PPHU"MARBUD" Ryszard Marcinkiewicz

Gdynia

Opinie o PPHU"MARBUD" Ryszard Marcinkiewicz

Meltek

Nie polecam, urlopy źle widziane, sprawdzanie czy czasem pracownik 2 minuty przed skończeniem pracy nie jest ubrany do wyjścia. Praca 9 godzinna.

Byly pracownik

Z wyplatą sobie w ciulki lecą niby 10tego a w rzeczywistości to nawet 13 dopiero dają masakra jakaś

To jak traktowani są pracownicy firmy MARBUD przez samo szefostwo to się w głowie nie mieści. Wyzwiska, wulgaryzmy i groźby zwolnienia są codziennością. Każde zwolnienie chorobowe traktowane jak leserstwo, urlopy tylko i wyłącznie jak nie ma pracy. Jednym słowem kompletny brak szacunku dla pracowników. Szkoda słów...

Zostaw opinię o PPHU"MARBUD" Ryszard Marcinkiewicz - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU"MARBUD" Ryszard Marcinkiewicz