Opinie o Eko-ceramika w Jedwabno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eko-ceramika. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Eko-ceramika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-ceramika w Jedwabno

Jaki jest wkład kierownictwa Eko-ceramika w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pacior Nowy wpis

Za dużego wkładu u kierownictwa nie widać. Pracownicy sami potrafią zadbać o zdrową atmosferę.Zdarzaja się wyjątki ale uważam że nie jest najgorzej wśród pracowników.

Malarnia Nowy wpis

A ja jestem bardzo zadwolona, bo atmosfera jest coraz lpsza i motywacja coraz wyższa. Doceniają tych, którzy dobrze pracują. Dobrze, że jest kontrola, bo jest sprawiedliwie.

A. Nowy wpis
@Malarnia

Skąd i po co w firmie kontrolerka (usunięte przez administratora)tego nie wiem. Jeśli jej misja polega na rozwaleniu firmy od środka to jest na dobrej drodze.

Jonasz

Dobrze pracujesz to dobrze punktujesz. Firma dobra, szanuje pracowitych ludzi i tyle.

Magazyn

Jest coraz gorzej... założyli kamery i zatrudnili (usunięte przez administratora)która nie robi nic innego poza gapieniem się w monitoring i melduje o każdych 10 sekundach na złapanie oddechu.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Eko-ceramika spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Ilona

Jaki poziom języka niemieckiego jest wymagany na stanowisku asystentka biura?

Proponuję poszukać innej pracy . Za najniższą pensję wymagania bardzo duże warunki panujące w zakładzie brak słów nie wypłacana pensja w terminie nie wspominam o nadgodzinach za które wypłacaja marne grosze i płacą wtedy kiedy im pasuje.

Chętny do pracy

Chyba przesadzona jest ta opinia? Gdyby było źle to z pewnością pisaliby niezadowoleni!!!

Tedi

Firma że tylko usiąść i płakać ludzi mają za nic liczą się tylko przydupasy jeśli ktoś ma możliwość pracy gdzie indziej to tylko nie tu.Strasza że przyjdą ludzie z Ukrainy a nawet oni po pewnym czasie mają dość

Waldi

Czy jest tak dobrze, że nie ma chętnych do pisania?

Dominika

@żagielek-siemiany czy pracujesz obecnie w Eko-ceramika? Co powiesz na temat warunków pracy w firmie? To forum jest po to, aby pozostawiać opinie na temat firmy, a nie osób pracujących w firmie.

Dominika

@justysia mogłabyś powiedzieć coś więcej? Pracował ktoś może jako Asystent/-ka Biura ze znajomością języka niemieckiego? Jeśli tak to powiedzcie coś na temat pracodawcy.

justysia

Tragedia aż słów a panu danielowi powiem tyle że w podpaskach zarabiam dwa razy więcej a narobię się. 3 razy mniej

kekeo

No ciężko powiedzieć @ona czy sobie poradzisz na magazynie, faceci sobie radzą, a czy kobieta da radę, no sam nie wiem. Warto jest jednak spróbować i przekonać się samemu, Na pewno na magazynie zarobisz te 2000 złotych, zatrudniają chyba nawet na umowę o pracę

ona

hej :) mam pytanie odnośnie pracy w eko ceramice.. czy tam są zmiany czy jak to wygląda? w weekendy się pracuje ?i czy ta praca na magazynie jest ciężka? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Szukaja na magazyn 5 osob do pakowania doniczek :)

Masz racje blaszaki nie ogrzewane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "A JAK CI NIE PASUJE TO MARKETY z podpaskami czekają" - CYTAT P. Daniela

ZGADZAM SIĘ TO PRAWDA!!!!!!!!!!!!!

malarnia1

To kłamstwo , wyrozumiałe szefostwo!? , to dlaczego zarabiamy po (usunięte przez administratora) i pracujemy w takich warunkach ! przestań pisać głupoty obuć się !

malarnia

nie zgadzam się! Firma solidna, szefostwo wyrozumiałe!

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-ceramika - Jedwabno

Eko-ceramika