Green Steam Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Green Steam Sp. z o.o.

myszka

niedawno zakupiłam myjnie optime MDF w firmie greensteam nie polecam tej firmy a z tego względu iz kadra nie wyspecjalizowana ,nie znająca sie na rzeczy ,szkolenia byle jakie pobieżne niedokładne ,na rapu capu ,obiecują pomoc w dotacji - nie pomagają ,jak sobie sam nie pomożesz to nie pomogą bo i jak ,ta opinia dotyczy firmy w kocmyrzowie kolo krakowa

myszka

RafałJan

Czy wiadomo cos komuś na temat leasingu i czy jest mozliwosc wziecia samochodu z całym osprzetem potrzebnym do otwarcia myjni w leasing czy wogole jest taka mozliwość ??

Klient

No wlasnie, jestem nowym klientem tej firmy, zakupilem 2 urzadzenia - Verone i Optime. W pierwszych dniach uzytkowania w Veronie odpadlo kolko skretne, pomyslalem pech i zlozylem reklamacje. Odeslali w uzgodnionym terminie, urzadzenie bylo w polowie rozkrecone a sruby odkrecali chyba kombinerkami. Pomyslalem ze moze pospiech sklonil kogos do takiego dzialania ale paru dniach to samo kolko odpadlo ponownie - w profesjonalnym serwisie przyspawali srube do lozyskowanego kolka wartego 15 zl. Kontakt z szefemm w Krakowie tragedia. W pierwszej rozmowie obiecuje wymiane urzadzenia po 3 dniach musze sam dzwonic aby uslyszec ze zmienil zdanie i wysla mi kolko z poradnikiem zrob to sam ;). Na szczescie te same urzadzenia mozna zakupic w innych firmach w naszym kraju i byc traktowanym jak klient. Nigdy wiecej Greensteam !!! Jesli szef tak traktuje klientow to jak sie maja stosunki miedzy nim a pracownikiem.

bart

Do kolegi wkuroznego – mam dokładnie ten model i nie potwiardzam tego co wypisujesz. Pierze. I to skutecznie. Tylko maszyny to trzeba używac, nie wiem czy wiesz.

seweryn

Świetna firma. Gwarancja solidności i tego że sprzęt będzie działał poprawnie. Rozkrecałem swoj biznes z nimi, teraz jestem już na swoim ale polecam wszystkim stawiającym pierwsze kroki w temacie myjni.

wiks

To jak to jest że mam ten odkurzacz, używam w firmie czyszczącej idziala nawet przy głębokich planach? Ktos tu jest małym kłamczuszkiem chyba…

abdul

Jak nic konkurencja orbi czarny pr. I maszynom i firmie. Pracowalem tam bite 5 lat i zadnego z powyższych nei mogę potwierdzić. Sio, spamerze….

wkurzony1

Generalnie firma Green Steam chce jedynie pozbyć się maszyn do myjni parowej. Większość usterek, które mogą przydarzyć się podczas eksploatacji np. Optimy DMF nie jest objęta gwarancją. Odkurzacz pianowy SW 15 Foam nie pierze plam z tapicerek i dywanów (tylko te, które najmniej wniknęły w materiał). Ozonator również nie dezynfekuje pomieszczeń nawet po kilkukrotnym użyciu urządzenia. Odradzam kupna maszyn z Green Steam!

Zostaw opinię o Green Steam Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Steam Sp. z o.o.