Drimpol

Nowy Sącz

Opinie o Drimpol

Wichura

To zależy od wywozu, a wywóz nie zależy od Ciebie niestety. 2600-3000 tyle weźmie kierowca w Będzinie. Ja zawsze mam najmniej ale i tak trochę ponad 2600. Dziwne jest to, że goście na kat. B nieraz wezmą więcej niż ja. (ja mam kat. C i jeżdzę na C)

PanC

to ile w koncu zarobi ten kierowca? weźmie te 3 tys za tyle godzin?

leon
użytkownik zarejestrowany

Drimpol ciągle rozwija się i dlatego nadal szukają handlowców i kierowców. Warto do nich składać CV

driver

Witam chciałbym się zapytać was o opinie na temat firmy Drimpol i pracy tam, chce wysłać aplikacje na to ogłoszenie: "Firma DRIMPOL poszukuje pracownika do oddziału w Nowym Sączu na stanowisko Kierowcy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

mark

Na rozmowie od pana detektora otrzymała info ze będziesz zarabiał 6-8 tys w rzeczywistości jak ci zostanie 2-2.5 tys. netto to wszystko praca od rana do wieczora ciągle za cos potrącenia nie polecam praca tylko dla desperatow szkoda zdrowia

mikołaj
użytkownik zarejestrowany

Ciężko się postawić szefowi przecież, dlatego to na pewno nie jest takie proste i na pewno nie na zasadzie "idźcie i pokażcie", bo przecież każdy boi się o swoje stanowisko pracy. Mimo, że to branża gastronimiczna powiedzmy, bo Drimpol zajmuje się dystrybucją produktów mrożonych do segmentu detalicznego i gastronomicznego, to o pracę ciężko i trzeba dbać

raomek
użytkownik zarejestrowany

ale to chodzi o to, ze z szefem są takie problemy, bo rozumiem, że chodzi Wam tutaj o jedną osobę, tak? mam nadzieje, że to się jakoś wyjaśni, próbowaliście o tym jakoś porozmawiać może? sam nie wiem już co by było najlepsze w takiej sytuacji, może faktycznie jakoś się zebrać razem i pokazac, że jest problem?

frendzel

A odkąd nastał nowy "kierownik sprzedaży" na nowy sącz i zakopane (marzec 2012 r) to pod jego rządami zwalnia się właśnie ósmy przedstawiciel handlowy w ciągu 22 miesięcy.

kierowiec

a właśnie że są firmy,które za dwa tyg.pracy na okresie próbnym płacą 1400 a nie 700 zł,jak w drinkpolu :)

pajacem jesteś i tyle nikt normalny nie będzie w takiej firmie pracował po tyle godzin za tak małe pieniądze a to że ty tak robisz bo cię na więcej nie stać to twoja sprawa widocznie jesteś stworzony do lizania (usunięte przez administratora) i podpieprzania innych pracowałem z takimi błaznami jak ty i więcej nie zamierzam patrzeć na tak zryte ryje

XYZ

Panowie przesadzacie, nie jest tak źle. Może jest troche dużo jazdy (8h to nie wiem gdzie teraz kierowca pracuje) ale też jest fajna atmosfera i kasa zawsze na czas, 1300 za pierwsze trzy miesiące to też nie jest tak do końca, okres próbny jest w każdej firmie, a tu jeśli się ktoś wykazuje to druga wyplata jest wyższa a trzecia normalna itd. Weksel to już norma w większości dużych prywatnych firm, Najważniejsze jest to że to firma z stabilną pozycja na rynku, nikt tu nie wylatuje za głupoty, jeśli się ma troszke ochoty do pracy to można ją mieć na bardzo długo. Najlepsze jest to że kierowcy ktorzy sie z tąd zwolnili wcale nie znaleźli lepszej pracy ( no może poza jednym) i albo robią dużo wiecej za mniejszą kasę albo nigdzie nie praują i chcą tu wrócić :).

KKS - 2011-05-24 11:53:43 A ten\ (usunięte przez administratora) z tej firmy obiecują kokosy kierownik potrafi takie bajki opowiadać że będzie super a w rzeczywistości zapieprzasz jak murzyn po 14 godzin (kierowca) a na umowie masz że pracujesz 9 godz żadnych nadgodzin ci nie płacą a i jeszcze do tego dochodzą weksle pracowałem tam kilka miesięcy i wiem co robią z człowieka wielu kierowców tam pracowało i się pozwalniali i odeszli z tego (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać!!!

KKS

A ten"anonim" to chyba właśnie ten kierowniczek.Szukam pracy jako kierowca ale jak usłyszałem od chłopaków co tam jezdzili opinie o tym niby kierowniczku to mi sie odniechciało.Szefostwo powinno wyciagnac wnioski bo opinia idzie w dół nikt tam nie chce pracowac. Pozdro dla normalnych.

jak ci pajacu nie pasowała praca w drimpolu, to teraz pochwal się gdzie pracujesz i jakie kokosy zarabiasz? a dlaczego nie napisałeś ile zarabiałeś po okresie próbnym? a jeśli po okresie próbnym zarabiałeś w dalszym ciągu 1300 to musiałeś być ta cienki że nie byłeś wart większych pieniędzy.

ph

Odradzam!!!!!!!

rex

dokładnie, czekasz na załadunek, czekasz jak przedstawiciele rusza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i przeslą zamówienia, kierowniczek mysli ze jest niewiadomo kim, taki mały osiołek, wypełniasz jakąś karte codziennie i wpisujesz 3 najdalsze odległości, obliczas ile zatankowac paliwa zeby sie zgadzało, podpisujesz weksel IN BLANCO, odpowiedzialnosc za towar i auto i pierwsze 3 miesiące dymasz za 1300

paka

kicha!!!!!! czekasz na zaladunk-i jak wyjedziesz o 11 to wracasz o 21,a pierwsze miesace za 1300 zl. bo z kierownikiem(pseudo kierownikem)ktory siedzi w n.saczu nie idzie sie dogadac,taki maly,myslacy ze jest wielki osiolek.a i jeszcze podpisujesz papiery tzw czek inblanko.

a to czemu omijac z daleka prosze o info

dingxc

omijac z daleka,

Zostaw opinię o Drimpol - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drimpol