenia

darnoKonrad

Radzę omijać tą firmę dalekim łukiem chyba, że chcecie później czekać na sprawę w sądzie o niewypłacenie wynagrodzenia, dopiero wtedy płacą jak ma się wyrok z sądu, większość ludzi i tak nie pójdzie do sądu stąd im się to opłaca. Tej firmie już nic nie pomoże, proszę nie słuchać opinii naganiaczy internetowych z petromechaniki

duduś

firma się podnosi, coraz więcej zleceń, pensje płaci regularnie, przyjmuje nowych pracowników. Ciekawe jak będzie w zimę jak jest trochę mniej remontów na PKN

Mysz

Pisali kiedyś o tym ze firmy z płocka były na czarnej liście. A jednak od tego czasu kilka osób (umysłowych) z firm Petro dostało się do roboty w Orlenie. No to jest ta czarna lista czy jej nie ma. Można pisać na priva hans1@poczta.onet.pl

Wierzyciel

Firma nie płaci za swoje zobowiązania i unika kontaktu w sprawach rozliczeń. Wartość obecnych długów jest wysoka. Przestrzegam przed współpracą lub dostarczaniem materiałów bez 100 % przedpłaty. Inne warunki mogą spowodować brak zapłaty.

Wierzyciel

vghui

Jak się rozwiniesz i złapiesz doświadczenie to ładniej będziesz wyglądał w trumnie

życzliwa osoba

Przestrzegam przed podejmowanie zainteresowania ofertami na ślusarzy, tokarzy, szlifierzy, frezerów, technologów itp umieszczane z różnych maili m.in. eug.sowa@gmail.com; jan.bak96@gmail.com itd. z nr tel. 533 018 123. Oferty pochodzą z firmy Petromechanika która jest już od kilkudziesięciu miesięcy nie wypłacalna, a treść ofert oraz to co obiecuje kierownik na rozmowie ma się nijak do rzeczywistości

petro!

Nigdy w życiu. Nie płacą wypłat. Nawet z nadzorcą który został przydzielony ( a jest to organ państwowy, skoro nadzoruje upadłość a nawet ten (KURATOR) z tym ch_jem sie dogadał..

DudaDoda

Mistrz i Emil to naganiacze.

MISTRZ

bez przesady, solidna firma zatrudniająca ludzi na umowe o prace. Tak, dawali mało ale przynajmniej byla umowa, a nie jakas smieciowka na której o emerytrurce mozna sobie pomarzyc, a skladek po prostu nie bylo. Z tego co sie orientuje to Petromechanika bedzie nadal dzialala

plock

A co się dzieje na MR1 w Petromechanice?

kondrad
@plock 19.05.2015 05:58
A co się dzieje na MR1 w Petromechanice?

znajomi, pupile synowie mistrzów jazyna ,znajomi kierowników przechodzą do energoremu

Trzeci blizniak

Petro Mechanika upada. Od kilku miesięcy stałymi gośćmi w firmie są komornicy. Kolejna płocka spółka przechodzi do historii. Pytanie kto następny.

lulek

Napewno nie polecam, gdyż obietnice są tylko obietnicami by dorwać tanią siłę roboczą za "psie" pieniądze, zero socjalu, premii i podwyżek chyba że obowiązków.Jednym słowem dno głębsze niż najgłębsze miejsce na ziemi.

norbert

ENstaal Zatrudnię spawacza tig...

slusarz

Pracuje tam obecnie. Nadgodzin nie placa wcale, wypalatee w ratach. Wody brak, ciuchow nie piora... mozna tak wyliczac i wyliczac...

były
@slusarz 12.01.2015 20:41

O czym wy mowicie i piszecie? Prezes był dobry by zmusić ludzi do brania kredytów na zakup akcji na których mieli ponoć zarobić, był to też warunek pozostanie w firmie i pracy. Dziś kasy na nic "dorobkiewicz z bielska" nie ma, nawet ludzie którzy po odchodzili mieli pisemka z pieczątką, datą wypłaty do dziś tego i kasy ci ludzie nie mają i mieć nie będą nigdy. bo pan prezes musiał swoje ego podbudować za cudzą kase, nigdy ten człowiek szacunku i poszanowania dla ludzi nie miał i nie ma. Najgorsze jest w tym wszystkim to że, obiecał wiele by by być tym prezesiną a bladego pojęcia o firmie i jej działalności nie miał i nadal nie ma. Przepil i przehulał firmę jak i kasę ludzi którzy mu zaufali, wrzeszczeć to może na żonke która jest obecnie w zarządzie członkiem mimo iż posada swoją ponoć niezależną firmę. Ubliżać wyznawcom judaizmu nie zamierzam ale gorszego i większego chama ja zarządzający PM nawet wśród żydów nie znajdziesz. Szacun p mazur

Sponge bob

Ta firma to jedna wielka szmira, ludzi mają za nic, najlepiej jakbyś za darmo pracował, socjalu nie płacą, nadgodzin też, rękawic do pracy nie ma, ubrań roboczych nie piorą, a [usunięte przez moderatora]buja sie w jakimś buissnes center club teraz. OMIJAJCIE TE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

mis
@Sponge bob 20.08.2013 07:20

zapomnij o bonusach i premiach to czysta fikcja tak samo jak "wysoki" socjal

daniel

to samo dno zrobili w petro korze zniszczyli taką dobro firme pęcherzeski w grobie się przewraca

denim6666

Telefony w Petro Remont u prezesa [usunięte przez moderatora] milczą. Nie odpowiadają na maile i nie płacą miesiącami. Jest szansa na pozew zbiorowy. Każdego oszukanego proszę o kontakt na adres[usunięte przez moderatora] Coś trzeba robić.

Nie przychodźcie tu do pracy ludzie, to co tu się dzieje, to totalne dziadostwo. Pracowałem tu ładnych kilka lat i poznałem ten proces od podszewki, zero koordynacji między poszczególnymi komórkami, jak brakuje ludzi to biorą wszystkich z ulicy, piekarze i ciastkarze (bez obrazy) dostają szlifierki i spawarki i jazda na całego. Myśle, że Orlen to się niedługo rozleci jak inne firmy też robią tak remonty. Wiem też już, że wszelkie certyfikaty dla firm typu ISO i inne nic nie znaczą. Najgorsze zarobki w całym Płocku i okolicach. Wymagań raczej dużych nie ma więc można przebimbać trochę, jak się nie znalazło nic lepszego, ale zwolnić się stąd, to obowiązek każdego szanującego się pracownika.

dno

praca dno, zarobki dno, podejscie prezesika do ludzi dno, prezesik dno - jednym słowem jeżeli się chociaż trochę cenisz i masz do siebie szacunek omijaj szerokim łukiem....

q

Pracowałem 2 lata prawie za darmo (750zł) i jak się zwalniałem to [usunięte przez moderatora] obiecał mi podwyżkę 50 zł za 2-3 m-ce. Praca to była jeszcze w miarę, ale ten prezesina TM-DNO

hihihhi

Nadciąga koniec tej śmiesznej firmy pytam się skąd maja certyfikaty i ile są one warte patrząc na taka firmę .... ZŁODZIEJE !

dno

DNO!!!! w [usunięte przez moderatora] ludzi robią konkretnie szkoda czasu na tą prace zero perspektyw

Chyba piszesz o innej PETRO Mechanice, bo ta w płocku to dno

Witam. Przestrzegam przed praca w PETRO Mechanice. Marne pieniadze, ludzie to tylko czekaja, żeby kogos podkablowac na brame. Co do podwyzek - HAHAHAHAHAHAHA. Tam nie ma czegos takiego. Placa marne grosze a oczekuja BARDZO DUZO. Pan [usunięte przez moderatora] co roku zmienia samochody na coraz to drozsze, a ludziom mowi ze nie ma pieniedzy na podwyzki. A gdy jest naprawde duzo robia na ktorych mozna zarobic ladne pieniadze i ludzie chca podwyzki, to On wtedy wymysla, ze robota byla nie rentowna, ze zle byla podpisana umowa. No to [usunięte przez moderatora] jak tak, to wziasc pociagnac trzeba MARKETING do odpowiedzialnosci. Pozwalniac tych ludzi i koniec. Jeszcze raz przestrzegam przed praca z ta firma.

nik
@anonim 12.05.2010 16:56

Pracowałem od początku w tej firmie i było lux, do momentu gdy władze spichnęly sie z właścicielem remaru i prezesina zba. od tego momentu wszystko sie posypalo. firma pada ludzie uciekaja a za wczesniej kupione akcje mozna dzis wziac do wc bo sp i wlasciciel wiekszosciowy wypial sie na ludzi ktorzy kupili akcje. mieli zyskac a stracili spora kase. potrzebny jest ktos kto wezmie i zjednoczy posiadaczy tych nieszczesnych akcji i pozwie firme by odzyskac swoja kase. Sumując, przez 15 lat nie było podwyzek a otzrymywali je "wazeliniaze" i znajomi, szary robotnik w tej firmie nie zarobil i nie zarobi. Dno i zero szacunku prezesow w stosunku do ludzi dzieki ktorym istnieli

marek

Pracowałem w Petro Mechanice na dobrych warunkach, pracowali tam ludzie z Petro Investment i i firmy Remak i nikt nigdy tam nie narzekał, wręcz przeciwnie bardzo chwalili sobie tam pracę, atmosferę, wynagrodzenie.

Praca w firmie Petro-Mechanika była solidna , można było się dużo nauczyć , miła atmosfera i dobre kierownictwo , polecam wszystkim. Nie polecam pracy w firmie Petro-Investment jest to jeden wielki przekręt.

Zostaw opinię o Petro Mechanika S.A. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petro Mechanika S.A.