Anneberg Transpol

Opinie o Anneberg Transpol

Mam wykształcenie na logistyka i jestem zaznajomiona ze spedycja międzynarodowa więc pomyślałam że złoże CV na spedytora. Nie podali jednak widełek płacowych, jedynie benefity które mi odpowiadają. Czy ktoś pracuje w tej firmie na podobnym stanowisku? Rozumiem że trzeba również mieć swój samochód i prawko kat b?

Alex22 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Ktoś może powiedzieć do jakich krajów oni jeżdżą? Czy można wybrać system pracy np. 3/1 albo 4/1 ?

Czy pracodawca Anneberg Transpol motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Cześć, a jako spedytor międzynarodowy ktoś z was pracuje? Wydaje mi się, że szukają teraz kogoś na to stanowisko, o ile oferty na ich stronie są aktualne. Z doświadczeniem ile można zarobić netto? Obiecują też premię, ale ktoś z was pisał coś o jej ucinaniu. To jak to z nią jest?:) Dowiedziałem się też z forum, że za znajomość angielskiego u kierowców też jest jakiś dodatek. U spedytorów ponoć dużym atutem jest znajomość języka rosyjskiego i/lub niemieckiego, czyli też coś do wypłaty dodatkowo dorzucają za język?

Kierowca Międzynarodowy

Nic strasznego. Zwykłe zapytanie w kadrach o pracę. Pani spytała o znajomość języków obcych i czy posiadam paszport i czy mogę jeździć na wschód. Potem badania lekarskie i oczywiście jazda próbna na placu.

Żadnych dziwnych pytań.

Dorota

Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Kierowcy w transporcie międzynarodowym. Pracownik jest zobowiązany zajmować się transportem poza granicę kraju. Czy wiecie może, do jakich państw rozwożony jest towar? ;) Poza tym, jaki towar przewozi się w tej firmie? Bo czytam, że trzeba mieć uprawnienie do przewozów rzeczy niebezpiecznych. Mój narzeczony myśli, żeby się tutaj zatrudnić. Ja mu pomagam i tylko dopytuję ;p

@Dorota

Jeżeli chodzi o cysterny to wozi się różną chemię w różnych klasach adr. Wożą też bitumy i adblue. Nie ma cystern do przewozu gazów. Ale jak za pracę w systemie 2 tygodnie w trasie/weekend w domu to zarobki były raczej mierne w stosunku do tego że co chwila wozisz inny produkt, musisz przypilnować żeby ci po rozładunku dobrze domyli cysternę bo jak nie to lipa. A i jak auto zostaję gdzieś poza bazą to zwożą busami do zg także lekka tułaczka. Ja wytrzymałem 2 lata, moim zdaniem firma dobra żeby zdobyć jakieś doświadczenie na adr-ach do CV i trzeba szukać czegoś lepszego. Na plus dobrze utrzymane auta i naczepy+ serwis ogumienia w całej Europie conti360. Jak coś dzieje się z autem to też sprawnie organizują serwis także tu też na plus.

A nie można dogadać się chociaż na 5 dni w domu? Czy za te substancje niebezpieczne płacony jest jakiś dodatek do pensji?

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś płacili dodatek do pensji za znajomość j. ang. Firma wozi w większości adr-y to dodatku do pensji jako takiego za to nie ma, ale opłacają składki zus za warunki szkodliwe także liczy się to do przyszłej emerytury. 5 dni w domu jak masz swój ciągnik zapomnij, mieli system 2/1 ale za mniejszą kase. No i trzeba sobie do tego dobrać kierowców którzy chcą tak pracować bo firma raczej sama tego nie proponuje, tzn. jak się dogada 3 kierowców że chcą 2/1 system to tak, ale na rozmowie o pracę to standartowa propozycja 2/weekend. Może i dobrze bo wtedy taka trójka ma na stanie 2 samochody na których pracuje i jak z przymusu by wciskali jakiegoś trolla do kompletu to słabo a tak sam wybierasz kompana

Czy pracownicy w Anneberg Transpol dogadują się między sobą?

Nie pracowalem tam, alie i nie chce. Tilko sie zadzwonilem zapytac o warunkach a ta babka krszycze do mnie. Niech sie sami jezdza????????

Czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca wywrotką w Annaberg ?? Pozdrawiam.

A wiesz coś, jakoby miała wyglądać inaczej niż w innych firmach? Trochę się dziwię, myślałam że wszędzie tak samo...

Misiek

Nie ma gorszej firmy ma całe województwo Lubuskie pracowałem 7 lat więc coś wiem na temat firmy

@Misiek

Możesz uzasadnić merytorycznie swoje stanowisko.

Flinston

Odradzam wszystkim pracy w kololchozie, kierowca w tej firmie to zło konieczne.

Łysego kumpel

Tam bciążają za wszystko,do biura nie wejdziesz,bo traktują jak trendowatych,atmosfera do (usunięte przez administratora) kierowcy zarabiający na tych "biurokratów"traktowani są jak śmiecie.

Mateusz

Faktycznie macie obcinaną premie ? Jak to działa?

Dlaczego wypisujesz takie informacje, przecież to nieprawda.

marko

Generalnie rownież odradzam pracę w tej firmie. Płaca minimalna + "premia", którą jest obcinana za byle co...atmosfera drętwa, a kierownictwo bardzo słabe, nie można się dogadać tylko biegają i pokazują palcami... 0 szacunku do pracowników i pełno kierowców z ukrainy...

Wara

Jak by szanowali "starych"kierowców to by nie musieli posuwać się do takich ruchów.Proste.

Izydor

Jeśli brakuje ludzi do pracy to nic dziwnego, że zatrudniają obcokrajowców.

Już nie tylko Ukraina ale i Pakistan i Filipińczycy ????Jacek oszalał

Dominika

@galin, Uważasz, aby firma Anneberg Transpol zatrudniała zbyt dużo obcokrajowców? Zapraszam Cię do dłuższego komentarza w tym temacie, będziemy niezwykle wdzięczni za twoją kolejną opinie.

galin

Nie polecam tej firmy sama Ukraina

Dominika

Ktoś z Was również miał takie doświadczenia jakie opisuje @konny? Czy dotyczy to wszystkich kierowców krajowych? Jeśli chodzi o kierowcę przewozów międzynarodowych, to jak widzę w treści oferty pracy jest to system dwa tygodnie w pracy, 1 tydzień w domu.

konny
@Dominika

Ha dobre Dominika haha nie wiem czy mam sie smiac czy plakac???? 2Tyg jezdzenia i 1tydz w domu????? Nie wiem kim jestes czy Ty to podpucha ale napisze 2 tyg jezdzenia i 1.5dnia w domu!!! Skoro 10 dni w trasie to spedycja liczyc nie potrafi bo 2tyg to jest 14 dni! Jesli prace zaczyna sie z niedz na poniedzialek to 10 dni kiedy wyjdzie? W piatek o 23iej? Czy w srode??? Ps 2na1 to u nich 12 lub 13 dni w trasie i wolne. W poniedzialek zaczynasz.

mora
@Dominika

w anneberg oferta może i taka jest a jak wyjedziesz to i tak wrócisz o wiele później więc nie pisz (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Anneberg Transpol - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Anneberg Transpol?

Zobacz opinie na temat firmy Anneberg Transpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anneberg Transpol?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Anneberg Transpol?

Kandydaci do pracy w Anneberg Transpol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Anneberg Transpol