Werona

Kluczbork

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Werona
12

Opinie o Werona

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werona

Hanna

Obecnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko - Sprzedawca. Oferty pracy możecie znaleźć na portalach ogłoszeniowych. Macie już jakieś doświadczenia, z tym stanowiskiem? Podzielcie się swoimi opiniami.

janeko

tylko u nich w Kaliszu szukają sprzedawców z tego co widze, wiec wydaje mi się, ze nie ma problemu, bo jednak kasa zawsze jest na plus z tego co się orientuje.

Życzliwa

Właścicielka czy kierowniczka bo tego nikt nie wie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie potrafiła się przedstawić. Praca osób sortujących towar urąga wszelkim przepisom BHP. Dziwię się,że tą firmą nie zainteresowała się Inspekcja Pracy. Być może nastąpi to niedługo.

Zostaw opinię o Werona - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Werona