Opinie o HABER Energia sp. z o.o. w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HABER Energia sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HABER Energia sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HABER Energia sp. z o.o. w Chełm

Bardzo odradzam pracę w tej firmie ciągle się słyszy że brak pieniędzy i nie ma na podwyżki każdy na hali ma minimalna krajową plus premia 300-500zł. Benefity jak premia świąteczna to żart 100 zł w tych czasach, odkąd jest nowy dyrektor nie ma sobót i nadgodzin i są wszędzie cięcia budżetowe. A o awansach nie ma co mówić bo prawie nie istnieją. Wcześniej jak chciało się dorobić to się chodziło na 3-4 soboty(gdzie były płatne 350zł brutto) plus była premia tak 500-700 zł i miało się przynajmniej te 100-200 zł więcej niż najniższa krajowa na umowie a teraz karygodne 4242 .

@Anonim

To się teraz rozczarowałem, bo widziałem, że szukają teraz elektromontera na produkcję i się nakręciłem na robotę, ale skoro minimalna krajowa wchodzi w grę to sam nie wiem. Jest przynajmniej stabilnie?

Justyna

Na swojej stronie mają ofertę pracy dla elektromonterów. Piszą tam, że wynagrodzenie jest zależne od umiejętności, ale nic mi to nie mówi. Ile może zarobić osoba z +5 lat doświadczenia? No i czy dają regularnie podwyżki?

@Człowiek

Sobota ostatnio była 300 zł brutto za 7h pracy a co do nadgodzin to 50% do stawki Wprowadza ale każdy udaje, że jest inaczej

Anonim Nowy wpis

@Anonim

Gaba Nowy wpis

Na stronie jest oferta dla specjalistów ds. HR. W ogłoszeniu nie ma nic o wysokości zarobków ani o żadnej premii. Wiecie w takim razie, na jakie wynagrodzenie mniej więcej można tutaj liczyć? No i widzę że można również spodziewać się wielu benefitów, opieka medyczna i możliwość pracy zdalnej. Czy to wszystko otrzymuje się już na start? :)

Justyna

@Justyna

Tam wynagrodzenie nie zależy od umiejętności tylko od tego "jak się dobrze komuś wejdzie", podwyżki tak jak wynagrodzenie zbliża się do minimalnej

Doris
@Były

Czyli żeby mieć dobrze, to trzeba mieć przyjacielskie stosunki z przełożonymi? Skoro zarobki średnie, to może jakieś premie są, czy też tylko dla wybranych?

@Doris

Przyjacielskie tak ale w cudzysłowie, premie są dla wszystkich ale różnią się kwotą. Częstą dziwną praktyką jest płacenie większej premii osobom, które mniej się wykazywały niż tym, które pracowały np. z nadgodzinami. Aby więcej zarobić to zostają nadgodziny i praca w sobotę

Człowiek
@Były

To nie wprowadza fermentu wśród pracowników jak ktoś niespecjalnie się przykłada i ma większe pieniądze? A za nadgodziny i soboty jest wyższa stawka? O ile wyższa?

Były Nowy wpis
@Człowiek

Firma Hulanicki Bednarek Sp. z o.o. poszukuje pracowników na Pracownik Produkcji w mieście Chełm. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Ktoś

Jest rozmowa na której sprawdzają czy ma się dwie ręce dwie nogi. Jak te warunki spelnione to następuje podpisanie umowy na 3 miesiące

@Ktoś

Umowa o pracę na 3 miesiące? A potem jakie są kolejne, można dostać umowę na czas nieokreślony?

Grazyna
@Joanna

Czas określony, maksymalnie zgodnie z kodeksem pracy mogą być 33 miesiące, jednak, dość rzadko korzystamy z tak długiego okresu. Oczywiście, docelowo czas nieokreślony. Zatrudnienie nowego pracownika to jest inwestycja firmy.

Honorata
@Ktoś

Czyli właściwie przyjmują każdego? Po okresie próbnym można liczyć na umowę na czas nieokreślony czy jeszcze trzeba na to trochę poczekać ?

Ktoś
@Honorata

Tak, prawie każdego, po okresie próbnym jak wyżej jest zazwyczaj umowa na rok potem dopiero rozmowa "na stałe"

Bogdan
@Ktoś

No dobra. A jak pracownik się sprawdzi i jest dobry to może z produkcji awansować na brygadzistę? Zdarzają się takie zmiany stanowiska. Firma wspiera co bardziej ambitnych ludzi?

Nikt
@Bogdan

Awanse na brygadzistów są, gdy stary brygadzista odejdzie, umrze mu się. Pod warunkiem, że jesteś bardzo miły i cukrujesz komu trzeba. Firma nie wspiera ambitnych. Czy ciężko i dobrze pracujesz, czy w 8 godzinnej zmianie ze 2 godziny robisz, masz taką samą stawkę i premię. W skrócie, nie warto się tu starać, bo i tak masz tyle samo co taki, który nie robi nic. Oczywiście pod względem finansowym. Dla samorozwoju jak najbardziej warto się przykładać.

@Nikt

Ciekawa sprawa z tymi awansami. Dopytam jednak o pracę tutaj. Mnie ciekawi, czy praca na produkcji jest na zmiany? A jeśli tak, to jak godzinowo wyglądają one? I czy jest system tydzień/tydzień?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie HABER Energia sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Czy Hulanicki Bednarek Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Grazyna

Firma Hulanicki Bednarek organizuje szkolenia i kursy podnoszące kompetencje lub pozwalające zdobyć nowe uprawnienia.

Romek domek

Pracowałem jakiś czas w tej firmie. Mimo wielu starań pracownik nie jest doceniany lepiej wziasc nowego pracownika i uczyć od podstaw niż zatrzymać kogoś co się uczy prac chce dalej się rozwijać. Jeden pracownik bardzo ambitny był bardzo gnębiony przez przełożonego śmiem rzec że podchodziło to pod (usunięte przez administratora). W tej firmie należało by zrobić porządek w strukturach firmy od środka nie wygląda to za dobrze. Warunki są w porządku lecz czasem atmosfera nie do zniesienia krzyki wyzwiska to nic dobrego i nie podnosi produktywności pracowników. Nie ma też wynagradzania starań co bardzo motywowało by do działania. Być może kiedyś wrócę to pracy w tej firmie ale najpierw spytam co się zmieniło przez moją nieobecność pozdrawiam

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Grażyna

Zjawisko rotacji pracowników występuje w każdej firmie. Niepokojące jest wtedy, gdy przybiera nadmierną skalę. W firmie Hulanicki Bednarek ten wskaźnik nie jest wysoki. Zdarzają się oczywiście sytuacje rezygnacji pracowników ze współpracy ( przyczyn jest wiele, również leżących po stronie pracownika, albo po prostu zwykłe sytuacje rodzinne), jak i rezygnacji firmy z kontynuacji współpracy z pracownikiem. Jednak większość występujących ofert pracy wynika z rozwoju firmy.

Joanna

Witam, poniżej padło pytanie odnośnie tego, czy nowo zatrudnione osoby otrzymują w firmie od pierwszych dni umowę o pracę. Nikt na to nie odpowiedział a ja także jestem tego ciekawa. Czy ktoś może się do tego odnieść i napisać jaka umowa jest oferowana na start w Hulanicki Bednarek?

Janek
@Joanna

Umowa jest podpisana wraz z rozpoczęciem pracy czyli w pierwszym dniu. Jest ona na okres próbny 3 miesięcy

Yua

A ja zapytam o Pana Dyrektora Handlowego. Nauczył się już czytać schematy elektryczne, czy dalej o wszystko pyta?

Jan

Co do prac są terminy które czasem trzeba pod gonić i pada pytanie o nadgodziny. Nie trzeba się zgadzac. Po skończeniu wszystko jest sprawdzane stawia się teraz na jakość. Nie ma tak że aby działało i jakoś to będzie musi działać wyglądać estetyczne być bezpieczne w użytkowaniu i w serwisie.

Jan

Wiele wpisów jest nie aktualnych bądź pisanych po złości. Atmosfera jest w porządku każdy udziela pomocy jeśli czegoś się nie wie. Ważne jest to aby chcieć pracować uczyć się. Zarobki na początku wiadomo najnizsza umowa na okres próbny ale nadgodziny są należycie opłacane soboty są płatne dodatkowo. Z czasem da się nawet fajnie zarobić jak na chełmskie warunki. Rozmowa kwalifikacyjna to pytania dotyczące danego stanowiska kilka pytań o poprzednie zajęcia u elektryków jest to prosty schemat elektryczny przy którym padają pytania czym jest dany element jakie ma zadanie jak działa. Dużo wiedzy praktycznej dostaje się na miejscu z zakresu manualnego działania jak i teorii.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Hulanicki Bednarek Sp. z o.o.?

Grażyna Żyłowska-Ćwil

Najlepiej poszukać aktualnej oferty pracy, jeśli nasze oczekiwania wobec przyszłego pracownika w zakresie wykształcenia i doświadczenia będą odpowiadały posiadanym przez kandydata kwalifikacjom, to po prostu wysłać aplikację na podane dane kontaktowe. Można również nie czekając na ofertę pracy wysłać swoją aplikację wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@haberenergia.pl. Jednak wtedy, trzeba liczyć się z tym, że odezwiemy się w sytuacji, gdy w naszej firmie pojawi się zapotrzebowanie na pracownika o kompetencjach zawartych w CV kandydata.

Tonik

Trudno zrozumieć taki wpis bo firma jest jak najbardziej ok , chyba że to konkurencja?

Nie polecam. Szczycie pracowników, wymyślanie bajek, kolesiostwo i kapusostwo

Marian

Jaka może być przyczyna tej ciszy na forum od dawna ?

Lucek

Jakie zarobki netto dla elektromontera?

@Lucek

W ogłoszeniu o pracę na Elektromontera napisane jest, że firma Hulanicki Bednarek oferuje wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. Jeżeli kogoś jeszcze interesuje praca na tym stanowisku, to dodaję link: http://www.haberenergia.pl/index.php/praca Czy satysfakcjonuje Cię to stanowisko?

Fer
@Joanna

A na jakieś inne stanowiska rekrutują teraz?

Joanna

@mała mia jak Ty oceniasz firmę Hulanicki Bednarek jako pracodawcę? Co możesz powiedzieć o doświadczeniach z pracy w Twoim dziale?

mała mi

Ali Baba, powiem szczerze, jako była studentka psychologii, że wszystko wskazuje w Twojej wypowiedzi na osobowe koligacje rodzinno-towarzyskie lub jedne z nich z właścicielami firmy....Pozdrawiam.

kaja

Widze, że firma ma spory zakres usług, bo na pewno zajmują się produkcją rozdzielnic elektrycznych HABeR, szynoprzewody oraz produkty licencyjne MODAN tez produkują i wydaje mi się, że dosyc dobrze utrzymuja sie na rynku mimo róznych zwirowań na pewno.

@kaja

to nie dział reklam, szanowna Pani Kajo.Tu są opinie, a nie reklama produkcji.

Zostaw merytoryczną opinię o HABER Energia sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w HABER Energia sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HABER Energia sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HABER Energia sp. z o.o.?

HABER Energia sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.

HABER Energia sp. z o.o.