G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.

Opinie o G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Łysy D., @Piotr Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie i dlaczego pracownicy godzą się na pracę na czarno?

Piotr

praca jest na czarno bez ubezpieczenia i tyle

użytkownik zarejestrowany

@Apolli64 a powiesz jakie byś wprowadził zmiany w firmie G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.? Zawsze jest szansa, że przeczyta to pracodawca i zastosuje się do rad swoich pracowników.

użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik czy przed podpisaniem umowy zostałeś w pełni poinformowany o wszystkich warunkach pracy? Wiedziałeś, że będziesz pracował na czarno? Czy długo i nadal pracujesz w G.B.A. Services Europe? Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenia jeżeli chodzi o warunki umowy?

Apolli64
@Marta 08.08.2017, 13:00

Witam to wszystko co można poczytać na postach to w większości prawda fakt nikt nie informuje oficjalnie że pracujesz na czarno wręcz przeciwnie mówię o Świdniku wypłata hmm pytam po co wyjeżdżacie na następne kółko jak nie zapłacone poprzednie jest kasa to jadę krótka piłka Faktem jest też że GBA w Piasecznie i Świdnik powinno w końcu puknąć się w głowę i zacząć dbać o dobrych kierowców bo to w od nich zależy czy Ci na górze mają wypłaty . A jeśli chodzi o telefony obciążenia powiedzieli jasno nie dzwonić bo będziemy obciążać więc do kogo macie pretesje. Ja osobiście dokonał bym w firmie kilku zmian i ciężko by było o pracę tutaj bo nikt by nie odchodził . Bo to co robia szefowie w Warszawie i w Świdniku to duże zyski ale na chwilę zobaczcie ile aut stoi bez obsady a wystarczy trochę pomyśleć chociaż niektórym to sprawia ból

Firma zarejestrowana jest w Anglii, polscy kierowcy pracują na czarno. Obiecują złote góry,a z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wychodzi. Zatrudniają młodzików bez doświadczenia, jakaś tam zaprzyjaźniona firma potwierdza ze dana osoba niby u nich pracowała. Banda oszustów i tyle. Obiecywali ze odwioze do domu, a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego wyszło, trzeba było kombinować na własną rękę. Szkoda zasugerował i tyle...

mechanizator

ma ktoś kontakt do tego gościa ze świdnika bo chciałem zacząć tam prace żeby zobaczyć jak tam naprawdę jest

zdecustowany

Do "Asi". Ciekaw jestem który to Twój mąż, który tak bardzo chwali sobie tą firmę. Drugie pytanie+powiedz o jakiej umowie mówisz bo ja przepracowalem tam kilkanascie kólek ale "ümowy" nie widzialem. Byl tylko kontrakt-rzecz bardzo smieszna. Odnies sié do tego

Grzesiula

Ciekawy.. sprawa wygląda tak: świdnik to tylko agencja poasrednictwa pracy, ale zarówno kierowców pracujacych dla marka ze swidnika i kierowcow zatrudnionych przez warszawe na dzialalnosci rozlicza ten sam czlowiek , spedycja tez ta sama, wiec tak ogolnie to jeden bajzel...

Ciekawy

Z tego co tu wyczytałem to większośc z Was pracowała dla jakiegoś pośrednika ze Świdnika... Po co wypowiadacie się w tym wątku? Kto teraz pracuje bezpośrednio, na działalności, dla GBA SERVICES EUROPE?

SOŁTYS

po słowie DZIAŁALNOŚCI miało być słowo ŚWIDNIK

SOŁTYS

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE ponad 2 lata na autostradzie A3( Niemcy) załatwiałem sobie robotę w tej firmie gdzie teraz pracuję ja tam pracowałem to na swojej działalności jeździł tak jak ja na działalności płace jakie były to były, trzeba było czekać. kółko miało być 3 tygodnie szczęśliwy byłem jak po 4-5 a raz było ze po 6 tygodniach na 5 dni zjechałem do domu spedycja to jakaś totalna porażka żadnego chociaż małego profesjonalizmu PAWEŁ I WOJTEK to tam chyba za karę pracują i przez to wyżywają się na kierowcach o marcinie (szef) to nie będę się wypowiadał bo nie ma takich słów żeby opisać JEŚLI PRZECZTAŁEŚ(AŚ) TE WSZYSTKIE KOMENTAŻĘ I NADAL CHCESZ TAM PRACOWAĆ TO ZNACZY ZE SESTES ZDESPEROWANY ALBO WCZORAJ ODEBRAŁES PRAWO JAZDY I NIE MASZ DOŚWIDCZENIA pozdrawiam MAŁEGO, TURKA,SZYMONA .PIOTRKA .CICHEGO, SHELKE,KASHA ŚMIERDZIELA ,STANLEY , ANDERSEN i całą reszte co mnie znali

piotr

ktoś robił sprawę temu dziadowi ze Świdnika

Asia

Moj maż tam pracuje już 6 mies i jest ok bo i on jest wobec nich wpozadku nie kradnie i nie robi se zakupów za ich kasę z kart wiec jest ok . I ma umowę . Z tel ich też nie dzwoni do mnie tylko ma swoją kartę timobajl bo jest najtaniej . Pozdrawiam

Eldo

Nie wiedzieli z czego to zabrali za niby telefon :p @Kamilek no coś niedoczytany jesteś

Cichy

Chlopaki wam tez odciagneli z wyplaty za uzywanie firmowego .Mi 200e

Kamilek

Widze kazdy inna opinia . Jesli jestes w porzadku to oni tez beda

Wiktor

Dobre miejsce do zdobycia doswiadczenia .a zarobki za male dlatego biora byle kogo . I to wszystko wyglada jak wyglada .

Grzes

Czy odciagneli komus za uzywanie firmowego telefonu ?????

Grzes

A pracujesz jeszcze w tej firmie .Bo jeden gościu mówił że mu i kilku innym odciagneli z wypłaty.

kierowca zawodowy

@ciekawy Miałem :D Phentom Ltd.

Miso

Czy mozna zabrac ze soba kogos na ten wyjazd czy nie bardzo???/Pieniadze dostajecie w zlotowkach ?Jak dlugo trzeba czekac???//

@KZ 24.02.2017, 22:55
Wyjazdy wyglądają tak że na umówiony dzień kierowców zbiera bus którym kieruje jeden z Was (kiedyś był stały kierowca ale najwy...

Czy mozna zabierac kogos ze soba ????Jak dlugo czekacie na kase i w jakiej walucie???//

Miso

Czy macie internet w samochodach?Czy mozecie dzwonic z telefonow firmowych?

profesjonalny
@Miso 19.02.2017, 22:02
Czy macie internet w samochodach?Czy mozecie dzwonic z telefonow firmowych?

Ja takze pracuję juz ponad rok, fakt faktem jest róznie można dzwonić z firmówki ale z umiarem, wyjazdy i zjazdy wygladaja jak wygladaja ale zazwyczaj jest tak jak jest sie umowionym ale bywa i róznie ze dlugo sie jedzie w tamta albo wraca z kółka bo spedycja wykombinuje jaki nagly kurs w ostatnim momecie zjezdzajacemu i tak cyrk pozniej wraca z niemiec 2 dni ale kasa sie zgadza a pracowałem w gorszych firmach, tak wiec jak nie kombinujesz i nie kradniesz i nie zlewasz ropy zbiornikami to oni tez sa w porzadku. Ale fakt faktem kontrakt to fejk pracujesz na czarno.

Poloczkej

Nie warto!!!! Rafał

Misek
@Poloczkej 02.12.2016, 22:19
Nie warto!!!! Rafał

dlaczego nie warto ?Jakie sa zarobki?????

kolobrzeg

Wiec jak to jeest?

koko

Czy ktoś pracował u nich na samozatrudnieniu ? Jak to wygląda? Rozważam współprace w tej firmie, ale po przeczytaniu komentarzy mam mieszane uczucia.Może wypowie się ktoś kto pracował na samozatrudnieniu.

i

ta firma to kpina

kickeR

Nemo, dlaczego?

Nemo108

Witam wszystkich miałem do czynienia z ta firma i jedno mogę powiedzieć omijajcie ta firmę szerokim kołem jedno wielkie nieporozumienie

Mariusz

Polecam założyć sprawę w sądzie jedną już ma, zebrać kierowców i nie (usunięte przez administratora) się z tym oszustem przecież macie rozpiski z kontaktami...

Patryk

pracowalem w tej firmie trochę czasu i nie zauważyłem niczego co jest napisane powyżej.haracz? brzmi to jak z kiepskiego serialu kryminalnego:D niektorych tu chyba wyobraźnia ponosi. jestem nawet w stanie uwierzyć w to,ze piszą to te same osoby, które robily taki chlew na bazach w Anglii(za co niejednokrotnie bylo mi wstyd), zlewały paliwo w setkach litrów i robily prywatne zakupy za pieniadze firmy. pozdrawiam was panowie, oby wam się w życiu wiodło lepiej, bo sianie fermentu nikomu nie robi dobrze.

BASYL

JAK KTOŚ MA LEPKIE ŁAPY, TO ZAWSZE ZNAJDZIE DLA SIEBIE USPRAWIEDLIWIENIE. NIE TYLKO JA WAM TO POWIEM.

Gruby
@Eldo 10.03.2017, 19:22
Pewnie znasz, brodaty konfident pewnie :P

Eldo, podaj swoje nazwisko, a porozmawiamy o brodatych i łysych konfidentach na osobności;) chętnie się dowiem czegoś więcej:)

Gruby
@Eldo 10.03.2017, 19:22
Pewnie znasz, brodaty konfident pewnie :P

Widzę, że twoje(napisałbym z wielkiej litery ale nie mam szacunku dla takich co sieją ferment a później nie mają odwagi się pod tym podpisać) wypowiedzi to o kant d.u.p.y potłuc. Jeśli o coś się ciebie (to samo co w poprzednim przypadku) prosi, to kultura osobista wymaga aby jakoś się do tego odnieść. Widzę jednak że takowej u ciebie brak. Jeżeli jeszcze jezdzisz, to liczę że w końcu życie cię czegoś nauczy. Pozdrawiam serdecznie.

nowy

Ją już mam zaproszenie do prokuratury okręgowej mam wsiąść tą umowę cemerki i tacho buchy, dzwoniłem chodzi o czynności sprawdzające będę w formie sluchany jako świadek dziwne jeden miesiąc jeździłem a oficjalnie dwa tygodnie resztę spędziłem w domu. tylko z skąd wiedzą że tam pracowałem. Na wszelki wypadek wezme adwokata.

bułka12

Byłem tylko miesiac w tej firmie. Jesli ktos juz jezdzil to wie co to za praca, ale jesjesli jedziesz pierwszy raz to odradzam

bohdan87

Wiec ja bede jechał trzeci raz a to ze wiekszość narzeka to ichwina trzeba zezrozumieniem podchodzic do wszystkieo jak trzeba to zjeb.......ac spedycje itp kazdy wykonuje swoja robote i tyle zarobki sa jakie sa jak komus za malo niech szuka czegos innego. atmosfera spoko jak trafisz normalnych ludzi sa i chamy ale to nie wdawac sie w dyskusje z takimi. Osobiscie nie narzekam i polecam dla normalnych ludzi a nie dla cwaniakow

haracz

umowa angielska jest ściemą, możecie sobie sprawdzić w angielskiej bazie przedsiębiorców, że liczba zatrudnionych osób u marka wynosi zero. pzdr.

ja

Wlasnie jak to mozliwe z tym całym haraczem, jak kierowcy sa na kontraktach Angielskich a musza placic haracze , cos z tym nie tak ??

Pracowałem tam i szczerze nie polecam! (usunięte przez administratora)

jojo

możesz rozwinąć dlaczego nie masz dobrego zdania???

nex

Niestety nie mam dobrego zdania o firmie.

Zostaw opinię o G.B.A. Services Europe Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.B.A. Services Europe Sp.z o.o.