PJ Posadzki

Lubin

Opinie o PJ Posadzki

wojak

Trafiłem na gościa w niemczech tragedia zero kasy kontaktu z gościem masakra nie polecam jako pracownika i odradzam tez jako współpracy z nim innych firm

wojak
@wojak 07.07.2017 16:47

Jeśli ktoś potrzebuje go namierzyć mogę pomoc teraz urzeduje w miejscowości strausberg w niemczech prowadzi firmę zarejestrowana na żonę ukrainka olge liebentritt

Agnieszka

A co możecie napisać na temat PJ Posadzki jako pracodawcy? Jak oceniacie pracę w tej firmie? Jakie znaleźliście plusy, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze komentarze.

mateo

Adam' a dawno zlecałeś im prace, bo ja jestem w podobnej sytuacji, chciałem zlecic im wykonanie pracy na duzej powierzchni, jednka zastawniam sie czy dobrze robie biorac ich bo przeczytalem twoj wpis i w sumie pokrywa mi sie z innymi opiniami, teraz jestem w kropce

Szukasz pracy?

kordian michalski

ja również poszukują pracodawcy w parkieciarstwie bo jako samotny kowboj niestety mam za mały rozmach, nie umiem sobie ogarnąć większej ilości zleceń niestety. licze że pod skrzydłami korporacji się odnajdę i jak dobry menadżer się firma zaopiekuję moją karierą, tylko napiszcie proszę też ile by firma od zlecenia brała dla siebie

baranek lolek

widze motor że jesteśmy w tej samej życiowej sytuacji, i nawet na tym samym życiowym zakręcie. chcę się uczyć zawodu ale nigdzie nie chcą młodego padawana pzyjąć. a jak sytuacja wygląda w PJ Posadzki? uważam się za zdolnego parkieciarza ale musze gdzieś się doszlifować i zdobyć doświadczenie, czy tutaj dadzą mi szansę?

Adam

Wykonywali posadzkę przemysłową u mnie. Tragedia !!! Naprawdę nie polecam. Najpierw przyjeżdza ten Niemiec i nawija makaron na uszy. Potem zaliczka na materiał bo jest podobno drogi. Potem przez kilka miesięcy nie odbierają telefonu. Następnie chcą resztę pieniędzy, w trakcie rozpoczęcia robót bo firma jest na granicy bankructwa, i obawiają się, że zdenerwowany przedsiębiorca nie zapłaci za pracę z uwagi na termin rozpoczętych prac. Potem odjeżdzają, a posadzka pęka. (usunięte przez administratora)Znam osoby, które również w ten sposób oszukali. Z tego co wiem na materiał tak długo czekają bo musi on się najpierw przeterminować w Niemczech. W tedy zamiast do utylizacji jedzie do Góry Kalwarii i np. na moją posadzkę. (usunięte przez administratora)

MMM

Zapomnijcie

adam

Ale to normalne to samo był w Chocianowie w Krzeczynie Lubinie I co miejscowość to zmiana nazwy firmy. Też ludzie zostali bez wypłaty .

oszukany

FAKTUR ZA TRANSPORT TEŻ NIE PŁACI SCIEMNIA ŻĘ MU NIE ZAPŁACILI

Anonim

to co opisuja ludzie na tym forum DOKŁADNIE WSZYSTKO POTWIERDZA SIE. jedno wielkie oszustwo i zakłamanie, widac poznali sie na firmie i włascicielu skoro z dolnoslaskiego przeprowadzil sie teraz na mazowsze, niestety tu tez zaczynaja go poznawac, mysle ze zacznie sie coraz wiecej takich opini i zakonczy swoja - zreszta NIEUCZCIWA.

darek

jerzeli jeszcze możesz to daj mi info na jego temat

właśnie się dowiedziałam de facto coś na temat materiału z KRZECZYNA jest to pozostałośćpo firmie p&k która splajtowała chyba 2 lata temu a to, że materiał był u pana [usunięte przez moderatora] to była jego naiwność w stosunku do głównego szefa ww.firmy i dlatego wszystko spadło na niego.włącznie z kosztami utylizacji tego materiału.Moim zdaniem wszyscy piszący a przynajmniej większość która na niego pluje to frustraci i nieudacznicy, którzy chcieli, chcą żeby mu się w życiu nie powiodło ani w sensie zawodowym ani w sensie prywatnym.

Robert

Chyba się zaczęły reklamacje bo znowu zmiana nazwy firmy hahahaha

Robert

Obiecuje złote góry dopóki ktoś jest mu potrzebny. By na końcu go okantować .Ciekawe komu wcisną ten przeterminowany materiał z Krzeczyna.

Łukasz

Witam pracowałem ponad rok czasu w tej firmie i moge wiele powiedzec o tym panu. jesli ktos ma jakies pytania prosze pisac na l( usunięte przez administratora ) Nie polecam wspułpracy z tym panem jest nie wiarygodna firma ktora nie potrafi wykonywac swojej pracy nalezycie tylko wszysko na( usunięte przez administratora ) swoich klientow,( usunięte przez administratora ) ich nie wiedze i wciska im kity ze tak ma byc itp itd. Zmojego punkto widzenia najgorszy pracodawca z ktorym miałem do czycienia firmy ktore wchodza wspołprace uwazajcie niedajcie sie( usunięte przez administratora ) czepiajcie sie kazdego szczegołu robi na starych zdezelowanych maszynach lub przeterminowanym materiale a puzniej sciamia ze to cos nie tak wszelkie info na adres e-mail pozdrawiam

Adam

To prawda nie płaci( usunięte przez administratora )

Właściciel firmy( usunięte przez administratora ) firmy, z którymi współpracuje !!!!!!!!!!! NIE POLECAM. Pracowników również!! Zakłada różne firmy,( usunięte przez administratora )

Ed

prosze o wiecej info

Anonim

Właściciel firmy ( usunięte przez administratora )Oszukuje firmy, z którymi współpracuje !!!!!!!!!!! NIE POLECAM. Pracowników również!! Zakłada różne firmy, ( usunięte przez administratora ) firmy zamyka. A to pozostałości po firmie w Krzeczynie: ( usunięte przez administratora )

oszukany

( usunięte przez administratora ) nawet jesli zatrudni to nie płaci pensji,

Ort

Nie uczciwy pracodawca i wykonawca.

Anonim

A co chcesz wiedzieć to ci napiszę...

ccczy

prosze o dokladne informacje....

Zostaw opinię o PJ Posadzki - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PJ Posadzki