Anneberg Transpol

Zielona Góra

Opinie o Anneberg Transpol

Dominika

@konny takie informacje są podane w treści oferty pracy. Po prostu ją przytoczyłam. @AD Bluemożesz powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Dalej widzę oferty pracy na kierowcę międzynarodowego. Dodatkowe informacje mogą być pomocne dla osób, które zastanawiają się nad Anneberg Transpol jako potencjalnym pracodawcą.

AD Blue

Już nie ma kto tam jeździć :)???? Nawet Ukraińcy uciekli.

Dominika

Ktoś z Was również miał takie doświadczenia jakie opisuje @konny? Czy dotyczy to wszystkich kierowców krajowych? Jeśli chodzi o kierowcę przewozów międzynarodowych, to jak widzę w treści oferty pracy jest to system dwa tygodnie w pracy, 1 tydzień w domu.

@Dominika 05.09.2017 10:01

Ha dobre Dominika haha nie wiem czy mam sie smiac czy plakac???? 2Tyg jezdzenia i 1tydz w domu????? Nie wiem kim jestes czy Ty to podpucha ale napisze 2 tyg jezdzenia i 1.5dnia w domu!!! Skoro 10 dni w trasie to spedycja liczyc nie potrafi bo 2tyg to jest 14 dni! Jesli prace zaczyna sie z niedz na poniedzialek to 10 dni kiedy wyjdzie? W piatek o 23iej? Czy w srode??? Ps 2na1 to u nich 12 lub 13 dni w trasie i wolne. W poniedzialek zaczynasz.

Dominika

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Anneberg Transpol jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce do oceniania i dyskutowania na temat poszczególnych pracowników firmy. Przypominam również, że wpisy nie mogą naruszać zasad regulaminu.

@Dominika 21.07.2017 11:34

Najbardziej co mi sie nie podoba to to ze zjazd powinien byc w piatek a meza nie ma. Zle zaplanowane. Syn widzi Go tylko 1.5 dnia !!!!! Skoro kierowca konczy prace na slasku nie powinni mu liczyc drogi do bazy jako wolne,odpoczynek!!! To samo w tamta strone. To jest zarwanie godzin kierowcy odpoczynku!!!!

Otto

Odchodza stazy kierowcy ,zjazdy wymuszone co dwa tygodnie na weekend;)tzn.w piatek o 23ej w domu w niedziele o 20stej wyjazd do auta na slask.Stawiaja na ukraincow bo oni siedza w budach po 6tyg.Towarzyszy zza wschodu coraz więcej i mlodziez ktorej prawko zrobili i musza odpracowac 3 lata.Oto cala prawda;)

synek

w 2013 r miałem tam rozmowe o prace na Spedytora,która przeszła pozytywnie.Dzisiaj czystając te komentarze chyba dobrze że do owej współpracy nie doszło.

Pzdr
@synek 28.03.2017 11:10

Praca na spedycji jak wszędzie indziej, to nie jest zawód w którym każdy będzie chodzić i głaskać cię po główce. Firma ok, można naprawdę poczuć się docenionym jeśli wykonuje się pracę a nie zbija bąki na lewo i prawo.

@Pzdr 28.03.2017 16:01

Hahaha

jan

A co z pracą magazyniera?

parol

Tak jak pisali poprzednicy pracowalem tam 6lat bez 2 miesiecy .Spychologia niesamowita cały czas trzeba sie miec na bacznosc placa z km tkzw strefówki ,załapiesz sie o pare km do wyzszej strefy to i tak ci tego nie zalicza.Jezdzilem na plandece to wiekszego burak jak pan rom niema, kadrowa kroi z godz nigdy nie podpisujesz wyplaty ile bys nierobił godz i tak dostajesz tyle samo.A z tymi kierowcami co pracuja tam niby latami to nie jest tak do konca, powyzej 5 lat to pracuje moze tam 3 mówie o plandekach.Jak ktos preweruje zjazdy stopami to polecam.I tak na koniec to nie mnie zwolnili tylko sam odszedłem bo pare lat okradania mojej osoby mi wystarczy ,kto jezdzil to wie co pisze pozdrowienia dla bylych kierowców.

Wro

A ja powiem, że firma jest wypłacalna i całkiem sensownie zarządzana, totalnie nie rozumiem negatywów w kierunku Anneberg Transpol, przecież to nie trzyma się kupy

Parapaparapa

Powiem tak żenada f

helmut

Witam.Starzy kierowcy odchodzą i jeździ już sama młodzież i mnogo Ukraińców!!!!Śpią autach,które kierowcy zostawiają na bazie i są w domu.Kasa 5000zł i domu wcale,Nie polecam

zygi

Zarobki kiepskie na tyle jazdy to słabo się zarabia w innych firmach za tyle jazdy to 7tysi lekko porażka

ogi

Firma w kompletnym haosie brak planowania spedycja nie ma pojecia co sie dzieje wszystko na ostatnia chwile porazka firma PORAZKA

zainteresowany

Tak staży kierowcy to może maja dobrze jeżdżą nowymi autami a nie gratami co musisz uważać żeby w drodze się nie rozpadl spedycja niedograna wszystko na ostatnia chwile zarobki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mię urywa na tyle jazdy szału nie ma na okrągło jeździsz najlepiej to zeby z auta nie wysiaxac firma KLEKA

Spedycja nie ma pojecia o planowaniu i o pracy kierowcy prezes sam będzie niedługo jeździł

zora

To prawda wszystko na wariackich papierach wszystko na ostatnią chwilę myslla ze kierowcy domu nie maja dyspozytor powinien najpierw sam pojechać a później ludzi posyłać.Nie ma zgrania .

Loki

Mam trzech kolegów co pracują już tam po 7lat prawie i nie narzekają na firmę . Jak ktoś zostaje zwolniony z firmy to w tędy pisze oszczerstwa . Magazynowy jak zarabia 3500zl to jest uczciwe wynagrodzenie tak się mi wydaje . Pozdrawiam

yno

Jak jest w annebergu w zielonej górze na stanowisku magazyniera? Na stronie PUPu jest ogłoszenie i dają 3500 zł brutto, piszecie o kierowcach, a jak są traktowani magazynierzy?

es

Pracowałem w tej firmie 3 lata i gdyby nie pewny zbieg okoliczności pracował bym dalej bo ze wszystkich firm transportowych w których pracowałem wspominam tą najmilej szef Jacek jest dobrym człowiekiem o czym niejednokrotnie się przekonałem a co do spedycji to jak zawsze musi ona działać czasami wrednie ale takie są zasady rynku ale też działa albo może działała tam zasada -jeżeli ty jesteś ok dla spedycji to zawsze było to w drugą stronę - oczywiście piszę tu o cysternach bo z plandekami miałem niewiele wspólnego a co do kierowców to jest tam bardzo dużo pracujących od początku firmy wiec nie wiem po co pisać bzdury skoro niewiele się wie. Może kasa mogłaby być większa ale firma ok.

annonim

Odradzam wszystkim zainteresowanym prace w tej firmie. Potwierdzam informację wcześniejszą. Dziadostwo, dziadostwo i dziadostwo. Nie szanują kierowców, nie liczą się z mini a najlepiej jak by pracowali 4 tygodnie pauza w domu i dalej 4 tygodnie w trasie. Nie masz prawa mieć rodziny ani czasu wolnego, najlepiej to tyrać dla nich za marne grosze i się nie odzywać. Bardzo dużo biurokracji, byle pierdoły ciężko załatwić. Spedycja jest w kompletnym chaosie nigdy nie wiesz gdzie pojedziesz, na jak długo, kiedy wrócisz. Chcesz wolne? zapomnij. Podwyżka - zapomnij.Mają wiele haczyków na kierowców w postaci: "Zapłacimy za ciebie mandat ale odpracujesz przez 10 lat" Najstarszy znany mi stażem kierowca (1Rok) zwolnił się tydzień temu. Mam nadzieje, że w końcu pójdą po rozum do głowy i zaczną szanować ludzi.

Robio
@annonim 29.11.2013 18:52

Kolego, chyba nie do końca tak jest jak piszesz. Pracuje w tej firmie 3 lata, są tacy którzy pracują tu od początku , czyli jakieś 27 lat. To jest właśnie praca kierowcy, siedzenie w budzie. Jak ty sobie ta robotę wyobrazales, chcesz być w domu to idź do MZK. W firmie są grupy 3/1 . Po czytaj może o zawodzie kierowcy.

komxx

Właśnie wybieram się na szkolenia trzy dniowe do tej firmy. Nie mam jeszcze wyrobionego zdania na jej temat ale jak się dowiem to napiszę?

Odradzam wszystkim zainteresowanym pracę w Anneberg Zielona Góra, jako kierowca. O tym ze jest to kiepska firma świadczy fakt, iz cały czas szukają kierowców. Całkowity brak szacunku dla cięzko pracujących kierowców, kierowcę traktują jako zło konieczne. Brak planowania tzn. nigdy nie wiesz kiedy wyjeżdzasz, na ile i kiedy wrócisz. Całkowity brak życzliwości (ze strony pracowników biurowych.) PS Kierowcy tez są ludźmi i mają rodziny

Zostaw opinię o Anneberg Transpol - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anneberg Transpol