Opinie o Megima Adrian Męczyński w Zławieś Wielka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Megima Adrian Męczyński. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Megima Adrian Męczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Megima Adrian Męczyński w Zławieś Wielka

Administrator Nowy wpis

Interesuje mnie praca na stanowisku Handlowiec. Czy 9800 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

@pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, czy firma aktualnie poszukuje pracowników?

Właściciel Nowy wpis
@@pracodawca

Szukamy osób do magazynu. Cv prosze wyslac na magazyn@megima.pl

Nowy pracownik Nowy wpis

Planuje się zatrudnić jako magazynier i chciałbym się dowiedzieć jak z pensja?

Wiecie, czy Megima Adrian Męczyński udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Joanna

nie są udostępniane z jakich powodów? po prostu nie ma na to środków czy praca zdalna nie jest możliwa? mam oczywiście na myśli w tym momencie stanowiska biurowe. ile ich w sumie jest?

Aplikowałeś do Megima Adrian Męczyński na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Nadal_tu_pracuje

Pracuje tu kilka lat. I nie narzekam. Kasa płacona na czas. Nadgodziny na czas. Problemem są ci ludzie którzy się nawzajem podburzają. Praca nie jest trudna można ogarnąć. Jak ktoś chce to się rozwinie jak mu dobrze to mu dobrze

Obecny pracownik

Czas, żeby jakiś obecny pracownik przestawił swoje stanowisko o firmie. Tak więc ja całokształt oceniam na ogromny plus. Przychodząc tutaj byłam pod ogromnym wrażeniem uprzejmości oraz życzliwości szefostwa jak i pracowników pracujących już od paru lat w Megimie. Każdy kulturalnie i z szacunkiem odnosi się do nowo zatrudnionych osób, odpowiada wyczerpująco na zadawane pytania itp. Jeśli chodzi o atmosfere wśród pracowników, to w mojej opinii nie można chyba stworzyć lepszej. Nikt o nikim nie plotkuje, nie ma nieporozumień, czy kłótni. Każdy stara się każdemu pomóc, jeśli jest taka potrzeba. Każdy każdego uwzględnia, Nikt nie czuje się pominięty, nieważny. Co do zwolnień, oczywiście takie są, ale nie są to zwolnienia bez pokrycia. Wydaje mi się, że chyba nikt nie toleruje LESERSTWA, czy braku szacunku co do wewnętrznego regulaminu pracy. Szuka się pracy po to żeby pracować. Szef zawsze stara się znaleźć rozwiązanie na każdy problem pracownika i wyciąga pomocną rękę, jeśli widzi zaangażowanie pracownika. Opinie tutaj zawarte, są pisane przez zwolnionych, rozżalonych ludz. Nikt zadowolony nie napisze poztywnej opinii w internecie, bo po co. :) Proszę nie sugerować się negatywami, które tutaj wypisują. Polecam przyjść i przekonać się samemu :). Pozdrawiam byłych, obecnych oraz przyszłych członków Megimowej Ekipy! ????????

Także obecny
@Obecny pracownik

Nikt o nikim nie plotkuje? Hahaha, dobre sobie. Zwróć uwagę pewnym pracownikom, to od razu na Ciebie naskoczą. Pewna osoba to uważa się za szefową, zresztą słychać od innych pracowników teksty pokroju "to jest jej wózek, lepiej go nie dotykaj, bo będzie źle" ma się za nie wiadomo kogo mimo, że jest zwykłym "szeregowym", a nowi boją jej się spojrzeć w oczy. Ile krwi może napsuć osoba z tak wysokim mniemaniem o sobie.

Były
@Obecny pracownik

Powodzenia i pracuj dalej za najniższą

@Były

Tobie w ten sposób się tu układało? A na których stanowiskach tak naprawdę można nastawiać się na coś więcej niż wspomniana najniższa?

MM

Przyznam, że te negatywne komentarze bardzo mnie zaskoczyły. Już trochę tu pracuję i każdy kto podchodzi uczciwie do pracy, sumiennie wykonuje swoje obowiązki, jest pracowity, to jest doceniany i zawsze ma szansę na awans. Można się tu rozwinąć, zebrać doświadczenie w wielu obszarach. Nie jest to korporacja co uważam za ogromny plus, nie jest się tu cyfrą w tabeli. Natomiast firma stale się rozwija, inwestuje w nowe rozwiązania i technologie. Jest dużo pracy, nie ma nudy. Dla kogoś kto lubi ściemniać i kombinuje nie ma tutaj miejsca. Tacy ludzie się tu niepotrzebnie nakręcają i nastawiają negatywnie. Mają pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Mało tego, nakręcają innych i potem robi się niepotrzebna burza. Atmosfera jaka tu jest - jest chyba największym atutem. Jest po prostu fajnie, ludzie są koleżeńscy, chętni aby coś wytłumaczyć i przede wszystkim współpracować. A myślę, że na tym to polega.

@MM

A kiedy przeprowadzka na park przemysłowy? Chyba nigdy.

Obecny.
@MM

Nie jest doceniany. Poklepują cię po plecach ale to na tym się kończy. Wózek widłowy to już dawno nie widział przeglądu nie wspomnę o udt. Masakra

@Obecny.

Z tego co wiem w zeszłym roku był przegląd i udt. Może warto się najpierw doinformować? A jakn ci się nie podoba i taka masakra to co tam jeszcze robisz?

Małgorzata Walczewska

Do ludzi którzy nigdy nie mieli firmy i nie będą raczej mieć właściciele sympatyczni a pracować wszędzie trzeba nikt nie trzyma nikogo na siłę i jak jesteście tacy szczerzy do krytyki szefa i płacy i zasad polecam własny biznes i zobaczycie jak to działa i odwagi żeby się podpisać pod swoją wypowiedzią pozdrawiam Właścicieli

Obecny.
@Małgorzata Walczewska

To tak . Wiadomości z pierwszej ręki. Pan A zabrał dodatek za uprawnienia udt , bo musiał podwyższyć najniższą krajową.

@Obecny.

A ile ten dodatek wtedy wynosił, że opłacało się go odebrać? I na chwilę obecną to ile osób mogłoby być obecnie z tego powodu w plecy? Jakie były na to reakcje?

Obecny pracownik

Dla mnie jest ok. Dużo roboty, ale płacone na czas. Jak się komuś nie podoba to niech szuka innej pracy. A nie w kółko marudzi. Ludzie spoko.szef Jak to Szef ma lepsze dni i gorsze. Ale nie mni3 oceniać jak prowadzić biznes.

W firmie Megima jest tak przychodzisz rano do pracy okazuje się że nie znasz znowu kogoś bo co kilka dni są nowi i inni pracownicy co już świadczy o firmie. Pracownicy którzy są w jakiś sposób oddani firmie są olewani a Właściciel wie co ma im powiedzieć żeby byli zadowoleni i pracowali dalej. Nie są te osoby doceniane jak każdy z magazynu. Chyba że pijesz w pracy jesteś zwolniony za picie to jak najbardziej jesteś super są w tej firmie dwa chyba że więcej takich przypadków za picie w pracy awans na Pana kierownika. Polecam

Muaa

W ofercie były zupełnie inne wymagania a ten bandyta szef wymyślił sobie jakieś wymagania z (usunięte przez administratora)i jeszcze zdziwiony ze nie ogarnelam. Nie pozdrawiam i mam nadzieje, ze sprawiedliwości stanie się zadość

@Muaa

Tak Adrianek wymyśla . Zgadzam się i nie polecam firmy

Kierownik

Chcesz się na tyrac jak wół a zarabiać jak osioł firma wsam raz dla ciebie. Pozdrawiam

Podwładny
@Kierownik

Patrząc na twoją pisownię zastanawiam się jak takiego osła zatrudnili

Kierownik
@Podwładny

Z ciebie podwładny chyba prędzej dupowłaz

Podwładny
@Kierownik

Kiedy kończą się argumenty to zaczynają wyzwiska. Przypadłość ludzi niewykształconych.

@Kierownik

Każdy ma swoją perspektywę....Firma to nie małżeństwo....jeśli dana ze stron nie jest zadowolona...powinna w porozumieniu z drugą stroną w dobrych relacjach się rozstać....

Maniak
@Podwładny

Sam pierwszy nazwałeś go osłem i nie podales żadnych argumentów w dyskusji poza wytknięciem błędów w pisowni. Gratuluję. Właśnie tacy ludzie jak Ty pracują w tej firmie najdłużej.

Ten

Można się starać, być dokładnym, a i tak jest się zwodzonym. Pojawiają się obietnice bez pokrycia, które przywiązują do firmy. Gdy pracownik znajduje łatwiejsze rozwiązanie "górze" się to nie podoba. Może to problem z zawyżonym ego? Wieczne plotki i obmawianie współpracowników na magazynie to jeden z większych problemów. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które paradoksalnie robią najwięcej błędów i o dziwo nikt im nie śmie zwrócić uwagi. Dawno temu było dobrze, a przynajmniej gdy zaczynałem. Teraz jest dramat.

Były pracownik.

Opinie z 2017,18 nie dobiegają wiele od tego co dzieje się teraz. Rotacja ludzi, brak szacunku i zrozumienia dla pracowników ale góra wymagań. Najlepiej jakbyś był z tytanu, nie miał rodziny i wlasnych potrzeb . Atmosfera tak toksyczna ,ze nie da się tego znieść. Tak wypowiada się 80℅ załogi z czego część to rodzina,a to już mówi samo za siebie . Przykre

@Były pracownik.

Co do rotacji sie zgadzam. Tak jestesmy wymagajaca firma i jesli ktos nie chce realizowac wdrazanych procedur czy jest z rodziny czy spoza otrzymuje stosowne upomnienia, a jeśli nadal kwestionuje zasady współpracy ostatecznie sie rozstajemy. Przykro mi ale nie tolerujemy nagminnych spoznien do pracy czy prowadzenia towarzyskich rozmow zamiast pracy. Nawiazując do opinii z 2017 nadal jest grono osób ktore pracowały w 2017 i pracują do dzisiaj. Czasy nie są łatwe więc zarówno nasza firma robi wszystko na 100% aby się rozwijać, a to dzięki właśnie tym zaangażowanym pracownikom na 100% się to udaje.

Czy w Megima Adrian Męczyński możliwa jest praca na podstawie B2B?

Właściciel

Proszę wysłać CV na adres adrian@megima.pl

Joanna

Rozgoryczony były pracownik, który został zwolniony za złą pracę czy jednak Twoja historia jest całkiem inna?

Fordon.
@Joanna

Jak było z Wojtkiem. Adrian wiesz o co chodzi.

Anna Rzeszutek

Witam Czy w tej chwili jest jakieś miejsce pracy u Państwa w firmie

Wiecie czy w Megima Adrian Męczyński szukają chętnych na staż?

Tak, staż jest możliwy.

Karol
@Właściciel

Czy są jakieś warunki, które musi spełniać kandydat? Czy staż jest płatny? Jest szansa na zatrudnienie po stażu?

Zbigniew

Czy w Megimie jest szansa na rozwój zawodowy w strukturach firmy? Ważna jest też dla mnie przede wszystkim atmosfera pracy oraz relacje. Jak te kwestie wyglądają w tej firmie?

Dobro powraca.Przykrośći wyrządzone innym rownież, szczególnie cięzko chorym.

Obser

Widzę że w niedzielę ludzie robią

@Obser

Pracowici robią...czasami w niedzielę...

Zbigniew
@Właściciel

Weekendy są obowiązkowo pracujące, czy może tylko dla chętnych pracowników? Mam nadzieję, że pracownik może zadecydować w tej kwestii.

Zostaw merytoryczną opinię o Megima Adrian Męczyński - Zławieś Wielka

• Jak się pracuje w Megima Adrian Męczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Megima Adrian Męczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Megima Adrian Męczyński?

Megima Adrian Męczyński
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Honorowych Dawców Krwi 32 32
    87-134 Zławieś Wielka