BIG-BUD

Skorogoszcz

Opinie o BIG-BUD

podwykonawca

Pan (usunięte przez administratora) nie placi za wykonane prace. Sądzę się z nim od 2012. Kto ma niezapłacone niech zrobi to samo

oszukany

Wszystkie informacje dotyczące współpracy (usunięte przez administratora)udzielę na maila (usunięte przez administratora)

Podwykonawca3

Nie odbiera telefonów, nie płaci terminowo, zwodzi,(usunięte przez administratora). Przez nich musiałem zawiesić działalność, i mam koszmarne długi - ostrzegam wszystkich : Uważajcie na tych Panów !!!!! Zastanawiam się czy nie iść z tym do jakiejś telewizji, do gazety, niech będzie głośno o nich, może już nikogo więcej nie oszukają...............

podwykonawca2

Podaj jakieś szczegóły, gdzie pracowałeś. Ja dla noch teraz pracuję i powiem szczerze że kedyem na skraju bankructwa, aleale japipi wycofam z budowy to na pewno pieniędzy nie odzyskam.

Zostaw opinię o BIG-BUD - Skorogoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BIG-BUD