Tarkon-Gradii

Poznań

Opinie o Tarkon-Gradii

Arturrro

@jak dla mnie to... to prawda, trzeba wziąć pod uwagę również to, że ostatnio to nie był łatwe czasy dla branży, ale hurtownia artykułów kosmetycznych raczej zawsze się obroni również ze względu na niższe ceny, co jest wiadome w tego typu sprzedaży ;)

Przyjdzcie a zobaczycie jak wyglada praca w holdingu Gradeckiego. [usunięte przez moderatora],przymusowa praca w nadgodzinach,jesli nie...to dwie stowki w leb z wyplaty.Wyplaty marne,podstawa i premia uznaniowa,nigdy nie wiesz ile zarobisz.[usunięte przez moderatora],paranoik,kompletnie nie zna sie na pracy w magazynie.Trzeba uwazac co sie przy nim mowi,byle zart bieze na powaznie i gotow rozpoczac sledztwo.Znienawidzony przez wszystkich,typowy kapo.To najbardziej nieomylny czlowiek w promieniu 100km,ugotuje kazdego byle sie wybielic. O udogodnieniach technicznych mozna zapomniec,cala robota łapkami nawet foliarki do palet nie ma.Kursy,szkolenia,itp...spokojnie mozna zapomniec.Odpowiedzialnosc materialna pelna,nawet za uszkodzenia w orginalnie zamknietych kartonach. Tak wyglada praca w wychwalanym przez prase holdingu Gradeckiego, Zreszta,poczytajcie sobie o Tarkon-Gradii Wroclaw,ja byłem łagodny:)

kasza

Zostaw opinię o Tarkon-Gradii - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarkon-Gradii