STUDIO55

Opinie o STUDIO55

Cezik

Bardzo zła firma :/

szymon mag

zgadzam się z "pracownikiem" Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Kierownik produkcji zadłużający się u pracowników, nie mający skrupułów kraść im pieniądze za rzekomo zniszczone maszyny, na dodatek pijący z nimi w pracy by pokazać jaki jest "spoko" pózniej na nich donosząc. Nastepny "kwiatek" to brygadzista żyd-komuch, dwulicowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] udająca że stoi po stronie pracowników. Czeka tylko aż wszystkie jego obowiązki wykona kto inny, bijąc przy tym sztuczną pianę szukając problemów tam gdzie ich nie ma. Cóz, w tej firmie to normalka i jesli nie ćpasz razem z nimi zrobią wszystko żeby Cię ośmieszyć w oczach innych pracowników.

franciszek

Kurde wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie @Majer ale dzięki, że piszesz coś pośredniego, jeśli możesz dać znać czy będą kogoś szukali to bardzo ułatwi mi to życie, pozdrawiam

Majer

Sluchaj, nie podajesz kim jesteś, ale skoro nie popracowałeś tam długo, to nie wydaje mi się że byłeś cennym pracownikiem. Ja pracuje w tej firmie już 7 lat, na początku w Człuchowie, a potem jak otworzyli Szczecin, przeniosłem się tam. Czasami jest zapierdziel, a czasami jest luz. Ja sam czuję się doceniony, cały czas awansuje, ale nie mam sobie nic do zarzucenia- staram się i zostaje za to wynagradzany. Jeżeli jesteś jednym w tych pracowników co od pierwszego dnia stękali i robili zamęt, to całe szczęście że ciebie nie ma, nie lubię stękaczy i pracy wśród nich. Zawsze możesz siedzieć sobie w domu i postękać swojej rodzinie konsumując zasiłek i ''500+''. Jeżeli nie dałeś sie poznać z dobrej strony to nie dziw się że nikt na Ciebie nie zwrócił uwagi. Nie bronie tylko tej firmy, ale i każdej, bo pracowałem już w kilku i w każdej mnie docenili, w każdej też znaleźli się tacy jak ty, stękacze i nieroby. Pozdawiam na zasiłku.

~pracownik

odradzam wszystkim chętnym pracę w Szczecinie w Studiu 55 na jakimkolwiek stanowisku. Atmosfera bardzo zła, choć na początku wszyscy są super uprzejmi. Donosicielstwo mobbing na każdym kroku. Wymagania super wysokie a warunki socjalne żadne... nie ma socjalu w ogóle. Kuszą umowami o pracę ale tylko na najniższą krajową. Reszta pod stołem. Nadgodziny obowiązkowe. Człowiek dla nich jest nikim. Przy okazji zimno na maxa. Ogrzewanie praktycznie znikome. Panie z biura mają ludzi z produkcji za podgatunek. Najgorsza jest p. Ania- z pozoru słodziutka pani doktor, a tak naprawdę wredna i podstępna żmija. Na produkcji brygadziści to konfidencji pani Ani- szwalnia to samo. Żądzą układy. najlepiej ma ten co głębiej wchodzi bez mydła wiadomo gdzie. Za nadgodziny płacą pod stołem nie wykazując nic do Zus-u. Współpracownicy utopią w łyżce wody. Jeżeli nie jest się desperatem to radzę unikać tej firmy jak zarazy. Najgorszą osobą w firmie ( całej- razem z Człuchowem ) jest Aśka- mała gówniara w binoklach- brzydula. która nikogo ani niczego nie potrafi uszanować i na dokładkę jest głównym kierownikiem, który na niczym się nie zna.

~pracownik

Zostaw opinię o STUDIO55 - Człuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STUDIO55