Twins Sp. z o.o.

Wrocław

Twins Sp. z o.o.

Opinie o Twins Sp. z o.o.

Moglibyście się podzielić się z innymi osobami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Twins Sp. z o.o. ,?

...

no właśnie i to jest moim zdaniem duża bolączka że zazwyczaj nie podają w ogłoszeniach ile mozna zarobić. Tak by człowiek nie tracił czasu na wysyłanie CV

kamyk

Firma fatalnie zarządzana-( usunięte przez administratora )

były

firma fatalnie zarządzana, nie szanująca pracowników !

Zostaw opinię o Twins Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twins Sp. z o.o.