Opinie o Wimarol w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wimarol. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wimarol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wimarol w Kraków

Teresa Nowy wpis

Wspaniała firma. Pani Maja kulturalna, rzeczowa i elastyczna. Usługa wykonana punktualnie, szybko i perfekcyjnie! Pan Karol świetny fachowiec! Dwukrotnie korzystaliśmy z usług tej firmy i dwukrotnie pełna satysfakcja ! Dziekujemy i szczerze polecamy!

Czy pracownicy Wimarol mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bob

Potwierdzam negatywne opinie o tej firmie, choć już kiedyś korzystaliśmy z jej usług. Tzw montazysta drugi dzień robił nas "W konia" ( napierw nie przyjechal w ogole) potem jak czekalismy ponad godzinę i mowil ze " bedzie za dwie ale to nie jego wina i nie byl laskaw uprzedzic o tym ) na uwagę ( dość stanowczą o nieszanowaniu czasu) usłyszałem "p.....dol się ch.... je..." Sprawy nie zostawimy tak, odradzam korzystsysnie z uslug tej firemki. Żałosne, mam nadzieję że dni ich są policzone.

Klient Nowy wpis
@Bob

Żalmax. Solidna firma ul szczęśliwa 10

Krakus

Pani na stoisku Wimarol w Krakowie w M1 (spokojnie poczekałem aż skończy rozmawiać przez telefon - ostatecznie klient może przecież poczekać) jak się dowiedziała, że przychodzę o pomoc w sprawie serwisu zepsutych żaluzji najpierw musiała się upewnić, że żaluzje były kupowane w Wimarol. Bo jeśli nie to serwis odpada. Nie miałem paragonu (kupowałem je dawno), więc w takiej sytuacji pani zaproponowała mi, że może wysłać moje żaluzje do serwisu, a po ok 6 tyg (!) serwis zadecyduje czy je naprawić czy nie. A w ogóle to teraz jest sezon na żaluzje, więc moja sprawa jest na tyle błaha ("przecież to będzie kosztować góra 30 zł"), że nie mam się co łudzić, że będzie szybciej, no i czy w ogóle się uda. Pojechałem do konkurencji tj firmy Krakżal na ul. Startową w Krakowie, gdzie moje żaluzje naprawiono w ciągu 15 minut. Firma Wimarol może się od firmy Krakżal uczyć. A serwisantów z firmy Krakżal serdecznie pozdrawiam.

Klient Nowy wpis
@Krakus

Każdy problem z żaluzjami poziomymi czy pionowymi szybko bez problemu załatwi firma zalmax. Producent żaluzji. Ceny są producenta. A Firmy jak winarol , rolsystem megazal itp zamawiają u nich żaluzje. I oczywiście mają większe ceny bo to pośrednicy. Więc polecam żalmax na ul. Szczęśliwej 10. Pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wimarol. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Paulina

Macie premie roczne ?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wimarol odbywa się również w języku angielskim?

Dżony Brawo

Tak angielski to podstawa i pisownia też. Jedź do oddziału na ulicę kobierzynska tam są przemile panie które wszystko wytłumaczą ????

Zbyszek

Podpowiedzcie coś więcej jak się pracuje, jakie zarobki i czy warto aplikować?

Grzegorz

Moje sugestie dla Wimarol: Fatalne podejście do klienta, wulgarna pracownica z Nowego Sącza. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wymienić personel na życzliwszy dla klientów.

anna

Nieuczciwa i niegrzeczna pracownica z Wima-Roll w Nowy Saczu

Izabela

Zajrzałam na stronę internetową firmy, ale nie znalazłam jednak aktualnych ofert pracy w Wimarol - wiecie, czy trwają teraz jakieś rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jest tu wiele wpisów od osób, które korzystały z usług firmy, dlatego zachęcam do większej aktywności byłych i obecnych pracowników. W końcu dzielenie się wiadomościami o warunkach zatrudnienia jest głównym meritum.

Bogpaw

Firma dramat pracownicy koszmar. Przy montażu kilka terminów każdy odwołany z innych przyczyn /korki na drodze, przedłużający się montaż u innego klienta/ a naprawa to powtórka . Nie wiem czy tam jest jeden montażysta i kasjer bo nie mogę zrozumieć ,że ktoś jest tak bardzo niepunktualny i to za każdym razem ma inne wytłumaczenie. STANOWCZO ROZRADZAM korzystanie z usług tej Firmy.

Izabela

Widzę, że część poniższych opinii pochodzi od klientów firmy wimarol z Krakowa - są one również ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może któryś z pracowników także zechciałby wypowiedzieć się na temat pracy w wimarol? Czy pracownikom tej formy przysługują na przykład jakieś dodatkowe benefity socjalne?

smon160

Produkty tej firmy to badziew. Około 5 lat temu zamówione zostały żaluzje drewniane w tej firmie. Zanim minęła gwarancja doszło do pierwszej naprawy. Niestety jedna żaluzja w drzwiach tarasowych jest zepsuta. Dowiedziałam się, że żaluzje te powinny mieć zupełnie innych mechanizm tzn nie plastikowy badziewny tylko metalowy. Żaluzje kosztowały majątek. Podczas składania zamówienia w siedzibie firmy na Tetmajera pracownica poważnym tonem mnie ostrzegała żeby ich nie używać za często. Kpina po prostu. Teraz wiem, że wiedziała, że sprzedaje badziewny towar!!! ODRADZAM STANOWCZO!!! Dodatkowo mam porównanie ich zwykłych rolet z roletami zupełnie innych firm.

Izabela

@anonim - czy posiadasz inne zdanie na temat atmosfery panującej w firmie wimarol? Czy mógłbyś podzielić się z nami merytoryczną, dłuższą opinią na ten temat?

Słowa kojarzące się z wimarol solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są super Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 Najbardziej podobało mi się w wimarol: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w wimarol:długa praca do wieczora

super atmosfera. to chyba żart?

Na szczęście nie musiałem szukać pracy w wimaralu. Miałem do czynienia z tą firmą w Krakowie jako klient. Nikomu nie polecam firmy Wimarol i radzę unikać kontaktu z jej pracownikami. Są to zupełnie wyjątkowe chamy a sposób ich działania byłby porażający nawet w komunie. Radzę omijać szerokim kręgiem tych chamów, na szczęście jest wiele możliwości zakupu rolet i żaluzji i unikanie chamów z wimarolu jest łatwe.

@123

oj to prawda!

Jopek

No widocznie były jakoś źle przyczepione, to akurat nie ma nic wspólnego z tym w jaki sposób firma je produkuje czy co tam dalej robi, więc nie przesadzałbym, ani nie siał paniki, plus jeśli gwarancja mija to nie ma co narzekać, to totalnie normalne.

zawiedziona

po gwarancji odpadły rolety tejże firmy NIE POLECAM !

Natalia

Nie polecam tej firmy. Niestety, ale są niesłowni, niezorganizowani, nie traktują klienta poważnie. Zaginęła im moja zaliczka, nie chce wspominać ile musiałam wykonać telefonów, żeby to odkręcić i z jaką nieuprzejmością się spotkałam. Umówiłam się z Panami na konkretną godzinę montowania rolet, ale nie pojawili się. Nie polecam.

Andzia

U mnie rolety z wimarolu działają bez zarzutu. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolona i wcale nie musiałam wymieniać ani naprawiać mechanizmów...

Zostaw merytoryczną opinię o Wimarol - Kraków

• Jak się pracuje w Wimarol?

Zobacz opinie na temat firmy Wimarol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wimarol?

Wimarol
1.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Swojczycka 1
    51-501 Kraków