Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga

Mogielnica

Opinie o Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga

Aleks

Bardzo dziękuję za to, że zaprosiliści emnie na rozmowe, szkoda że mi się nie udało, ale nie jestem zawistny, widocznie muszę się jeszcze szkolić, ale będę próbował dalej i chciałem powiedzieć Wam tutaj, że bardzo dobra firma, warto do niej próbować.

DeBe
@Aleks 13.05.2016 16:59

Przyjdź teraz to z ucałowaniem ręki Cię wezmą ;)

Jerzyk

Dawno nikt nie pisał! Inna sprawa, że jak ma się wylewać jad na forum to może lepiej jak jest cisza?

Zuzanna

Pracujesz w Iga? Chętnie dowiemy się na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy firmy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Baca@

Niech swoja rodzine zatrudnia do tego kieratu i zapchaja sie waflami

strecz

praca na produkcji 72h na tydzień, a gdzie PRAWA PRACY!!!!!!NA KONIEC MIESIĄCA JESZCZE ZA TE NADGODZINY WAM NIE ZAPŁACĄ!!!!!

landrynka kasia

no właśnie, jak jest z tą rotacją w firmie Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga, czy rzeczywiście wystepuje takie zjawisko obecnie w firmie? bo ja chciałabym znaleźć nowe zatrudnienie ale nie wiem czy znajdzie się teraz jakies wolne miejsce pracy u nich. ewentualnie co jest do wzięcia i na jakich warunkach?

rte...

Firma nie do polecenia jeśli chce ktoś pracować i dostawać pensje długo po terminie to na własne życzenie...

pas

Pracowałem na produkcji i stanowczo odradzam!!!!!

Batt
@pas 05.11.2013 12:35
Pracowałem na produkcji i stanowczo odradzam!!!!!

A możesz troche dokładniej opisać co robiłeś i z czym miałes do czynienia?

pas

Jeśli wam zdrowie psychiczne i fizyczne miłe to stanowczo odradzam!!!!! No chyba że chcecie otrzymywać pensje nie w terminie to jest to firma dla was ha ha!!!

Batt
@pas 26.10.2013 17:30

Dlugo pracowaleś w " Idze"? Czym sie tam zajmowałes?

G.

ze - 2010-01-25 21:43:33 ciągłe szkolenia=rozwój, mozliwy awans=podwyżka, nagany znieodpowiedzialność, bardzo miłe szefostwo, biuro troszkę zakłamane:], ogólnie milutko, na produkcji noie jest ciężko, uwierzcie mi nie jest ciężko,,,niespokrewniona, niezrzeszona, z dobrego żródła,,,:] Co ty piszesz? jaki rozwój? jakie podwyżki? Miłe kierownictwo?!! Nie masz szcunku do samej siebie że piszesz takie głupoty. Powodzenia i życzę podwyżki ;D

ze

a

możliwość rozwoju - na poziomie zero; Stres i wyczerpująca praca. Brak szacunku dla pracowników.

Zelid

a na jakim stanowisku byłeś , bo aktualnie szukają kogoś do laboratorium i nie wiem sama czy warto zaczynać,,,

były pracownik

Zastanów się dwa razy zanim zaczniesz karierę w tej firmie. Właściciele bez wiedzy teoretycznej, a i z praktyki mało wynieśli (na tyle lat istnienia firmy). Nerwowa atmosfera, czepialstwo oraz szpiegowanie - kamery i prawdopodobnie podsłuchy, no i oczywiście "życzliwi pracownicy". Generalnie ci ostatni są najgorsi. Firma nie do polecenie, nawet najgorszemu wrogowi.

Zostaw opinię o Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga - Mogielnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przemysłu Cukierniczego Iga