Auto Lech

Poznań

Opinie o Auto Lech

BARTITO

Nie zgadzam się z powyższą opinią. Jestem od lat klientem AUTO-LECHA i jeszcze nigdy nie wyjechałem niezadowolony. Rzeczywiście czuje się tam nawał pracy, ale mój samochód zawsze był naprawiony starannie i dokładnie. Pozytywnie zaskoczył mnie fakt, iż samochód po naprawie zawsze jest świetnie umyty.

niezadowolony

Firma porażka. Auto lakierowane kilka razy - efekt ostateczny daleki od ideału. Jeśli chcecie mieć dobrze polakierowany samochód to napewno nie w tej lakierni. Wydaje się, że tutuaj liczy sie tylko jak najszybciej polakierowana sztuka a jakością nikt się nie przejmuje.

PK

Nie wiem jaki to pracodawca...hmmm - Parę lat wstecz oddałem samochód z uszkodzonym dachem i maską. Naprawa okazała się być prowizoryczna: dach został "wypchnięty" kawałkiem papieru zgniecionego w ręku i umieszczonego pod belką, szpachla zapadła się, a kolor zamiast czerwonego, okazał się być o odcieniu różu. KLAPA TOTALNA za którą zapłacił mój ubezpieczyciel a mnie znacznie obniżyło to koszt pojazdu - NIE POLECAM.

Łukasz
@PK 09.07.2014 12:20

Nie zgadzam się z opinią przedmówcy, Wszystkie naprawy swojego auta przeprowadzam od kilku lat w serwisie Auto Lech i jestem w 100% zadowolony z usług jakie proponują. Miła i pomocna obsługa która ze wszystkim da sobie radę, do tego szybko i za rozsądną cenę! POLECAM !

Zostaw opinię o Auto Lech - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Lech