Masterlink DPD

Wrocław

Opinie o Masterlink DPD

Spas

Przepracowalem w tej firmie dlugi okres i moge potwierdzic ludzi sie tam wogole nie szanuje a z praca to co sie tam robi nie ma nic wspolnego 90 % ludzi ktora tam robi to alkocholicy i narkomani gora przymyka na to oczy bo praca jest tam tak ciezka ze nikt tam nie chce robic dlatego akceptuja to co sie tam dzieje.jakby zrobili tam wszytkim testy to moze zostalo by z 10% reszte musieli by wyrzucic . teraz duzo ludzi sie pozwalnialo a firma zatrodnila pracownikow z ukrainy.Kto szanuje swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to stanowczo odradzam tam pracy. jezeli ktos ma watpliwosci to niech pojdzie i sam zobaczy ze to co pisze to 100% prawdy.

???

ODRADZAM... Pracuje w tej firmie i co mogę powiedziec? ogólnie to [usunięte przez moderatora]BRAK POSZANOWANIA CZŁOWIEKA I JAKICH KOLWIEK PRAW , rządzi tam banda niewykształconych darmozjadów, którzy potrafią tylko dręczyc ludzi...chcesz sie nabawic nerwicy to zapraszam...przyjmują każdego, szukają jeleni...

nie chcę mieć nic wspólnego z firmą która nie dostarcza paczek, a w centrali są odnotowane przyjazdy. nieuczciwy kurier psuje opinie całej firmie i ja właśnie mam złą opinie o tej firmie przez ten przypadek. jestem zbulwersowana metodami jakie sie stosuje, żeby nie dostarczyć przesyłki.

Zostaw opinię o Masterlink DPD - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterlink DPD