Opinie o Hurtownia mięsno-wędliniarska w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia mięsno-wędliniarska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtownia mięsno-wędliniarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia mięsno-wędliniarska w Grudziądz

zazenowany

ale mimo to ze podpisywalem wszystkie papiery ze zaplace kase po inwentaryzacji oprocz jednej ostatniej to mam jakies szanse wygrac? bo jesli przegram w sadzie to juz sie konkretnie zalamie bo to dodatkowe koszta a ja jestem goly. ja nie mam nawet umowy o ta prace tylko wymowienie przy sobie nawet nie moge nic sprawdzic a ty jaka miales sytuacje

do sadu idz oczywiscie i nie plac, kilka spraw, powołaj na swiadkow wszystkich jakich znasz, wspolpracowników itp... warto

zazenowany

ja tez mam do zaplaty 5 tysiecy a 3 lata temu sie zwolnilem podpisywalem te papiery ten weksel na poczatku bo zaufalem kierownik mowil ze to o cos innego chodzi a ja glupi uwierzylem pracowalem w oddziale w plocku mam na splate 7 dni i nie wiem co robic bo nie mam kasy i nie wiem co lepsze czy droga sadowa czy zaplacic im to ale boje sie zeby po 5 latach nie przyslali mi znow jakiejs notki do zaplaty czy mam szanse wygrac? jesli tak to jak mam sie bronic bo moje godziny pracy nie byly wytyczone raz pracowalem 10 raz 14 nigdy nie wiedzialem o ktorej skoncze wedliny byly myte nieswieze. pracowalem rok przez ktory zarobilem u nich ze 13 tys to jakim cudem ma mnie stac na splate 5 tysiecy i to po 3 latach???????

mozna wygrac, nic trudnego

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hurtownia mięsno-wędliniarska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
gość

aniu podaj jakieś namiary na siebie ? znam tę sprawę bo pracowałam też w twj firmie i z tego co ja sie oriętuje to inwentaryzacje sa oszustwem

poszkodowana

Ja się z nimi w tej chwili sądze!!!! więc chyba nie musze pisac co o nich myśle!!!! a pracowałam 1 miesiąc a to było 5 lat temu !!! Piszcie jak sie wasze sprawy potoczyły!!!! AA i co śmieszne to sprawy odbywają się tylko i wyłącznie w grudziądzu- mają tam tych spraw od zarąbania-jedno co mnie dziwi to, że sędzia od tylu lat ma wciąż takie same sprawy o to samo!!!!

WROC

Zgadzam się -wielkie bagno,syf i tułaczka po sądach!!!!!a potem komornik na pensji!!!!! tak się kończy praca w tej firmie

gość

ogólnie masakra i tułaczka po sądach

bydg

wielki syf-nic ciekawego 1317 netto za 260 godzin-zenada

kierowca oddzial bydgoszcz

pracowalem na oddziale w bydgoszczy pol roku i mialem dosc!!!!praca od 1 w nocy dodatek za nocne godziny 1 zl netto do kazdej godziny sobota wolna raz na miesiac i to tak ze pod telefonem warowales!!!o urlopie zapomnij,i praca po 12-14 godzin,stare wedlliny wciskales za pol ceny na swoich punktach a jak nie to kara 100zl!samochody to szroty-poobijane poprzecierane,smierdzace chlodnie,niesprawne z wadami bardzo widocznymi!!!!co miesiac inwentura i pokazne braki bo nie wszystko sprzeda sie w terminie a potem do kosza a ze stanow nie odpisuja!!!!no i wstyd na sklepach bo stare smierdzace mieso wozisz.nie polecam nikomu chyba ze ktos jest masochista!!!!!

mmmmm

zanim pójdziesz tam do pracy zastanów się czy chcesz pracować po 14 godzin na dobę, zaczynając od 1 w nocy? ba i to jeszcze za 1400 zł netto, wolna sobota raz na 3 miesiące...skąd wiem? sam tam pracowałem prawie rok. a i o urlopie też zapomnij

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia mięsno-wędliniarska - Grudziądz

Hurtownia mięsno-wędliniarska
2.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Nad Torem 2
    86-300 Grudziądz