Opinie o Green Steam Sp. z o.o. w Dojazdów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Green Steam Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Steam Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Steam Sp. z o.o. w Dojazdów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy firma Green Steam Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Alojz z kpr Nowy wpis

Jak najbardziej ????

Czy pracownicy w Green Steam Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Alojz z kpr Nowy wpis

W tej firmie każdy jest jest jak Brat czy Siostra atmosfera b w porządku ale wiadomo swoje trzeba robic.

Serdecznie polecam ich urządzenia. Proste w użyciu, nie psują się i co najważniejsze dają to czego człowiek oczekuje od tego typu urządzeń. Jedna uwaga - nie kupujcie używek - lepiej zainwestować w nową myjkę. Pozdrawiam.

Czy po rozmowie w Green Steam Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Mały

W firmie Green Steam zakupiłem swoją pierwszą myjnie parową. Początki do łatwych nie należały jednak teraz otwarcie mogę powiedzieć, że wszystko się kręci jak należy. Zresztą pierwszych klientów mam od nich więc widać, że nawet o to zadbali.

Julia
@Mały

Wow, to super! A gdzie masz tą myjnię? Może i ja przyjadę :D

Norbi

Z firmą już można powiedzieć długo współpracuje. Łącznie dziś mam 5 urządzeń od nich ale pamiętam jak zaczynałem… jak to na początku zawsze człowiek ma pewne obawy. Ale u nich miałem wsparcie i w sumie pierwsze zlecenia też były z ich portalu. Dziś można powiedzieć, że maszyny zarabiają na siebie tak jak sobie to nakreśliłem. Warto od nich brać bo jednak myjki mają duże zastosowanie i przede wszystkim nie ma z nimi problemu.

Kuba

Firmę polecam jeżeli chodzi o urządzenia ale też wsparcie posprzedażowe. Zawsze dobry kontakt, nic nie jest im ciężko jak mam pytania, solidny partner jeżeli chodzi o temat myjek parowych.

Świetne doradztwo, chwalę sobie stały kontakt z nimi, nie ma czegoś takiego, że sprzedali mi urządzenie i się już nie znamy. Jest pełne wsparcie posprzedażowe. Sama myjka rewelacyjna – sprawdza się idealnie. Pełne zadowolenie.

Filip

Mają finansowanie na nowe urządzenia co w przypadku osób które dopiero zaczynają przygodę z mobilnymi myjniami (tak jak ja) jest świetnym rozwiązaniem. Mogłem zacząć działać praktycznie bez większego wkładu finansowego. Polecam współpracę z nimi.

Zbyszek

Pierwszy raz spotkałem się z firmą która prócz sprzedaży urządzenia dostarczyła mi też pierwszych klientów (konkretnie mają portal ze zleceniami). Dobrze to ktoś zorganizować, żeby mimo wszystko dla osób które chcą wystartować zapewnić im pierwsze zlecenia. Też zaczynałem praktycznie z niczym i dziś patrzę na pryzmat dobrych decyzji i wyborów. Optima jest urządzeniem niezastąpionym o wielu zastosowaniach. Spisuje się idealnie w codziennej pracy i bardzo sobie chwalę.

Dawid

Firmę ktoś polecił mi na forum albo jakieś grupie jak chciałem zacząć przygodę z myjnią mobilną. Skontaktowałem się z nimi, wszystko jasno przedstawili zarówno jeżeli chodzi o optimę jak również ich obsługę posprzedażową. Dobrze to wyglądało i postanowiłem wziąć u nich finansowanie na nową maszynę. Dziś po prawie roku patrzę na tą decyzję z perspektywy zysku i dobrej decyzji. Biznes zwraca się zgodnie z założeniami, można powiedzieć, że cały czas patrzę z perspektywy chęci rozwijania się. Firmę Green Steam polecam jak dobrego dostawcę maszyn oraz partnera w tej wymagającej branży.

Zadowolony

Optima to chyba najlepsze urządzenie dziś dostępne na rynku. Już jakiś czas na niej pracuję i sobie bardzo chwalę. Co do firmy Green Steam to mam dobre doświadczenia. Po za dystrybuują maszyn dają również świetne wsparcie posprzedażowe co w tej branży dla nowych biznesów jest bardzo ważne.

Jarek

Polecam firmę Green Steam i ich urządzenia. Jak ktoś ma wiedzę i doświadczenie to wie jak wykrzesać z tych urządzeń największe zalety. Działam na tych urządzeniach już wiele lat i nigdy nie zawiodły.

Rafał

Chwalę sobie optimę. Dobre urządzenie do zadań specjalnych. Nie tylko do mycia aut ale także sprawdza się w innych zleceniach. Firma posprzedażowo daje pełne wsparcie. Jak mam pytania w zakresie urządzenia to zawsze mogę liczyć na ich pomoc.

Podkarpackihop

Witam kilka lat temu kupiłem spalinową Optime DMF na dotacje i powiem szczerze nadaje się tylko i wyłącznie do tego żeby ją wynieść na golgote i spuścić ze skarpy. Dałem się naciągnąć na ten biznes bo ta maszyna miała czyścić wszystko a tak naprawde nie czyści nic. Po zakupie maszyny za 35 tysięcy i użyciu jej tylko 4 razy mogę ja sprzedać za 7 tysięcy bo tak naprawdę tyle jest warta. Nikomu nie polecam i odradzam ten biznes.

Pjotyr
@Podkarpackihop

Jak mogłeś kupić maszynę za 35 jak ja za DMF płaciłem 21500 netto i to katalogowa cena , chyba że kupiłeś w fortadorze to już inna bajka

Karolooo
@Podkarpackihop

Ja też kupowałem w green steam, wziąłem u nich raty i jestem zadowolony. Co prawda nie czyszczę samochodów bo skupiłem się na innej działalność, ale maszyna Optima to naprawdę dobry sprzęt.

Jak długo czekaliście na odzew z Green Steam Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Tak, zawsze odzwaniają, ale można też spróbować zadzwonić do nich, szybko odnajdują w systemie osobę która została przyporządkowana do przekazania Ci oferty. Naprawdę fajna firma :)

Bardzo dobrze zorganizowana firma która prócz dobrych urządzeń daje także pełne wsparcie posprzedażowe. Dają możliwości podłapania klientów na swoim portalu. Tak zresztą zaczynałem i wiem jaką to daje motywacje ogromną. Dzisiaj śmiało mogę napisać, że myjki mobilne to dobry biznes jeżeli wybiera się Green Steam.

Waldemar

Trochę w ciemno wchodziłem w temat myjek mobilnych. Dziś już wiem, że decyzja była jak najbardziej słuszna. Pierwsze urządzenie wzięte w ratach. Po kilku dniach pierwsze zlecenie z waszego portalu. Później rozhulało się to bardzo. Biznes który na dzień dzisiejszy daje spore możliwości finansowe. Oczywiście trzeba chcieć. Ja ze swojej strony polecam ich urządzenia i tego typu biznes.

Przemo
@Waldemar

Witam.Orientujecie się Panowie czy na terenie Zagłębia Dąbrowskiego są takie myjki gdzieś postawione żeby ją sobie wypróbować???Pozdrawiam

Wojciech

W myjki wchodziłem kilka lat temu jak to dopiero raczkowało w Polsce. Wiele urządzeń w swojej karierze przetestowałem. Niewątpliwie optima to jest najwyższy top. Urządzenie z którym nigdy nie było problemów. Do tego proste w użyciu no i spełnia swoją rolę tak jak człowiek oczekuje. Z innymi urządzeniami różnie bywało – to się psuły, to ciśnienie było za słabe, itd. Jak ktoś zastanawia się nad myjką to optima jest dobrym wyborem.

Jan

Mają bardzo dobre urządzenia z którymi dobrze się pracuje. Miałem styczność z wieloma urządzeniami ale uważam, że Optima jest najlepsza. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Steam Sp. z o.o. - Dojazdów

• Jak się pracuje w Green Steam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Steam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Steam Sp. z o.o.?

Green Steam Sp. z o.o.