Opinie o LAKFAM Sp.J.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Dlaczego warto współpracować z LAKFAM Sp.J.? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,30457,0,0,atuty a Wy jakie macie opinie?

trudi
użytkownik zarejestrowany

Witajcie . Firmę znam od dobrych kilku lat, poprzez osoby, które tu pracowały oraz z samego powodu korzystania z ich usług. Nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. konstruktora z kolei to chyba już jednak nie poszukują

sztosiwko
użytkownik zarejestrowany

Według mnie takie szkolenia długo nie trwają, tydzień to chyba maksimum co można wyciągnąć z tego czasowo.

eddie
użytkownik zarejestrowany

Fajnie, że napisali, ze sa szkolenia, ale jak to wygląda w rzeczywistości, czy aby to nie krótkie szkolenie produktowe i z technik sprzedażowych?

olek
użytkownik zarejestrowany

Widziałem niedawno ogłoszenia pracy, lakfam poszukuje pilnie spawaczy i do do czterech lokalizacji. Może jesteście w stanie napisać co takiego oni oferują?

olika
użytkownik zarejestrowany

A może warto też dać przykład i próbowac coś zmienić?? Skoro wiemy, że zachowanie jest złe to co po je kopiować??? Najlepiej tylko narzekac o obgadywac... napiszcie jak wyglada praca w Lakfam bardziej szczegolowo np. jakie zarobki, jaka umowa itp.

lau
użytkownik zarejestrowany

to srednie te opinie, a jakies pozytywy was tam spotkaly>? moze pieniedzy tez tam nie otrzymywaliscie w ogole? No dajcie spokoj, czemu skoro jest tak zle, to wciaz firma ma sie dobrze??(usunięte przez administratora) Umowe jaką proponuja?

Maciej
użytkownik zarejestrowany

Jeśli możesz to napisz coś więcej na temat tej atmosfery. (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

Michal jak możesz to napisz jakie są pensje takie miesięcznie w lakfam? Naprawdę będę wdzięczny za info

olek
użytkownik zarejestrowany

Powiedzcie coś więcej na temat tej firmy. Ile tam się miesięcznie zarabia, jaka umowa, jaki socjal? Każda informacja bedzie dla mnie bardzo przydatna, proszę pomóżcie.

byly klojent!!!!!!!!!

nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!

ciekawski

Zastanawia mnie jedno i drugie, czy to jest godna maszyna polecenia czy szukać coś innego, cenę zawsze można spróbować wynegocjować

co do komentarzy moge tylko potwierdzic opinie moich kolegow. Pracowalem w tej firmie za dlugo i wszystko co jest tam napisane jest prawda.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o LAKFAM Sp.J. - Kowary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAKFAM Sp.J.