tp-konepajat

Łódź

Opinie o tp-konepajat

manieko

wydaje mi się, że u nich akurat nie ma obecnie ofert pracy żadnych, ale można też na spokojnie się za czymś rozjerzeć, wydaje mi się, ze na pewno jest u nich też możliwośc wysłania CV do bazy po prostu.

henryy

No niestety jak dziś szukałem w internecie czegoś, jakiś informacji czy zapisów na temat własnie tp- konepajat z łodzi to wyświetliło mi się na stronie jakiegoś syndyku/ kancelarii, że jest u nich prowadzone postępowanie upadłościowe.... Szkoda że firma zawija się z rynku, bo przecież ludzie stracą miejsca pracy, o którą teraz i tak ciężko

?

ruszyło się już coś?

sp

podobno się coś rusza wiecie o co chodzi?

ala ma kota

Wiecie :) ale nie powiecie :)

aby było

wiecie czy ktoś ma kupic ta hale i wzonowic jakąś produkcje

witam wiecie co z pitami za 2012

Bolek i Lolek

Pracowałem tam kiedyś ale polowa to była [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy !!!

sp

ciekawe robi tam kto jeszcze czy juz wszyscy na chorobowym?

XXX

Końca tak szybko nie będzie !!! I wypłat też nie :(

xxx

Przez takich jak ty ta firma się rozwaliła ! [usunięte przez moderatora] !!!

spawacz

hahaha i jak tam w koncu sie przejechalista na tej firmie

spawacz

Witam i jak ogłosili tą upadłośc czy dalej lody kręcą

M.Bąbel

witam wszystkich oprócz przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asów [usunięte przez moderatora] b.doszły mnie słuchy że ktoś mi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e obrabia XXX kto ty [usunięte przez moderatora] jesteś za [usunięte przez moderatora] przedstaw sie to pogadamy a nieodstawiasz jakies anonimy.fajna stronka ten go work pajacu xxx.jaki był [usunięte przez moderatora] to każdy normalny wie.fajna ekipa prócz tego pajaca xxx i paru [usunięte przez moderatora],fajna ekipa na piętrze ale niestety to sie już kończ i to nie przez granie w karty ja robiłem swoje i tyle i uważam ze robiłem to dobrze POZDRAWIAM WSZYSTKICH WY WIECIE KOGO A KOGO NIE.

xxx

masz racje kolego co chodzi o tigowców sandacz i węgorz i bąbel to kupa nierobów tylko grają w karty,wypisują bzdury na [usunięte przez moderatora] daj im do składania i do pospawania belke papierniczą to ją nie potrafią złożyć a pospawać magiem to zapomni o tym bo będzie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystko tacy wielcy spawacze z tiga

ana-sky

drodzy moi może wam jeszcze kiedyś wyjasnię co - kto komu i gdzie , ale narazie tak źle jeszcze nie było jak pamięcią sięgam. I niech nikt mi nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i że [usunięte przez moderatora] nie jest winny aktualnej sytuacji !!! rok czasu jest !!!

aa

do tego jeszcze nadawał by się perezik sprzedał by nas wszystkich za złotówkę

qwerty

Włąśnie dlatego że zabardzo ogarniał to go spuścili,za kase wynajmiesz każdego kto będziesz chciał zarobic a że [usunięte przez moderatora] jest takim człowiekiem to inna spawa jak ni on to kto inny by to rozwalił

aa

jakoś [usunięte przez moderatora] ogarniał temat i firma istniała były zamówienia a [usunięte przez moderatora] nie daje sobie rady z sobą

C 360 URUS

koc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] młode kobiety :):):)

spawacz

człowieku zastanów sie czy juka jest temu winny czy finlandia co juka miał zrobi jak mu kasy niechcieli dac na materiał ,zauważ że żadnej produkcji z polski niechcieli bo finowie sie niezgadzali ,jukka był tylko figurantem tutaj wszystkie decyzje podejmował właściciel z finlandi co mu kazali robi to robił a że [usunięte przez moderatora] niechciał sie zgodzi na ich decyzje to go odsuneli proste i czy by to był tusk albo [usunięte przez moderatora] to i tak finowie podejmowali decyzje nie [usunięte przez moderatora] taka hierarchia firm.a co do [usunięte przez moderatora] to powiedz miałeś do niego zaufanie pewnie tak skoro piszesz że może kupi kogoś z nas

antoni

szacunek dla spawalnika [usunięte przez moderatora]

aa

może i miał trochę odchyły ale prowadził ten zakład o 8 lat i szacunek mu za to a juka rok i klapa i co ty sądzisz o tym wszystkim

spawacz

ja nigdzie nie wróciłem a po drugie jeśli ktoś wrócił to wiedział z czym sie liczyc i bardzo dobrze powiniśmy wyssac tą firme do końca ile sie da i koniec w tym temacie pupilku

aa

jeżeli twierdzisz że [usunięte przez moderatora] był złym to czemu pracowałeś z nim nie jeden tak mówił i wracał dajmy przykład panów fachowców od tiga

ww

[usunięte przez moderatora] to jeszcze nie jednego by z nas kupił. ja to bym nie martwił o ciebie [usunięte przez moderatora] który będziesz pracował za 1400 zł na czarno

xxx

[usunięte przez moderatora] dbał o ludżi wolne żarty dziśaj cie po plecach klepiał,,dobrze dżiękuje że zostałeś, że zrobiłeś a jutro co tak mało ,,bark mi słów do tych co są za [usunięte przez moderatora].Bardziej dwulicowego człowieka niespotkałem na swojej drodze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spawacz

jeśli twierdzisz że [usunięte przez moderatora] dbał o ludzi to chyba piszesz bo nazywasz sie perka

spawacz

W końcu moje marzenie sie spełniło jeszce by go mogli na teren zakładu niewpuszczac, może okroją tych nierobów z biura a nie ludzi z produkcji,ciekawe gdzie teraz znajdzie prace bocian hahaha

luzak

Panowie sami sie zwolnijcie niedajcie tej przyjemności cezarowi ,a zlecenia heniek i reszta biura sami dokończą hahahaha

sg

to już jest koniec tp- konepajat

xxx

A miało byc tak pięknie:)

sp

koniec panowie już dziś zaczeły sie zwolnienia nikt nas niewykupił czas isc na zwolnienie niewiadomo czy będzie pensja.

ps

jak nie potrafisz "dmuchnąć" 50kg konstrukcji na godzinę lub 2 szpulek drutu na zmianę to nawet tam nie zachodź - tak nawiasem mówiąc. niewiem kto ci takich bajek naopowiadał ,a co do reszty to masz racje!!!

sp

podobno znowu przyjmowac będą z powrotem wiecie coś?

zin

Firma [usunięte przez moderatora] ,kiedyś było normalnie ale za dużo wsi czyli przyjezdnych i oni niszczyli firme .ps .kiedys było normalnie ale została tylko chołota i wies .szacun dla tych co odeszli a ci co zastali to wielkie [usunięte przez moderatora] i tyle szczególnie stara gwardia .

pip

panowie zgadzam sie z uciekajcie jak najszybciej na wiosne abb bedzie przyjmowac a pozatym jeszce bedzie budowa stadionu i dworca

spaw

xxx a na co czekac ? jeśli ktoś kradnie to tylko biuro pamietasz jakie blachy szły w kontener ?

xxx

poza tym uważam że nie wszyscy z biura są źli !!!!

xxx

myslisz się jak ABB nie przejdzie to ZAMYKAMY !!! :)))

spawacz

jak abb nie przejdzie w firmie zostanie 10 ludzi jak przejdzie zostanie połlowa...

ktoś

No i żadnych komentarzy drodzy koledzy spawacze ? A tyle ostatnio sie dzieje :)

niezależny

PO tym wszystkim dla tych którzy są rozczarowani z obecnej sytuacji można na koniec powiedzieć jedno pewne, teoretycznie ludziom się nie dogodzi.

może i jeszcze nie po belkach , bo simens jeszcze jest i gawle co nie zmienia faktu że firma idzie w dół , jestem ciekaw co zrobią ludzie po pierwszej niewypłaconej pensji !

nikt

Witam panowie jeszce miesiąc góra 2 zejdą belki i zaczną sie zwolnienia i konepajat ogłosi upadłośc

anonimus

No w ogóle w branży metalowej to teraz ciężko jest. A w bełchatowie nic się nie znajdzie ?

zainteresowany

jężdzę i złożyłem łącznie 40 Cv w firmach w całym województwie i zero odzewu. Normalnie koniec Świata

Witam spawacz podobno na start dostaje( usunięte przez administratora )jeśli jestes prosto po kursie albo spawasz płoty możesz przyjśc i sie nauczyc od starych spawaczy ale jesli już spawałeś konstrukcje to omijaj tą firme bo niezarobisz maksymalnie stawka skoczy ci do( usunięte przez administratora ) a może zdarzyc sie tak że nawet spawrki niedotkniesz i będziesz czyścił i frez zręki ci niewypadnie ,a co do plotek to masz racje jest w nich 80% prawdy pozdrawiam braci spawaczy

Zostaw opinię o tp-konepajat - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tp-konepajat