AIG Kredyt

Wrocław

Opinie o AIG Kredyt

Aig jest na pewno firmą inwestującą w pracowników. Praca polegała na sprzedaży usług banków znanym klientom banku, przez telefon. Praca mało kreatywna polegająca na powielaniu opracowanego schematu. Zarobki jak na początek wystarczające by utrzymać się w takim mieście jak Wrocław, bez szaleństwa. Praca w wymiarze 6 godzin (czasami nadgodziny) dziennie na 2 zmiany, jedna sobota w miesiącu obowiązkowa. Ogólnie jak to w handlu, trzeba przekonać potencjalnego klienta, że to co oferuje mu bank jest mu niezbędne i najlepsze na rynku.

Zostaw opinię o AIG Kredyt - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIG Kredyt