Opinie o Browar Łomża Sp. z o.o. w Łomża

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Browar Łomża Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Browar Łomża Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browar Łomża Sp. z o.o. w Łomża

Henryk

Z loterią jest coś nie tak. Wysłałem ponad 100 kodów i nawet nagrody dziennej nie wygrałem. A teraz 08.08.2023r. strona jest niedostępna. Trzeba to chyba zgłosić do UOKIK. Browar w tym kontekście nabija sobie kabzę. Chyba przestanie mi smakować produkt tego browaru choć go od lat lubię. Nie nawidzę oszukiwania

@Henryk

Również dziennie wpisałem na siebie i żonę po 5 kodów przez cały miesiąc i nic nie wygrałem. Nawet listy zwycięzców nie ma nigdzie !!! Oszusty!!!

Sylwek

Praca super , linia więcej stoi niż pracuje. Każdy wtedy chowa się z komórką po kątach i ogląda film lub gra. Szczególnie weekendowe nocki opłacalne. Dodatek za noc i weekend . Nie ma roboty idzie się spać w kąt. Mistrzowie przodem ... (y)

@Hah

A te cele na podstawie czego u was ustalają? Czy w miarę zawsze są one w pewnym sensie wykonalne? Widzę po prostu aktywną ofertę na produkcję do was i jak na razie kminie nad przyjęciem się, ale jeśli już to od nowego roku bym chciał, czy można teraz pójść na rozmowę i tak się dogadać?

Katarzyna Nowy wpis

Pracownicy maja tutaj też jakieś promocje / zniżki / gratisy? Prośba jednego z koneserów kupujących po 12 sztuk tygodniowo mnie zaciekawiła. ;) kiedyś na produkcję chciałam tu przyjść jak pracy szukałam. Kobiety w firmie jak sobie teraz radzą?

Jo Nowy wpis

Po rozmowie kwalifikacyjnej na miejscu ani jednego telefonu z kadr pomimo informacji że takowy będzie

@Jo

A to na miejsce trzeba jeszcze jechać? Nie ma opcji przez telefon najpierw czy to kandydat decyduje jak woli? Jak teraz rozmowy prowadzą? Widzę ze w ostatnim czasie prawie nie było opinii.

Szefitek z vintkiem Nowy wpis
@Jo

Zadzwoń do kadr drugiego. Ja dzwoniłem 30 do nich i dostałem wszystkie papiery do pracy

Malwina

W oko wpadła mi teraz liczba „500”, którą ktoś napisał teraz w opinii i myślałam już ze o jakieś premie tu chodzi, może świąteczne skoro taki okres się zbliża? :D w opiniach kiedyś pisali chyba tylko o tej frekwencyjnej? Jakie jeszcze dodatki do tego dochodzą?

Spajk

Browar Łomży 500ml czy tam naprawdę tyle jest sprawdźcie to nakręcanie kogoś w butelkę abo puszkę

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Browar Łomża Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Łomża
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

@Sylwek

i od kiedy jest tak jak piszesz? firmie to w zasadzie nie przeszkadza? generalnie z czego to ostatecznie wynika, jest teoretycznie za dużo rąk do pracy względem zamówień czy o co chodzi? premie przy tym jakieś jeszcze są?

@Iwona

Iwona już nie pracuję ale z tego co wiem nic się nie zmieniło. Premia jest za chodzenie /brak L4/. A czy komuś to przeszkadza ?! Nikt z tym nic nie robi. Ja w każdym razie większego sajgonu nie widziałem.

@Sylwek

Aha no dzięki za odp. A napiszesz jakiej mniej więcej tej premii można się spodziewać? Ciekawa jestem czy aktualnie mimo wszystko sporo osób chodzi na to wspomniane l4. A ktoś kto jest na bieżąco napisze jak się pracuje w ujęciu samej specyfiki? Co konkretnie się robi podczas takiego przykładowego dnia w pracy? Czy to nudne?

Hah
@Sylwek

Jeżeli za dużo nie wiesz to się nie wypowiadaj… Premia nie jest od chodzenia i braku L4 ???? a za osiąganie założonego celu wydajności w danym miesiącu, higienie, barku L4. Także pracowałeś ale chyba jeden dzień albo słyszałeś z opowieści Haha

@Hah

Julek

Tak z ciekawości - czy oprócz wypłat pracownicy dostają też deputat piwa (tak jak górnicy węgiel)?

Koniec kupowania piwa Łomża. Zróbcie wszyscy to samo, może przestaną oszukiwać.

Henryk

Karolek
@Henryk

Podzielam pana uwagę panie henryku z automatu dostaje się hasło próbuj dalej ja wysłałem wiecej niż 100 kodów i o każdej porze i nic kompletnie ktoś się powinien zainteresować tym (usunięte przez administratora).

zib
@Henryk

no właśnie mam podobnie, ponad 100 kodów i nic... pewnie wygrywa rodzina i znajomi organizatora... słabo to wygląda.

Leszek
@Henryk

Heh, właśnie pomyślałem żeby wyszukać w google czy ktoś ma podobnie i proszę. U mnie to samo, masa kodów wysłana i wielkie(usunięte przez administratora)w innych browarach zawsze chociaż piwko się trafiło, a na próbce 100 to przynajmniej 7-8. Strona działa jak chce. Loteria chyba tylko po to, żeby sprzedaż ruszyła. Tani, słaby trick, pomoże na chwilę, powodzenia w przyszłym roku, ludzie są pamiętni.

vip

Witam, czy nabijanie ludzi w butelkę z loterią jest chwytem który na dłuższa metę nie przyniesie efektu ?, czy to reklama beznadziejnego produktu i pseudo piwa?. Pan M7O Mateusz Błaszczyk nie opublikował listy do dnia dzisiejszego zwycięzców loterii, co moim zdaniem nie jest zgodne z regulaminem gry, którą widocznie sam prowadzi, loteria powinna być unieważniona.

Jak wygląda sprawa grafiku w Browar Łomża Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rafał Guzik

Wygrałem nagrodę dnia 50 zł i w mailu na stronie Łomża loteria pojawił się formularz do wypełnienia gdzie trzeba było wpisać wszystkie dane osobowe SZCZEGÓŁOWE wraz z numerem konta . Po wypełnieniu i wysłaniu formularza do organizatora loterii pieniędzy nie mam do dziś na koncie a formularz wypełniłem 4 dnia roboczego z 5 dni roboczych .. czyli PRAWIDŁOWO i w danym na to czasie.. za to następnego dnia miałem 5 telefonów od (usunięte przez administratora) wyłudzających dane OSOBOWE .. !!! Dzwonili niby pracownicy banków z informacją że ktoś mi chce wejść na konto i muszę im podać WSZYSTKIE moje dane żeby oni mogli niby mi pomóc zabezpieczyć konto w banku ... !!! DZWONIĄCY do mnie niby pracownicy bankowi mieli WSCHODNI akcent... !!!! To jest taka sama sytuacja jak Polacy pokazują we filmach na tic toku jak dzwonią do nich wschodnio - języczni " pracownicy " banków i WYŁUDZAJĄ DANE OSOBOWE żeby potem brać na te dane KREDYTY .. !!! teraz w Polsce jest tego PLAGA ... !!!!! i taka to jest LOTERIA ŁOMŻA... !!!! czyli jest to po prostu ZWYKŁE (usunięte przez administratora) ... !!!! PODLREŚLAM że wszystko co tu napisałem mogę UDOWODNIĆ... !!!!!

Iwona

czyli zarobki w Łomży to dalej jakaś tajemnica? pytam, bo jakiś operator pisał jeszcze w 2021 roku, że są nieco większe niż najniższa i ciekawa jestem czy teraz po tym styczniowym wzrośnie jest to równe z najniższą czy zachowali odstęp tamtej "górki"? napisze ktoś wprost jak tu się zarabia? ile osób tak właściwie pracuje? ilość opinii zastanawia...

Zibi

Jest loteria "Wygraj Łomżę" mam 25 kapsli a w Łapach /dwudziesto tysięczne miasto/ nie mam gdzie wymienić na puszki wyborowej Łomży. W Społem jest tylko nie mają umowy z Browarem na wymianę. W Arhelenach tylko mocne. Żenada i wstyd.

Operator

Praca trzyzmianowa , poza sezonem trochę powyżej średniej krajowej . Częste sytuację kiedy trzeba zasuwać po 12 h bo ktoś zawalił. Mało tego w planach wprowadzenie systemu równoważnego 12 h pracy 12 przerwy . Szczerze nie polecam.

Operator
@Operator

Miało być :trochę powyżej najniższej krajowej ????

Gabriela
@Operator

powyżej najniższej krajowej czyli ile?

Kasjusz

Praca na 3 zmiany za minimalną krajową nie polecam sobie jak i innym

Niedoszły pracownik

Najniższa krajowa, 2 płatne soboty w miesiącu do wyrobienia, praca w stresie. Nie polecam nikomu.

janek

Pracował ktoś tam jako automatyk? jak wrażenia?

admin

Czy twoim zdaniem Browar Łomża to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją opinię . Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Browar Łomża Sp. z o.o. - Łomża

• Jak się pracuje w Browar Łomża Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Browar Łomża Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Browar Łomża Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Poznańska 121
    18-402 Łomża