Opinie o STUDIO55 w Człuchów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STUDIO55. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STUDIO55 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STUDIO55 w Człuchów

Czy nowo zatrudnione osoby w STUDIO55 otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik biurowy Nowy wpis

Zazwyczaj tak. Chyba że komuś zależy żeby było inaczej co da się dogadać.

Pomorzanin Nowy wpis
@Pracownik biurowy

(usunięte przez administratora) prawda.... Na dzień dobry umowa -zlecenie a czas na jaki będzie zawarta jest uj... wie skąd wzięta.... Zależy od kaprysu pracodawcy więc te wszystkie pseudo pozytywy to wchodzenie Panu S. K. W (usunięte przez administratora) A jak zajrzeć w KRS to dopiero jest wesoło ????

Jak wygląda praca w dziale handlu? Jak duży jest ten dział, czy nowi pracownicy są wdrażani?

Adek Nowy wpis
@Adam

Cześć Adamie O jakie stanowisko dokładnie pytasz? Pracownicy szczególnie w dziale sprzedaży i obsługi klienta muszą każdorazowo przejść etap szkolenia nawet jeśli pracowali w branży, gdyż specyfika produktu i oferty wymaga tego. Dział ten nie jest przerośnięty a co najważniejsze jest daje możliwość rozwoju.

Jak wygląda sprawa grafiku w STUDIO55. Czy pracodawca idzie na rękę?

Co masz na myśli dokładnie? I na jakie stanowisko chciałby aplikować? Wszystko zależy od szczegółów. Ale jeżeli pytasz czy możesz sobie przychodzić w kratkę jak będą liczyli że będziesz to raczej nie przejdzie, ale to chyba nigdzie by nie przeszło.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z STUDIO55? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Tomasz

Jest rożnie, niektórzy są zwalniani, niektórzy sami się zwalniają, a są tacy, który pracują są zadowoleni z pracy i firma z nich. Choć jestem pracownikiem, również zatrudniam i zwalniam ludzi i nawet jak ktoś nie ma dzisiaj kwalifikacji ale ma chęć się doszkolić, może na to liczyć, ponieważ potrzebujemy pracowników zapraszam do nas

Izabela
@Tomasz

To super, a na jakiej zasadzie polega to doszkolenie? :-)

Tomasz
@Izabela

Nie wiem jakie stanowisko aplikujesz, ale jak będziesz już pracować i wykażesz chęci że chcesz będziesz sugerować że chcesz dać więcej itd i że ciebie to interesuje to w zależności od stanowiska możesz liczyć na wsparcie, jakie trudno powiedzieć bo nie wiem o czym mówimy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie STUDIO55? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy w STUDIO55 są szkolenia zewnętrzne?

Adek

Cześć. Być może nie jest to reguła ale miały miejsce kursy języka angielskiego oraz nawet wyjazdowe szkolenia dla części kadry. W czasie pandemii, chyba jak wszędzie, szkolenia zostały raczej zawieszone. Pozdrawiam.

Wiecie może czy w STUDIO55 szukają chętnych na staż?

s55

WItaj, w jakim dziale byłbyś zainteresowany stażem?

Nina

Tak szukają, można się zgłaszać

Magda

Jakie etaty są preferowane w firmie?

s55
@Magda

Witaj, o jakie etapy pytasz?

Szczęśliwa ;-)

Najwyższy czas odpocząć od pani brygadzistki ze szwalni, ktora jest zakłamaną, dwulicową , falszywą osobą a zgrywa niewiniątko. Współczuje tym kobietom co z panią pracują. Niech pani nie wmawia innym, że to wy mi umowy nie przedłużyliście tylko ja nie chciałam się w tym bagnie marnować i doskonale o tym pani wie i od miesiąca pewne osby o tym wiedziały. Najlepiej co pani wychodzi to kapowanie do Aśki na magazyn, montaż, drukarnie o byle co. Obgadywanie wszystkich po kolei od biura począwszy. Nie polecam pracy z panią J. Nie wierzcie w plotki. Ps.Montaż-słodzcie jej dalej,ona to łyka;-)

Julia

Czy są tu osoby, które w rzetelny sposób mogłyby się wypowiedzieć o pracy w firmie Studio55? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia? Czy pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych oraz zapewnia szkolenia?

NIKO
@Julia

Hej, podejdz i zapytaj.Trudno powiedzieć coś o wynagrodzeniach bo nie wiem na jakim stanowisku chciałabyś pracować, jak się będziesz starać to będziesz miała dobrze, ja jestem zadowolony, chociaż każdy chciałby zawsze troszkę więcej ;)

szuli
@Julia

zapomnij o kokosach najnizsza krajowa się kłania nie wazne gdzie bys pracowała szwalnia czy drukarnia pracuje tutaj pare lat to wiem u mnie informacja z pierwszej rączki, no chyba ze masz uklady u sławcia

Szuli

Czasem robię piłki w mig, ale Mariusz to jest dzik

Szmitek

Taś taś taś studio jest spoko

Julia

@Seba, możesz napisać, co dokładnie masz na myśli pisząc "wyzysk"? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Co stanowi według Ciebie największy problem w Studio55? Pamiętaj też, że forum ma stanowić zbiór rzeczowych opinii na temat konkretnych pracodawców, bez obrażania i podawania danych osobowych. Zajrzyj proszę do regulaminu.

Seba

Ta firma to (usunięte przez administratora) Wyzysk ludzi a najbardziej (usunięte przez administratora) mają panie krafcowe, jest tam jedna brygadzistka od 7 boleści, pani Jadzia która tyra swoje pracownice psychicznie i fizycznie, pani Jadziu niech sie pani cieszy że jeszcze pani nikt na miescie nie naplul na gębe!!!

Cezik

Bardzo zła firma :/

szymon mag

zgadzam się z "pracownikiem" Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować. Kierownik produkcji zadłużający się u pracowników, nie mający skrupułów kraść im pieniądze za rzekomo zniszczone maszyny, na dodatek pijący z nimi w pracy by pokazać jaki jest "spoko" pózniej na nich donosząc. Nastepny "kwiatek" to brygadzista żyd-komuch, dwulicowa (usunięte przez administratora) udająca że stoi po stronie pracowników. Czeka tylko aż wszystkie jego obowiązki wykona kto inny, bijąc przy tym sztuczną pianę szukając problemów tam gdzie ich nie ma. Cóz, w tej firmie to normalka i jesli nie ćpasz razem z nimi zrobią wszystko żeby Cię ośmieszyć w oczach innych pracowników.

franciszek

Kurde wiadomo, że nigdzie nie jest idealnie @Majer ale dzięki, że piszesz coś pośredniego, jeśli możesz dać znać czy będą kogoś szukali to bardzo ułatwi mi to życie, pozdrawiam

Majer

Sluchaj, nie podajesz kim jesteś, ale skoro nie popracowałeś tam długo, to nie wydaje mi się że byłeś cennym pracownikiem. Ja pracuje w tej firmie już 7 lat, na początku w Człuchowie, a potem jak otworzyli Szczecin, przeniosłem się tam. Czasami jest zapierdziel, a czasami jest luz. Ja sam czuję się doceniony, cały czas awansuje, ale nie mam sobie nic do zarzucenia- staram się i zostaje za to wynagradzany. Jeżeli jesteś jednym w tych pracowników co od pierwszego dnia stękali i robili zamęt, to całe szczęście że ciebie nie ma, nie lubię stękaczy i pracy wśród nich. Zawsze możesz siedzieć sobie w domu i postękać swojej rodzinie konsumując zasiłek i ''500+''. Jeżeli nie dałeś sie poznać z dobrej strony to nie dziw się że nikt na Ciebie nie zwrócił uwagi. Nie bronie tylko tej firmy, ale i każdej, bo pracowałem już w kilku i w każdej mnie docenili, w każdej też znaleźli się tacy jak ty, stękacze i nieroby. Pozdawiam na zasiłku.

~pracownik

odradzam wszystkim chętnym pracę w Szczecinie w Studiu 55 na jakimkolwiek stanowisku. Atmosfera bardzo zła, choć na początku wszyscy są super uprzejmi. Donosicielstwo mobbing na każdym kroku. Wymagania super wysokie a warunki socjalne żadne... nie ma socjalu w ogóle. Kuszą umowami o pracę ale tylko na najniższą krajową. Reszta pod stołem. Nadgodziny obowiązkowe. Człowiek dla nich jest nikim. Przy okazji zimno na maxa. Ogrzewanie praktycznie znikome. Panie z biura mają ludzi z produkcji za podgatunek. Najgorsza jest p. Ania- z pozoru słodziutka pani doktor, a tak naprawdę wredna i podstępna żmija. Na produkcji brygadziści to konfidencji pani Ani- szwalnia to samo. Żądzą układy. najlepiej ma ten co głębiej wchodzi bez mydła wiadomo gdzie. Za nadgodziny płacą pod stołem nie wykazując nic do Zus-u. Współpracownicy utopią w łyżce wody. Jeżeli nie jest się desperatem to radzę unikać tej firmy jak zarazy. Najgorszą osobą w firmie ( całej- razem z Człuchowem ) jest Aśka- mała gówniara w binoklach- brzydula. która nikogo ani niczego nie potrafi uszanować i na dokładkę jest głównym kierownikiem, który na niczym się nie zna.

~pracownik

Zostaw merytoryczną opinię o STUDIO55 - Człuchów

• Jak się pracuje w STUDIO55?

Zobacz opinie na temat firmy STUDIO55 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STUDIO55