Hotel Sielanka

Warka

Opinie o Hotel Sielanka

miro

szop, a o jakim stanowisku piszesz. Ja widziałem, teraz ogłoszenia na recepcję. Wygląda to ok, umowa o prace po okresie próbnym, a wymagania - dobra znajomość j. angielskiego, dyspozycyjność, schludny wygląd i wysoka kultura osobista i chęci do pracy.

szop

to miejsce fajnie się prezentuje z zewnątrz a od strony osób tam pracujących to jet po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracownik jest tam wyzyskiwany, nie polecam tego miejsca nikomu.. przynajmniej nie za panowania obecnej Pani dyrektor Ed-y-ty która nie ma pojęcia o gastronomii i jest pionkiem właścicieli.

@szop 03.02.2016 20:23

będąc osobą pracujacą w tym pieknym miejscu od kilku lat zupełnie się nie zgadzam z opinią powyżej, skoro wśród pracowników Hotelu - szczególnie w dziale gastronomii są osoby pracujące ponad 5 lat to znaczy, że jest to miejsce pracy godne polecenia. Za każdą przepracowną godzinę wszyscy procownicy hotelu otzrymuja wynagrodzenie , dodam jeszcze 6 dnia każdego miesiąca wynagrodzenia pojawiają się na kontach pracowników. Gdyby Pani Dryektor nie znała się na gastronomii to zapewne nie mielibyśmy tak wspaniałych opinii wśród gości dotyczących smaków Sielanki - całego menu ,które często sama testuje również pięknych dekoracji , które można podziwiac na wielu fotografiach.

nik

Brak poszanowania pracownika , pensja nie jest zbyt duża jak na dni w jakie pracuje się w tym miejscu. ..

Zostaw opinię o Hotel Sielanka - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Sielanka