Werona

Opinie o Werona

Hanna

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko - Sprzedawca. Oferty pracy możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Macie już jakieś doświadczenia, z tym stanowiskiem? Podzielcie się swoimi opiniami.

janeko

tylko u nich w Kaliszu szukają sprzedawców z tego co widze, wiec wydaje mi się, ze nie ma problemu, bo jednak kasa zawsze jest na plus z tego co się orientuje.

Życzliwa

Właścicielka czy kierowniczka bo tego nikt nie wie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie potrafiła się przedstawić. Praca osób sortujących towar urąga wszelkim przepisom BHP. Dziwię się,że tą firmą nie zainteresowała się Inspekcja Pracy. Być może nastąpi to niedługo.

Zostaw opinię o Werona - Kluczbork

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werona