eljako-al

Legionowo

Opinie o eljako-al

wyszko
użytkownik zarejestrowany

to według mnie ważne że ma sprawdzonych pracowników

onan

ja pierniczę ale lizusy powyżej się wypowiadają:) hahah Firma ta to szuka naiwniaków do roboty:) Obiecują że dostaniesz umowę o pracę i stanowisko po 3 miesiącach,pracujesz, starasz się a prezes firmy po 2 lub 3 miesiącach wszystkich zwalnia bo robota się skończyła:) taka sytuacja w tej firmie:) Firma ma swoich zaufanych pracowników którzy robią tam od lat i nie zamierza niczego zmieniać:)Jeśli kogoś szuka właśnie to naiwniaków którzy pomogą przy robocie jak jest natłok pracy i nie mogą się wyrobić:) i to tyle na temat tej firmy:) Z poważaniem Onan Barbarzyńca:)

ala

A ile ty znasz tych języków?

JaKiŚ

Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy. Są plusy i minusy, ale jak będziesz robił swoje to nic złego Cię tam nie spotka. Prezes bardzo wymagający najlepiej, żeby Cię nigdy nie poznał osobiście, ale pieniędzy nie żałuje. Umowa o dzieło to podstawowa umowa, ale dla ludzi bez żadnego doświadczenia, lub dla takich co nie wyrażają chęci do pracy. Umowa zlecenie lepsza, bo lepsza stawka godzinowa i na premię można liczyć, nie za dużą, ale zawsze. Umowa o pracę możliwa po kilku do kilkunastu miesięcy pracy a wtedy premia miesięczna jest solidna. Z tego co wiem to premia świąteczna też niczego sobie (oczywiście w zależności od przychodów firmy w danym roku). Ogólnie jeśli jesteś dobrym pracownikiem i masz umowę o pracę to twoja pensja roczna wyniesie kilkadziesiąt tyś. złotych. Wiadomo Prezes płaci to Prezes wymaga, więc jeśli już się zdecydujesz na pracę tam to się staraj, bo to popłaca. Aha i nie warto brać zwolnień lekarskich;) Ogólnie gdybym miał możliwość wrócić do tej firmy to zrobiłbym to. PS. Jeśli chodzi o zatrudnienie przez UP to masz najniższą krajową wiadomo UP, ale jak dostaniesz zatrudnienie później to stawka rośnie o około 300%. Mam nadzieję, że pomogłem, była to moja subiektywna ocena tej firmy, oczywiście przez 8 miesięcy nie wiem tyle ile wiedzą ludzie po 3-5 latach, ale patrząc na starz ludzi tam pracujących to krzywda im się chyba nie dzieje.

milusi miś kolargol :)

W pośredniaku patrzyłem że jest ogłoszenie i są przyjęcia do Eljako , chciałbym się dowiedzieć jak u was płacą i jakie umowy dają? Z tego co wiem od takiego pana starszego co tam pracuje że umowa zlecenia dają tylko,szkoda.chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć

karol

byłem dziś na rozmowie i nie polecam!! Obiecują gruszki na wierzbie .Ogólnie to umowa o dzieło, na umowę o prace normalną to nie ma co liczyć.Robota raz jest a raz nie ma, szukają takich podaj ,przynieś ,pozamiataj. 10 zł na godzinę do ręki, żadna rewelacja ,staraj się a może cię zatrudnią to ich motto.Badania każdy robi za swoje pieniądze. to tyle pozdrawiam.

kamil

ja jestem z Warszawy i mam do was przyjść pracować ze spółki,ale jeszcze nie wiem czy to zrobię, bo potrzebują doświadczonych i z umiejętnością czytania rysunku technicznego. Chciałbym się dowiedzieć jaka to jest praca i co się tam u was robi,jaka jest atmosfera pracy i czy polecacie tą prace? itd. Bardzo proszę o odpowiedz

marcin

chciałbym się dowiedzieć czegoś o tej firmie ,czy ktoś mi powie co się w niej robi ,o warunkach pracy ,umowie i czy warto tam pracować? bo byłem dziś w pośredniaku i dali mi adres tej firmy, podobno firma chce odświeżyć załogę i trwa nabór nowych pracowników.

zyzio boski dyzio:)

są przyjęcia cały czas:) ogłaszają się nawet w starostwie w Legionowie:) a jakie stawki to nie wiem:)Akurat nie moja branża.:)Trzeba by było iść się zapytać:)Pozdrawiam:)

Dawid

Pracowałem tam kiedyś , nie polecam,same stare przepierdziałe dziadki które kapują i donoszą na nowego pracownika i podkładają kłody pod nogi.Boją się o swoje miejsca pracy bo nigdzie indziej by ich nie przyjęli. Najgorsze nieroby to te które są tam tyle lat i lizą dupę kierownikom .

zadowolony pracownik

Firma ELJAKO-AL jest bardzo rzetelna. Z umową o pracę nie ma problemu jeśli ktoś spełnia wymagania stawiane pracownikom. Gdyby było tak źle ludzie by nie pracowali po wiele lat (nawet powyżej 20!) Lenie i nieroby nie mają tutaj czego szukać.

produkcja

Firma w której trudno otrzymac stale zatrudnienie Trzeba byc naprawde dobrym zeby dostac umowe o prace a co za tym idzie dobra pensje bo ta jest na produkcji naprawde wysoka Pracuje tam trzy lata i nie narzekam.Natomisat Ci nowi co przychodza na umowe o dzielo niestety wiekszosc to poprostu kiepscy pracownicy a oczekiwania nie wiadomo jakie Zycze im zeby w pracy byli tak dobrzy jak w pisaniu zlych komentarzy na temat tej firmy.

TED

Firma gdzie ciekawsze stanowiska zajmuje oczywiście rodzina prezesa (chyba nie muszę tłumaczyć jak odnosi się załoga do osób nowych i niezwiązanych z rodziną, są oczywiście wyjątki). Starając się pracować jak najefektywniej i uczciwiej otrzymasz tam prezent w postaci kłód rzucanych pod nogi a także wszelkie próby zdyskredytowania Ciebie na każdym kroku. Mi osobiście ogromna ilość kamer nie przeszkadza czy nawet to że wykonując swoją pracę szybciej nie można wyjść 5 min wcześniej. Umowa o dzieło to maks na co możesz liczyć na początku (nie wiem jak dalej bo nawet nie chciałem tam dłużej pracować). Ogólnie jeśli masz blisko do tej firmy i jesteś pod ścianą to wytrzymasz, tylko przygotuj gotówkę na badania ponieważ Ty je musisz opłacić. Ogólnie nie polecam.

gutek
@TED 30.07.2014, 16:58

Pracuje w firmie eljako od dwóch lat 6 miesiecy na umowe o dzieło 1,5 roku umowa o prace.Warunki i zarobki bardzo dobre Od pracownikow wymaga sie zaangazowania i dobrych umiejetnosci technicznych Szef wymagajacy ale ostatniego czuć w portfelu dlaczego.Praca Ciekawa chociaz poczatki sa trudne Firma ma ugruntowana pozycje na rynku Ogolnie polecam i powodzenia w rekrutacji.

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Ja szukam akurat pracy, eljako-al ma nawet dobre opinie, z tym, że głównie natrafiałem na opinie od klientów, a co z pracownikami?

baster
użytkownik zarejestrowany

a czy ktoś z Was obecnie w ogóle pracuje w eljako? czy wypowiadają się osoby nie do końca związane z firmą?

rukki
użytkownik zarejestrowany

no to widzicie jak można się zaskoczyć :) pomimo niezbyt imponującego kapitału zakladowego realizują super inwestycje

roodney
użytkownik zarejestrowany

No faktycznie, jak na firme z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży to kapitału za wiele nie mają, nie przekłada się to aby na zarobki w firmie?

pawel
użytkownik zarejestrowany

No trzeba przyznać, że realizacje eljako-al robią wrażenie, ale to chyba typowo mała firma, kapitał zakładowy to tylko 151 tysięcy złotych.

Romek
użytkownik zarejestrowany

Firma eljako-al chyba calkiem dobrze sobie radzi, są na rynku od 1990 roku i obecnie mają w toku trzy realizacje.

blee

wiem ze proponowali staz na 6 miechow ,1000 zl jako sekretarka z up. firma jak widac bardzo ceni swoich pracownikow dajac taka wysoka stawke

konrad

telefony? hahah przecież nikt tam z roboli nie ma prawa mieć telefonu przy sobie. przecież wszyscy podpisali oświadczenie że telefony zostawiają w szatni a rozmawiać można tylko w sytuacji awaryjnej tylko ciekawe jak odbierzesz pilny telefon, który musisz zostawić w szatni. ogólnie wielka porażka z podglądem z kamery w tle. kto pali to wogóle nie ma tu czego szukać.

PRACOWNIK

TO PRAWDA ŻE Z NASZEJ FIRMY NIKT SAM SIE NIE ZWALNIA,KAŻDY KTO DOSTAŁ ZATRUDNIENIE TO PRACUJE ZE WZGLĘDU NA ZAROBKI I DODATKI JAKIE MAMY W CIĄGU ROKUI WARUNKI W JAKICH PRACUJEMY A INTEGRACJE SĄ ,DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI TO CI POWIEM ŻE ODBYWAJĄ SIĘ W JACHRANCE !!! TYLKO LENIE NIE MAJĄ CZEGO SZUKAĆ.

TED
@PRACOWNIK 30.03.2012, 19:36

Szkoda, że nie napiszecie jeszcze o imprezach integracyjnych na Ibizie czy Majorce. A ból dupy macie taki, że aż piszecie dużymi literami?

PRACUJE W FIRMIE ELJAKO -AL OD POCZĄTKU JEJ POWSTANIA.NIGDY BYM Z NIEJ SAM NIE ZREZYGNOWAŁ.WARUNKI PRACY BARDZO DOBRE A ZAROBKI WYSOKIE.POLECAM TEN ZAKŁAD.ps.nie słyszałem aby ktoś sam chciał odejść z tej firmy.

jas fasola

Zostałaś wyrzucona i dlatego psioczysz.Zarabiając w tej firmie taką kasę wcale się nie dziwie że masz teraz zmartwienie,gdzie znajdziesz taką drugą prace i z takim wynagrodzeniem !!! plus NAGRODY !!!

ktos

Pracodawca ktory traktuje pracownikow jak sluzbe. Zapomnijcie o pracy po 8 godzin, w biurze nawet za nadgodziny nie placa, dla pracownikow nie ma nic, zadnych imprez integracynych, premii. [usunięte przez moderatora] NIC ZERO WDZIECZNOSCI ZA POT KTORY LUDZIE Z SIEBIE WYLEWAJA a uwierzcie trzeba charowac. Wszedzie kamery, kazdego traktuja jak zlodzieja i oszusta. omijajcie z daleka

nobody

nie wygląda to najlepiej, czytając wasze opinie pominę to miejsce w procesie szukania pracy:)

obcy

ta firma to jedna wielka lipa nieszanująca swoich pracowników czyli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

100krotka

Nie polecam, [usunięte przez moderatora]

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z eljako-al (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w eljako-al: Najbardziej nie podobało mi się w eljako-al:

Zostaw opinię o eljako-al - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eljako-al