Hilton Hotel

Limerick

Opinie o Hilton Hotel

czarek
użytkownik zarejestrowany

@kindt faktycznie w Hiltonie to te napiwki muszą być całkiem porządne. No i dobrze, ta praca też wcale nie jest lekka, szczególnie w takim renomowanym miejscu trzeba się znać na rzeczy :)

:]

pracowałem tam podczas otwarcia hotelu fajnie miejsce, swietnie zlokalizowane ale jak to podczas otwarcia duzo zamieszania. po pół roku było już na prawdę fajnie (dwa razy zmienił się GM i F&B Manager) i byl już luz. ogólnie teraz Hilton Limerick, to już nie Hilton ale warunki pracy nie uległy zmianie z tego co słyszałem od znajomych którzy wciąż tam pracują

Słowa kojarzące się z Hilton Hotel:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca): Atmosfera i ludzie tam pracujący są .generalnie mili..aczkolwiek jak wszedzie zdarzaja sie wyjatki.. .

Zostaw opinię o Hilton Hotel - Limerick

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hilton Hotel