Eko-ceramika
2 74 14 5 1

Opinie o Eko-ceramika

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Eko-ceramika?

Chętny do pracy
 Opinia

Chyba przesadzona jest ta opinia? Gdyby było źle to z pewnością pisaliby niezadowoleni!!!

Tedi
 Opinia

Firma że tylko usiąść i płakać ludzi mają za nic liczą się tylko przydupasy jeśli ktoś ma możliwość pracy gdzie indziej to tylko nie tu.Strasza że przyjdą ludzie z Ukrainy a nawet oni po pewnym czasie mają dość

Tak1Nie

Waldi
 Opinia

Czy jest tak dobrze, że nie ma chętnych do pisania?

Dominika
 Opinia

@żagielek-siemiany czy pracujesz obecnie w Eko-ceramika? Co powiesz na temat warunków pracy w firmie? To forum jest po to, aby pozostawiać opinie na temat firmy, a nie osób pracujących w firmie.

Tak8Nie

Dominika
 Opinia

@justysia mogłabyś powiedzieć coś więcej? Pracował ktoś może jako Asystent/-ka Biura ze znajomością języka niemieckiego? Jeśli tak to powiedzcie coś na temat pracodawcy.

justysia
 Opinia

Tragedia aż słów a panu danielowi powiem tyle że w podpaskach zarabiam dwa razy więcej a narobię się. 3 razy mniej

kekeo
 Opinia

No ciężko powiedzieć @ona czy sobie poradzisz na magazynie, faceci sobie radzą, a czy kobieta da radę, no sam nie wiem. Warto jest jednak spróbować i przekonać się samemu, Na pewno na magazynie zarobisz te 2000 złotych, zatrudniają chyba nawet na umowę o pracę

ona
 Opinia

hej :) mam pytanie odnośnie pracy w eko ceramice.. czy tam są zmiany czy jak to wygląda? w weekendy się pracuje ?i czy ta praca na magazynie jest ciężka? z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Tak4Nie

Marta
 Opinia

Szukaja na magazyn 5 osob do pakowania doniczek :)

Tak4Nie

Anonim
 Opinia

Masz racje blaszaki nie ogrzewane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "A JAK CI NIE PASUJE TO MARKETY z podpaskami czekają" - CYTAT P. Daniela

Tak7Nie

Opinia

ZGADZAM SIĘ TO PRAWDA!!!!!!!!!!!!!

Tak2Nie

malarnia1
 Opinia

To kłamstwo , wyrozumiałe szefostwo!? , to dlaczego zarabiamy po (usunięte przez administratora) i pracujemy w takich warunkach ! przestań pisać głupoty obuć się !

Tak6Nie

malarnia
 Opinia

nie zgadzam się! Firma solidna, szefostwo wyrozumiałe!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Eko-ceramika - Jedwabno