Malow S.A

Opinie o Malow S.A

Suwalki

Atmosfera kiepska, nie polecam zarobki kiepskie

Iwona
@Suwalki 06.12.2018 17:30

Dość krótką opinię o pracy w Malow zamieściłeś - może zechciałbyś podjąć jeszcze jakieś inne, kluczowe przy zatrudnieniu kwestie? Napisz proszę, na jaką formę umowy można liczyć, czy pracownikom przysługują jakieś benefity pozapłacowe oraz czy firma w ogóle rekrutuje w tym momencie nowe osoby do pracy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Malow S.A? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

normalnie.myslacy

no tak. taką Panią ja ty to sam Owsiejew powinien powitac. kleknac i w reke pocalowac

malow 4
@normalnie.myslacy 04.11.2016 10:14

Nie chodzi o całowanie w rękę i klekenie człowieku tylko o jakie kolwiek minimum szacunku do potencjalnego pracownika..

Prudencja

Moja rozmowa wyglądała masakrycznie. Zero profesjonalizmu i szacunku dla kandydata. Czekałam prawie godzinę, aż przyjdzie osoba, którą zainteresowało moje CV i która zechce zadać mi kilka pytań. W tym czasie prowadziłam bezowocną rozmowę z osobą, która także miała czynnie uczestniczyć w procesie rekrutacji. Ostatecznie osoba, na którą czekałam, nie przyszła, wpadł natomiast jak bomba jeden z dyrektorów, od razu poprosił o przetłumaczenie tekstu z angielskiego na polski. Następnie zadał kilka idiotycznych pytań, zapytał o radzenie sobie ze stresem, czy się nie rozpłaczę w kryzysowej sytuacji. Na moją odpowiedź, że stres mnie mobilizuje usłyszałam, że w takim razie musi mnie rozczarować, bo praca w stresie to nie w Malowie... Wyszłam strasznie zdegustowana. Poza tym zaproponowano mi najniższą krajową przy wymaganiach kosmicznych (częste wyjazdy na targi, biegła obsługa programów komputerowych, biegły język obcy).

ja
@Prudencja 04.01.2016 15:59

a co Ty myślaleś/aś że będą Cię glaskać po glowce i traktować jak niewiadomo kogo?

Wiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Malow S.A ? Czekamy na nowe opinie.

Zostaw opinię o Malow S.A - Suwałki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malow S.A