Amber Energia Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Amber Energia Sp. z o.o.

tolek
użytkownik zarejestrowany

Podejrzewam,że po przepracowaniu kilku mieisecy, jak bedziesz dobrze pracował, sprzedaż bedziesz miał wysooką ,umiejetnie rozmawiał i prowadził negocjacje umów z klientami, to szef cie doeceni i spokojnie dostaniesz umowe lub podwyższkę.

wawiakkk

jest szansa na umowę o pracę, czy tylko prowizja od sprzedazy ? warto isc na rozmowe>? ile mozna miesiecznie zarobic tzn. ile trzeba sprzedac pradu zeby na czysto miec 3 tys?

Ja Pracuje na terenie PGE i jest super jeśli umiesz sprzedawać to dasz rade a konkurencja zawsze jest i była

Zależy jaki teren. Jeżeli teren Tauronu, Vattenfall ok. Jeżeli teren PGE odradzam. Nabawisz się depresji którą trzeba będzie leczyć.

Pytający???

Mam pytanko czy ktoś jeszcze współpracował z tą firmą? Czy warta zachodu? Dziękuje z góry za info.

Zostaw opinię o Amber Energia Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amber Energia Sp. z o.o.