WSZYSTKO DLA AUTA – Stalmach

Wrocław

Opinie o WSZYSTKO DLA AUTA – Stalmach

Xxx

Totalny brak szacunku dla pracownika, wrzaski i krzyki, ktore nie maja konca.

kondzey

Stanowczo odradzam wszystkim ludziom którzy szukają normalnej pracy! Ciągłe krzyki które nie mają końca. Na pracownika wywierana jest ogromna presja. Normą również jest to że jak tylko zobaczysz szefa usłyszysz od razu że ma w planach cię zwolnić. Zarobki nie zgadzają się z ustaleniami, praca po 10-12 godzin dziennie - tylko w sobotę 8h :) Przy prośbie o wolną sobotę usłyszałem że wolna sobota to wymysł PRL'u oraz że Chińczycy pracują po 7 dni w tygodniu i dlatego są potęgą. Stanowczo odradzam.

Zostaw opinię o WSZYSTKO DLA AUTA – Stalmach - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSZYSTKO DLA AUTA – Stalmach