BloomNet

Olsztyn

Opinie o BloomNet

nepp

Wydaje mi się, że mają właśnie duże szanse na to żeby się utrzymać na rynku, dają umowy o pracę co jest bardzo ważne i są też jak najbardziej wypłacalni @tremtor, a oprócz tego zatrudniają ludzi do branży IT, stąd też np frontendowiec ma ponad 4000 netto

klient

Stworzyłem stronę korzystając z usług firmy w olsztynie aktualnie przeniosłem się do warszawy gdzie założyliśmy szkołę językową z żoną. Skorzystaliśmy przy budowie z usług firmy bxm.pl i strona bez pozycjonowania pojawiła się na 1 pozycji. Może to przypadek lub zależy od umiejętności informatyka ale przedstawiciel handlowy z bxm powiedział mi że strona ma szanse na pojawienie się na pierwszej stronie, wcześniejszą stronę którą stworzyłem nie pojawiła się bez pozycjonowania. Z usług obu firm jestem zadowolony obie mają dobry system administracyjny stworzony na zamówienie. Polecam firmę bloomnet.eu dla firm z olsztyna, dla warszawiaków raczej bxm.pl

koder

super atmosfera w firmie, może niewygórowane zarobki ale adekwatne do umiejętności. Szef ma dobre serce i przyjmuje początkujących żeby się czegoś nauczyli ale niektórym się nie udaje...

Pan

potwierdzam

Zostaw opinię o BloomNet - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BloomNet