Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa

Wrocław

Opinie o Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa

Lexus

Kiedyś Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa bardzo mi pomogła, nie moge powiedziec, żeby źle się z nią współpracowało, prawdę mówiąc super.

asd

Dobrze się pracuje.

Daro
@asd 17.11.2009 16:41
Dobrze się pracuje.

Chyba prezesowi. Pracownicy szeregowi wyzyskiwani na maksa. Stawiane nierealne cele. Ścisk biurek, stare komputery, duszno. Wyzysk pracownika.

Zostaw opinię o Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Prawna „LEXUS” M. Bobolewski i Spółka, Spółka Komandytowa