Wetzel Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Wetzel Sp. z o.o.

endo
użytkownik zarejestrowany

a było coś więcej w tym ogłoszeniu, może pamiętasz? @akuto

link

Prawdziwe negatywne opinie są kasowane jedyne rozwiązanie to rozpocząć wątek na innym forum w tym miejscu pisanie nie ma sensu.

jak komuś nie odpowiada rodzina, dom, znajomi oraz wolne weekendy. To jest to firma dla Ciebie. Orka i jeszcze raz orka. Ogólnie nie polecam

Atmosfera od jakiegoś czasu fatalna. Wymagania z kosmosu, bo tak wychodzi z "tabelek". Sporadycznie wolne soboty, a niedługo to pewnie i niedziele. Pensje stoją już kilka lat, a premie maleją. Nowy "zarządca" od razu zaczął kijem wprowadzać swój porządek.

była

Nie warto.

gość

podbijam. Warto?

klick

witam,co sadzicie o tej firmie? slyszalem ze ktos ich kupuje. warto szukac tam pracy?

Zostaw opinię o Wetzel Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wetzel Sp. z o.o.