Opinie o Eljako-Al Sp. z o.o. w Legionowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eljako-Al Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Eljako-Al Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eljako-Al Sp. z o.o. w Legionowo

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Można tam godnie teraz zarobić? Jest jakiś system premiowy?

z

Pozdrowienia dla pani (usunięte przez administratora)(specjalnie z małej litery)za to że wykańcza wszystkie nowo zatrudnione osoby. Pamiętaj prędzej czy później karma wraca!!!

Iza
@z

Możesz napisać bardziej szczegółowo na temat traktowania pracowników w Eljako? Co tam się działo?

rusio
@z

wez sie ogarnij (usunięte przez administratora)nic nie umiesz w pracy sie pracuje a nic nie robi!

ix
@z

Czy to chodzi o księgowość ?

Aaapsik Nowy wpis
@ix

Tak. Nowy pracownik traktowany z góry. Najlepiej jakby o nic nie pytał i wszystko wiedział. Firma ma swoich pupilków o których nie można złego słowa powiedzieć. Sprzątaczki nie ma więc łazienki, pokoje prezesa i całej reszty sprząta recepcjonistka i osoba z księgowości. Unikać firmy z daleka !!!

Aleksander Nowy wpis
@Aaapsik

To dziwne, recepcjonista godzi się na takie traktowanie, sprzątać po kimś łazienki, czy ma za to dodatkowo płacone? Śmiech trochę na sali, i wykorzystanie pracownika.

Aaapsik Nowy wpis
@Aleksander

Jeżeli to kogoś pierwsza praca i ta osoba boi się własnego cienia to co dopiero sprzeciwić się prezesowi. Jak prezes wraca z delegacji to wszyscy drżą. Biurko musi być tak umyte aby żadnej smugi nie daj Boże nie było....

Dawid

@ja a słyszałeś o przyjeciach właśnie tam na stanowiska?

kandydat

Witam, czemu tak często zmienią się osoby na stanowisku specjalisty ds Kadr i Płac ? Warto składać aplikację ?

@kandydat

Składaj pewnie czekają na Ciebie :)

Firma Eljako-Al Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Teodor

@kandydat A jakie to ma znaczenie dla osoby kandydującej? Ważne, że firma dobra i dobry pracodawca, prawda?

Mateusz

@Były pracownik a niedziele wolne?

On

Jakie stawki dla pracowników fizycznych?

@On

Stawki są bardzo zróżnicowane, w zależności jakie stanowisko pracy i umiejętności. Szału nie ma najgorzej też nie,generalnie pensje wypracowujesz nadgodzinami ponieważ pracuje sie od Poniedziałku do Czwartku po 10 godz plus Soboty 5 godz.

Proszę o aktualną opinię na temat warunków pracy w Eljako-Al Sp. z o.o.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eljako-Al Sp. z o.o.?

Darek

Nie

Prezes

Słyszałem, ze te wyróżnienie można sobie tez kupić!!! Wiem bo w mojej firmie tez tak to działa. A co do prezentów to Prezes firmy Eljako-Al moze dobie sam kupic prezent za te obniżki pensji, które niedawno zafundował swoim pracownikom. Na ich miejscu tez bym mu nic nie kupił, bo za co? Za ten terror, który tam wprowadza? Przecież w tej firmie nie ma nawet sprzątaczki!!!! Pracownicy sprzątają kible, a później do roboty! Słyszałem pare historii na ich temat i długo by pisać. Myślałem, ze takie cyrki już się nie dzieją w firmach. Dziwię się tylko, ze ci ludzie się na to godzą, ale widać są osoby które z trudem decydują się na zmianę pracy, nawet tak beznadziejnej.

mamba
@Prezes

Potwierdzam. Zaczęłam w tej firmie pracę kilka lat temu na stanowisku projektanta. Wytrzymałam 3dni. Oprócz normlanych zadań projektanta wymagano: sprzątania, podawania kawy bez zostawienia ani jednego odcisku palca na stole, zdejmowania płaszcza prezesowi... Pracownicy chodzą na paluszkach. Do rozważenia.

Hala
@Prezes

Może wszyscy ci, którzy tak polubiliście ten post i tak solidarnie się z nim zgadzacie, po prostu się zwolnicie z tej firmy . Pokazcie jacy jesteście wspaniali. „Zapewne” zostaniecie przyjęci z otwartymi rękoma w każdej innej firmie.. Jestem w tej firmie od dawien dawna i zauważyłem, leni jest w niej dużo, roszczeniowców jeszcze więcej a osób pracujących w zasie garstka. Wstyd bo warunki pracy są bardzo dobre, (usunięte przez administratora)daje dodatkowe pieniądze bardzo często i żaden z was nigdy za to nie podziękował ale jak zabrał to wielka obraza i nagonka na Niego. Pracownicy nie sprzątają kibli, przynajmniej nigdy tego nie widziałem. Ale widziałem jak kible wyglądają na koniec pracy...tez takie „(usunięte przez administratora)” i brudne zostawiacie w swoich domach??? Mam do powiedzenia jeszcze jedno słowo na wasz temat...jesteś naprawdę żałośni i jak wam nie pasuje to nikt na siłę was nie trzyma. Powodzenia

Hala
@Prezes

Ujawnij się skoro masz tyle do powiedzenia. Albo się zwolnij...tylko do tego trzeba mieć jaja ????

Eljako-Al ma opinię dobrego pracodawcy a na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować. Może warto przemyśleć swoją postawę wobec firmy?

21 grudnia 2018 r. w restauracji Różany Dwór, Prezes firmy Eljako-Al zaprosił swoich pracowników na elegancką kolację wigilijną. Były również nagrody finansowe dla pracowników fizycznych. Ale i tym razem, od dawna zauważalna bardzo niska kultura i chytrość pracowników od wysokiego do niskiego szczebla, zakończyła się brakiem podziękowania nawet w formie jakiegokolwiek zdechłego kwiatka. Żenada...

Iza

@brrrrr, jak długo pracujesz w tym miejscu? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity, a może wysyła ich na fajne szkolenia? Wiążesz swoją przyszłość z tym miejscem? Na stronie firmy eljako-al nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy, ale może ktoś ma informacje na temat toczących się właśnie rekrutacji?

brrrrr

Ja jestem pracownikiem eljako pracuję tu już dłuższy czas i naprawdę nie ma na co narzekać- wypłaty są na czas, warunki pracy dobre, to co zostało mi obiecane przed zatrudnieniem zostało spełnione- czasami trzeba dać z siebie trochę więcej ale to jak w życiu ;) Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę

Irek

Czy dlatego, że tak dobrze się w firmie pracuje to nie piszecie nic na forum? Chciałbym tu pracować i miałem nadzieję na jakieś informacje bezpośrednio od pracowników.

wyszko

to według mnie ważne że ma sprawdzonych pracowników

onan

ja pierniczę ale lizusy powyżej się wypowiadają:) hahah Firma ta to szuka naiwniaków do roboty:) Obiecują że dostaniesz umowę o pracę i stanowisko po 3 miesiącach,pracujesz, starasz się a prezes firmy po 2 lub 3 miesiącach wszystkich zwalnia bo robota się skończyła:) taka sytuacja w tej firmie:) Firma ma swoich zaufanych pracowników którzy robią tam od lat i nie zamierza niczego zmieniać:)Jeśli kogoś szuka właśnie to naiwniaków którzy pomogą przy robocie jak jest natłok pracy i nie mogą się wyrobić:) i to tyle na temat tej firmy:) Z poważaniem Onan Barbarzyńca:)

ala

A ile ty znasz tych języków?

JaKiŚ

Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy. Są plusy i minusy, ale jak będziesz robił swoje to nic złego Cię tam nie spotka. Prezes bardzo wymagający najlepiej, żeby Cię nigdy nie poznał osobiście, ale pieniędzy nie żałuje. Umowa o dzieło to podstawowa umowa, ale dla ludzi bez żadnego doświadczenia, lub dla takich co nie wyrażają chęci do pracy. Umowa zlecenie lepsza, bo lepsza stawka godzinowa i na premię można liczyć, nie za dużą, ale zawsze. Umowa o pracę możliwa po kilku do kilkunastu miesięcy pracy a wtedy premia miesięczna jest solidna. Z tego co wiem to premia świąteczna też niczego sobie (oczywiście w zależności od przychodów firmy w danym roku). Ogólnie jeśli jesteś dobrym pracownikiem i masz umowę o pracę to twoja pensja roczna wyniesie kilkadziesiąt tyś. złotych. Wiadomo Prezes płaci to Prezes wymaga, więc jeśli już się zdecydujesz na pracę tam to się staraj, bo to popłaca. Aha i nie warto brać zwolnień lekarskich;) Ogólnie gdybym miał możliwość wrócić do tej firmy to zrobiłbym to. PS. Jeśli chodzi o zatrudnienie przez UP to masz najniższą krajową wiadomo UP, ale jak dostaniesz zatrudnienie później to stawka rośnie o około 300%. Mam nadzieję, że pomogłem, była to moja subiektywna ocena tej firmy, oczywiście przez 8 miesięcy nie wiem tyle ile wiedzą ludzie po 3-5 latach, ale patrząc na starz ludzi tam pracujących to krzywda im się chyba nie dzieje.

milusi miś kolargol :)

W pośredniaku patrzyłem że jest ogłoszenie i są przyjęcia do Eljako , chciałbym się dowiedzieć jak u was płacą i jakie umowy dają? Z tego co wiem od takiego pana starszego co tam pracuje że umowa zlecenia dają tylko,szkoda.chciałbym sie czegoś więcej dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o Eljako-Al Sp. z o.o. - Legionowo

• Jak się pracuje w Eljako-Al Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eljako-Al Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eljako-Al Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.

Eljako-Al Sp. z o.o.