Istak

Reykiavik

Opinie o Istak

Adam

Szukam pracy z zakweterowaniem. Są może przyjęcia w firmie istak. Jestem obecnie na islandii zatrudniony w firmie budowlanej ale pracodawca jest nie wypłacalny i zakega z wynagridzeniem.

On

Ja pracowałem w RIS EHF między innymi przy budowie stadionu Kaplakriki obok Reykiaviku :)

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

pracuje w firmie istak i jestem zadowolony obiady za darmo hotel za darmo dojazd do pracy za darmo a i na wycieczkę można jechać i paliwa nie rozliczają a zarobki z 10000 tysięcy moza przywieść na czyso.

?????
@jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 22.01.2016, 20:16

Sa przyjecia moze w istaku ?jestem doswiadczonym zbrojarzem i troche ciesla ...pracuje w islandi ale z polskiej firmy i kiepsko placa ...wiesz cos moze ?to moj e-meil grzegoz.piatek@o2.pl

waldi

Byłem.pracowałem bardzo mile wspominam ten cały rok. Pracowałem na BYKO i elektrowni geotermalnej w hellisheydi

użytkownik zarejestrowany

bomig1

co ty człowieku opowiadasz nie byłeś nic nie mów .krytykantów nikt siłą nie trzymał. hotel,darmo ,obiady prawie darmo ,dojazd do pracy DARMO samochody do dyspozycji darmo . dzięki PIJAKOM za reykiavik trzeba było kupować paliwo. LANDE chlać było dobrze. pozdro

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Istak? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Jacek

Faktycznie kolega pisze prawdę, Ernesto okazał się wyjątkowym ( usunięte przez administratora ) Pozdrowienia dla wszystkich co pracowali na Island.

pori

istak moze był kiedyś dobrą firmą ale od kiedy zatrudnili plantatorów trzciny cukrowej z Urugwaju Ernesto Barboza najwiekszy głupiec jaki tam był budował sobie plecy w firmie na polskich pracownikach , nie wspominając o polskich cwaniaczkach w firmie totalne dno

użytkownik zarejestrowany

dobra firma lecz znajduje się obecnie w kraju który upada więc zwalniają ludzi,czyli wszystkich polaków

Zostaw opinię o Istak - Reykiavik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Istak