W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

Schauspieler

Szkoda, że firma straciła swoje wartości a zarząd firmy już tego nie widzi. Liczą się tylko układy ($$) z kierownikami poszczególnych branż oraz PM ($$) o kompetencjach nie wspominając. Kierownicy i inżynierowie budów to super ekipa która nie jest doceniana przez Jasin. Lepiej poszukać innego GW dla którego chcesz być wykonawcą jeżeli nie masz wyrobionych ścieżek. Pozdrawiam

Iza

W.P.I.P. to generalny wykonawca hal przemysłowych, obiektów biurowych, magazynów. I w związku z swoim dynamicznym rozwojem poszukuje nowych pracowników, którzy wesprą ich w codziennych działaniach. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej firmy w zakładce "Kariera": http://www.wpip.pl/kariera/ A może znajdzie się tu ktoś, kto ostatnio aplikował i w związku z tym powie nam coś więcej o przebiegu rekrutacji? Zapraszam do dyskusji!

TOM
@Iza

uwaga na pana z makijażem permanentnym , który zabiera smaczne obiady w stylu jedzenie na wagę.

Iza
@TOM

Osoby wchodzące na forum chciałyby przede wszystkim przeczytać merytoryczne opinie na temat miejsc pracy. @TOM, pracujesz w W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.? Jeśli możesz, napisz co ci się podoba w tej pracy i na czym ona polega, dziękuję!

Byly
@TOM

A co ma makijaż i jedzenie do tego jak się w firmie pracuje albo jak wyglada rekrutacja? Idiotyczny komentarz....

Klima

Sprawa jest bardzo prosta zrobisz dobrze jest ok coś nie gra poprawiasz zrobisz jest ok wszystko w temacie bez słodzenia są ekipy które zrobią jakąś straszną kaszane i potem foch że WPiP takie a takie robiłem na kilku inwestycjach i zawsze było ok a jak sie zdarzyło coś poprawić bo rzeczywiście trzeba było albo z ich strony coś wynikło nowego to pełna kultura i zrozumienie obustronne ktoś płaci za usługę i nie będzie przed inwestorem oczami świecił za ciebie to normalne kasujesz dobrze rób dobrze

Zainteresowana

Dzień dobry, w zeszłym tygodniu pojawiło się ogłoszenie o pracę do kadr, chciałabym zapytać Was jak pracuje się w firmie i co ewentualnie jest pewną niedogodnością :), nie ukrywam że firma jest godna zainteresowania i ma ciekawa ofertę pracy jednak chciałabym poznać Wasze odczucia i opinie. Z góry dziękuję .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierownik Robót ds. Instalacji Sanitarnych w firmie W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Zainteresowana

Dzień dobry, w piątek ukazało się ogłoszenie do pracy - dział kadr. W związku z tym że jestem zainteresowana chciałam zapytać jaka w firmie panuje atmosfera, czy polecacie firmę? Zastanawia mnie sformułowania specyficzna firma? co za tym się kryje?

To się zaczęły zwolnienia w WPIP

diwi

jak to?

Szarak

Serio?

D2664

Firma jak każda inna są plusy i minusy. Jest elastyczna z czasem pracy, jak trzeba coś załatwić to można wyskoczyć, ale trzeba pamiętać że robota musi być zrobiona.

Kick

A jak ogólnie wygląda praca dla kogoś kto dopiero zaczyna karierę zawodową? Warto iść do wpip? Jak z zarobkami? Na ile może na początku liczyć inżynier budowy?

Jp3łms

Praca spoko, ale kierownik budowy nie chce płacić pod stołem :/

Inżynier

Niestety firma nie stara się zatrzymać ważnych, potrzebnych ludzi. Wielu takich odeszło. Niestety. Kolejnych kilka chce odejść bo zmiany są na gorsze i już nie pracuje się tak dobrze jak kiedyś. Oczywiście nadal znajda się osoby wartościowe, znające się na pracy ale są tez takie, które siedzą w firmie ponad 20 lat i nie znają się na swojej pracy. Dodatkowo obgadując, donosząc na innych i odnoszące się do innych z wyższością. To przykre. Mamy nadal wielu fantastycznych pracowników, niestety jak napisałem wyżej wielu z nich mocno się zastanawia nad odejściem. Jeszcze rok temu to była inna firma. Szkoda, ze zmiany idą w zła stronę

@Inżynier

W ostatnim roku firma przeszła szybki i dynamiczny rozwój. Praktycznie podwoiła się liczba pracowników co spowodowało zmiany organizacyjne. Mieliśmy też kilka zmian kadrowych. Część procesów wymaga jeszcze dopasowania do nowych struktur, ale cały czas pracujemy nad ich poprawą i optymalizacją. Dowodem na to może być fakt, ze po raz drugi otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy w ogólnopolskim badaniu prowadzonym przez firmę Aon.

Zmiany na gorsze są zauważalne już po przeprowadzeniu ankiety. Zatem chwalenie się tytułem nic nie zmienia.zobaczymy za rok.

Jak tam pracodawca roku? Tytuł zdobyty?

Szanowni Państwo, weszłam z ciekawości na opinie o firmie i muszę przyznać, ze jestem nimi zaskoczona. Pracowałam w W.P.I.P. przez dwa lata i mam o firmie bardzo dobre zdanie. Współpracę z Zarządem firmy oraz ze współpracownikami wspominam bardzo pozytywnie. Udało nam się dwa razy zdobyć tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku. Jestem przekonana, że za rok firma na tym polu ponownie odniesie sukces (czego jej życzę). Wprowadziliśmy opiekę medyczną, masaże. Można korzystać z karty multisportu czy z dopłaty do wypoczynku. Przez okres, który spędziłam w firmie czułam się tam jak w domu. To dzięki wspaniałej atmosferze, którą tworzą wyjątkowi ludzie. Zgodzę się, ze w firmie zaszły duże zmiany. Myślę jednak, że każde przedsiębiorstwo chcąc się rozwijać musi się zmieniać, dopasowywać do rynku. Szczerze polecam pracę w W.P.I.P. i serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników.

@Ania

To czemu pani odeszła jak tak fajnie jest?

n.dyzma
@Ania

w telefonie z 20 aktywnych jeszcze 2 lata temu kontaktów pozostało 6 , to chyba czystki na wzór tych jakie PIS dokonał w spółkach skarbu państwa

Aneta

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w W.P.I.P. mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Znalazłam kilka ofert pracy, podsyłam link do strony http://www.wpip.pl/kariera/ Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i podzieli się wrażeniami?

@Aneta

@Aneta warunki zatrudnienia są uzależnione od kompetencji naszych kandydatów oraz stanowiska na które aplikują. Wspólny jest natomiast pakiet benefitów takich jak np. prywatna opieka medyczna, karty Multisport

Aneta

@ Anonymus, dlaczego uważasz że to specyficzna firma? Napiszesz coś więcej, chociażby jaka atmosfera panuje w firmie? Co masz na myśli pisząc, że dbają o pracownika? Czy chodzi tu o jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe? @ Ania, jesteś zadowolona ze współpracy, a czy mogłabyś napisać czy jest szansa na umowę o pracę już od pierwszego dnia?

@Aneta

Aniu, myślę, ze wszystko już napisałam :) miłego dnia :)

Dość specyficzna firma...niby pracodawca roku, dbający o swoich pracowników. Z drugiej strony

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Nie

Kamil

Czy rzeczywiście tak dużo osób odchodzi z firmy? Interesuje mnie praca tu i trochę się zastanawiam.

Rzetelna firma.Płaci na czas i jest gotowa negocjować ceny po po podpisaniu umowy. Skromny pdwykonawca z Wrocławia

Inżynier

Co się dzieje w tej firmie, ze tyle osób odchodzi? Jakaś plaga. Słyszałem, ze od jakiegoś czasu jest coraz gorzej. Duże zmiany i to nie na lepsze. Masakrycznie dużo wypowiedzeń pracownicy dają. Chciałem składać cv ale nie chce trafić w zle miejsce (coś się musiało stać). Znajomy mówi, ze jest tam coraz gorzej i odradza choć jeszcze jakiś czas temu zachęcał. Czy ktoś z pracowników może napisać co się dzieje bo chciałbym poznać opinie innych ludzi. Do tego odchodzi dużo osób ważnych. O co chodzi?

@Inżynier

wydaje się że wszystkiemu winna szara strefa usytuowana gdzieś pomiędzy najniższą a najwyższą ale mieszczącą się jeszcze w budżecie ofertą

Aneta

@ludzik napisał, że współpracował z ludźmi z tej firmy - niekoniecznie w ranach struktury W.P.I.P.. Często zdarzają się sytuację, w których pracownicy spotykający się w firmie A opowiadają siebie o wrażeniach z firm, w których pracowali wcześniej. W zasadzie to sytuacja na porządku dziennym.

Ludzik
@Aneta

Sobie chyba miało być ;) współpraca to nie opowiadanie o wrażeniach.... słaba opinia....

Aneta

@Tadeusz, miałeś do czynienia z pracownikami tej firmy jako ich kolega, czy jako klient? Dla osób zainteresowanych pracą w W.P.I.P. (a są teraz aktualne oferty), liczą się fakty dotyczące umowy, godzin pracy czy socjalu - odbiór innych pracujących osób to bardzo subiektywne odczucia, które nie powinny świadczyć o obrazie całej firmy.

ludzik
@Aneta

@Aneta, Tadeusz napisał, że współpracował. Jak miał współpracować jako kolega?

Zostaw merytoryczną opinię o W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. - Jasin

• Jak się pracuje w W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.?

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.