Opinie o MUG w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MUG. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MUG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MUG w Poznań

Grzegorz

Współpracowaliśmy przez 6 lat i bardzo mile to wspominam! Moglem w pelni się rozwinać oraz bardzo doceniam otwarty dialog z Natalia i Darkiem. Duża przestrzeń na samodzielnosc, kreatywnosc, innowacje, zaufanie. Przez te kilka lat MUG rowniez zrobil super progress wiec zycze jak najwiecej sukcesow w przyszlosci

Grzegorz Nowy wpis

Wiecie, czy MUG udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kolasss

Heh... pamiętam tą rozmowę o pracę w której "szef" chciał pokazać na każdy możliwy sposób, że mam za mało umiejętności. W sumie poszedłem do konkurencji i nie marudzili a dodatkowo dostałem o wiele więcej kasy.

@kolasss

Cieszymy się, że zostałeś doceniony i uzyskałeś satysfakcjonujące Cię wynagrodzenie :) gratulacje :) Proces rektutacji jest u nas jednoetapowy, a na rozmowie rozpoznajemy jak radzisz sobie z wyzwaniami, z którymi nasz zespół mierzy się codziennie. Żeby to zrobić musimy porozmawiać, zadać pytania lub postawić przed kandydatem problem do rozwiązania. Może jesteśmy oldschoolowi, że właśnie tak to robimy :D ale dzięki temu nasz zespół działa razem, napędza się na wzajem i dzieli skutecznie wiedzą, nadrabiając te strony, które zidentyfikowali jako „do udoskonalenia” :)

ziu
@kolasss

Mam podobne wspomnienia. Może i mam jakieś dyskwalifikujące braki, ale w innych firmach jednak da się przeprowadzić rozmowę w miłej atmosferze, bez wprowadzania kandydata w poczucie bycia beznadziejnym. Tutaj rozmówca - potencjalny szef - wydał mi się protekcjonalny. Drążył jakiś temat po informacji z mojej strony, że go nie znam, bez pytania walił do mnie na "ty" i bez pytania usiłował wiedzieć lepiej ode mnie, jakiej pracy szukam (mam doświadczenie również w innych technologiach niż firma wymagała). Nawet nie poinformowali, że mnie odrzucają, ale to już było widać podczas rozmowy.

Ej Ty!
@ziu

Chcesz być szanowany? Nie pisz anonimów.

elza Nowy wpis
@kolasss

Mam podobne doświadczenie, ponad godzina maglowania i niezbyt miłych podchodów...

Paweł Nowy wpis

Pracowałem w MUG 1.5 roku. Bardzo miło wspominam ten czas. Super klimatyczne biuro w centrum i dobrze dobrany team to idealne połączenie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MUG odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Firmy coraz częściej dostrzegają brak sensu odpowiadania na pytania botów lub anonimów w portalach o tak niskich lotach jak ten. Czy w MUG jest podobnie?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MUG?

MUG

Proces rektutacji jest u nas jednoetapowy, a na rozmowie rozpoznajemy jak radzisz sobie z wyzwaniami, z którymi nasz zespół mierzy się codziennie. Żeby to zrobić musimy porozmawiać, zadać pytania lub postawić przed kandydatem problem do rozwiązania. Po max tygodniu udzielamy feedbacku i voilà!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MUG?

MUG

Dobrą atmosferę tworzą ludzie :) kiedy możesz polegać na innych i mieć w nich wsparcie to i efektywność rośnie :)

Szymon

Pracowałem tam jako programista kilka lat. Fajny team, projekty i stack technologiczny. Pomimo stałych klientów regularnie pojawiają się nowe projekty i przesiadamy się na najnowocześniejsze technologie. CTO z bardzo dużą wiedzą z zakresu IT. Dobre miejsce do udoskonalenia swoich kompetencji i robienia fajnych rzeczy.

FE

Jedna z ciekawszych rozmów kwalifikacyjnych na jakich byłem. Raczej pogawędka, podczas której nawet nie wiadomo kiedy HoT wyciąga wszystko co wiesz i ... czego nie wiesz.... ;) Ciekawe doświadczenie... chyba nawet polecam :) mimo, że koniec końców może następnym razem będzie nam po drodze

Robert
@FE

Z tego co piszesz jednak nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Czy podczas rozmowy dowiedziałeś się na jakim poziomie jest wynagrodzenie? Napisz o tym proszę.

FE
@Robert

Wynagrodzenie rynkowe, widełki były w ogłoszeniu. Niestety nie ja byłem stroną, która zrezygnowała.

@Robert

Wynagrodzenie uzależnione jest od poziomu stanowiska, na które aplikujesz. Zwykle w ofertach indywidualnych podajemy widełki per stanowisko z konkretnie określonym zestawem oczekiwań. Na każdej rozmowie pojawia się pytanie o satysfakcjonujący poziom wynagrodzenia dla kandydata, który potem weryfikujemy z budżetem stanowiska i wartością, którą rzeczywiście kandydat wniesie wraz z pojawieniem się w zespole.

Czy w firmie Agencja MUG są regularne szkolenia pracownicze?

MUG

Proponujemy budżet szkoleniowy do wykorzystania w ciągu roku. To od Ciebie zależy na jaką aktywność związaną z podnoszeniem kwalifikacji go wykorzystasz. Mogą być to np. konferencje, warsztaty, szkolenia lub studia podyplomowe. Regularnie wykonujemy research najciekawszych wydarzeń.

Filip

Pracowałem tam z 7 miesięcy jako front-end i polecam to miejsce. Sympatyczny zespół. Lokalizacja w samym centrum i fajne wnętrze. Projekty bardzo różne, niektóre świeże i ciekawe, niektóre mniej ale zawsze w spoko atmosferze. QA na wysokim poziomie (pozdro mariusz). Graficy pomocni i umiejący pracować z devami. Miłe doświadczenie po pracy w większych software housach.

ciekawy
@Filip

Skoro tak fajnie to dlaczego tylko 7 miesięcy? Coś tu się nie składa.

Filip
@ciekawy

@ciekawy takie życie ;) czasami człowiek jest zmuszony odejść po 7 mc

Byłem częścią agencji MUG przez około 4 lata. Bardzo dobrze wspominam ten okres w swoim życiu zawodowym. Miałem przyjemność pracować z fajnym, zgranym zespołem. Poznałem wiele osób, które pomogły mi w rozwoju moich umiejętności. Projekty w firmie były rozwojowe dla pracownika, pozwalały na nauczenie się czegoś nowego. Dobrze również wspominam współpracę z szefostwem. Ludzie ogarnięci i zawsze do dogadania. Nigdy nie odczułem żadnej presji z ich strony. Osobom wykazującym się inicjatywą dawali wolną rękę i darzyli pracownika dużym zaufaniem.

Martyna

Chciałabym się więcej dowiedzieć atmosferze w pracy?

Pomocny
@Martyna

Nie pracuje już w mugu, ale mam tam nadal znajomych. Swego czasu morale nie było najlepsze, jakieś 2 lata temu, ale z tego co słyszę niezle się oczyściła atmosfera. Ci, którym się nie chciało opuścili szeregi i nie psują krwi pozostałym. Przyszli nowi i podobno jest fajna energia. Bywały tez powroty, co raczej świadczy pozytywnie w moim odczuciu o firmie. Tylko masochista wraca tam gdzie jest (usunięte przez administratora) ;) Moim zdaniem jeżeli chcesz pracować i się uczyć, to nie boją się eksperymentów, co przynajmniej mi dało kopa do rozwoju.

pimka

Fajny, zaangażowany i przede wszystkim myślący zespół, a dzięki temu praca przy projektach dobrze się układa. Szefowie są wyrozumiali i wspierają w pracy. Nowy pracownik nie zostaje sam z robotą. Jest możliwość pracy zdalnej w granicach rozsądku i z pełnym zaangażowaniem. Niestety zdarzają się ludzie, którzy tego nadużywają i lecą sobie w kulki. Nie ma żadnych opóźnień z wynagrodzeniem i naprawdę dziwne są te negatywne opinie z poprzednich lat. Nawet wspomniany grafik pan Grzegorz jest sympatycznym gościem :D z dużym doświadczeniem. Dobrze się z nim pracuje. No i śmieszne jest to stwierdzenie, że szef nie zatrudni już kobiety. W tej chwili rozkład sił kobiety/mężczyźni to 50/50 :D Ja polecam firmę, bo można zdobyć naprawdę ekstra doświadczenie.

akmip
@pimka

Grzegorz sympatyczny? Trudno uwierzyć w tej sytuacji w prawdziwość reszty twierdzeń. Szukacie nowych pracowników i nagle pozytywna opinia?

Stefan
@akmip

hej magda, te pozycje w Twoim CV cos szybko ostatnio znikaja :) nie badz taka msciwa :P

Jasiek

Pewnie każda ze stron ma swoje racje a prawda jest gdzieś pośrodku. Myślę, że dobra praca da efekt każdemu.

Anonim 2

Nikt nie wymaga ideału, ale wymaganie żebym dostał wypłatę na czas po pełnym przepracowanym miesiącu to chyba nie za wiele? Byłem już w wielu miejscach i wszędzie było raz lepiej raz gorzej, ale nigdzie indziej nie było problemu żeby czekać kilka miesięcy na swoje zaległe wypłaty...

@stefan akurat może mieć dużo racji i naprawdę weźcie pod uwagę tą opinię. Jeśli przełożony nie potrafi utemperować pracownika, którego charakter jest krótko mówiąc wulgarny to robi się ferment w firmie. Akurat Grzegorz ma fach w ręku, ale ... no właśnie czy taka osoba może mieć przyzwolenie na więcej niż pozostali? Nawet, gdy taka osoba odejdzie to niesmak pozostaje, bo przełożony się nie zmienia. Co to opóźnień w wypłatach się nie wypowiadam, bo w przypadku UoP to podlega artykułom ... a same w sobie świadczą, że źle jest zarządzana firma. Podsumowaniem powinien być poziom odpowiedzi na wpis @stefana. Nie tędy droga, nie tędy droga. Nie liczcie, że złe opinie będą nieanonimowe, za duże ryzyko zemsty. Potencjalni pracownicy sami zweryfikują rzeczywistość.

Henry

Słyszałem dobre opinie o firmie!

stefan

wyplaty z totalnym opoznieniem, 2 spolki: pierwsza umowa o prace na najnizsza krajowa, cala reszta na umowe o dzielo, obie wyplaty potrafia spozniac sie o kilka miesiecy!!!! nie polecam! ponadto jeden z grafikow /pan grzegorz/ jest pupilkiem szefostwa i moze rzucac miesem i obrazac innych pracownikiw. a szef niedawno powiedzial, ze nie zatrudni juz zadnej kobiety, bo ""on nie chce zeby znowu ktos zaciazyl"" bardzo nie polecam, mala agencyjka z totalnym brakiem zarzadzania

@stefan

Rozumiem, że zakończenie współpracy z inicjatywy pracodawcy może być trudne do zaakceptowania, ale zniżanie się do anonimowych oszczerstw jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. W powyższej opinii nie ma ani jednego prawdziwego zarzutu, a komentująca w ten sposób osoba najwidoczniej próbuje odreagować swoje bolączki... Szkoda, że nie ma na tyle odwagi, by podpisać się pod tymi słowami, tak byśmy mogli merytorycznie odnieść się do tych oszczerstw i podyskutować o współpracy, współpracownikach i szefostwie.

admin

Nie chcesz już słuchać plotek na temat firmy Agencja Interaktywna MUG s.c.? Wypowiedz się o niej na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MUG - Poznań

• Jak się pracuje w MUG?

Zobacz opinie na temat firmy MUG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MUG?