Capital Partners

Ostrów mazowiecki

Capital Partners

Opinie o Capital Partners

Dominika

Co powiecie o pracy w tej firmie? W Internecie praktycznie nie ma informacji na jej temat. Czy nadal działa na rynku pracy, w tej samej lokalizacji? Jakie są waszym zdaniem wady i zalety zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie? Istotne będą dane o warunkach oferowanych przez pracodawcę i atmosferze.

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Capital Partners? Napisz o tym!

sambo

Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się tworzyć jej inny obraz. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie. Capital partners to firma warta zainteresowania

Mi bardzo firma się podoba a przede wszystkim obsługa. Oferta bardzo dokładnie wytłumaczona przez co czuje się pewnie i bezpiecznie. O dziwo odsetki też spadły a na święta otrzymałam pożyczkę za przysłowiową złotówkę i coś słodkiego. Było mi bardzo miło. Pożyczkę otrzymałam na dowód i nie musiałam podpisywać weksla in blanco który powszechnie jest stosowany przez inne firmy. Zawsze gdy mam dołek finansowy a szybko potrzebuje gotówki mogę liczyć na pomoc od ręki. Miło, szybko i profesjonalnie. Polecam

CP

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt iż na forum gowork oceniamy byłych lub obecnych pracodawców a firma CP nie zatrudnia pracowników wiec wasze pochwały i zgryźliwe uwagi pomyliły adresata. Radze się zastanowić zanim jeszcze raz coś napiszecie, żeby nie było za późno jak wylądujesz w prokuraturze. Co za dużo to nie zdrowo, zaczyna robić się niesmacznie i będziemy walczyć o dobre imię spółki. Nie potrzebujemy pochwał ani wyzwisk od złodziei. Poszukajcie sobie bliższej rodziny. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. CP

aga

zgadzam się popieram. Tak trzymać wreszcie tworzy się coś konkretnego.

Fajna firma pełny profesjonalizm, oferta wytłumaczona konkretnie i jasno. Polecam

Zostaw opinię o Capital Partners - Ostrów mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Capital Partners