HUZAR DAMIAN STĘPNIEWSKI

Toruń

Opinie o HUZAR DAMIAN STĘPNIEWSKI

khgf

w zupełności się zgadzam firma nie nazywa rzeczy po imieniu zwykłe akwizytorstwo. Totalna pomyłka a co do [usunięte przez moderatora]to zgadzam się w zupełności - Porażka!!! Że ludzie jeszcze potrafią być takimi mało inteligentnymi krętaczami!!! [usunięte przez moderatora]i ściema !!!!

aniołek

Firma kompletna porażka zajmuje się wszystkim i niczym jednocześnie.....![usunięte przez moderatora]l tak formułuje ogłoszenia że potrzebuje asystentek, doradców klienta a to wszystko to tak naprawdę to zwykłe chodzenie po domach i namawianie do podpisania jakiejś bzdurnej umowy!!! Nie polecam firmy!! [usunięte przez moderatora]to jeden wielki cwaniak który umie się przechwalać i wykorzystywać ludzi, gadane ma ale żeruje na młodych ludziach którzy szukają pracy!! Odradzam i przestrzegam przed tą firmą!

Zostaw opinię o HUZAR DAMIAN STĘPNIEWSKI - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUZAR DAMIAN STĘPNIEWSKI