Opinie o Formaplan Polska Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Formaplan Polska Sp. z o.o.
counter
5 1946 34 5 1
Karol Nowy wpis

Czy jest to firma z perspektywami?

Administrator Nowy wpis

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w FORMAPLAN POLSKA? Podzielcie się swoim zdaniem!

Zbynio Nowy wpis

Ja słyszałem o upadłości ale firmy w Wolbórzu!!

majster od pługa Nowy wpis

Pogratulować bystrości umysłu.Firmy nie ma od paru lat , ale znajdują się tacy co składają aplikacje.Nic dziwnego ,że firma padła kiedy zatrudniano oderwanych siłą od pługa PS. Spróbujcie swoich sił w Roldrobie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ludzik

Powiedzcie mi czy prawdą jest, żę Formaplan Polska z Wolborza jest w upadłości likwidacyjnej? Takie informacje znalazłem na internecie i chciałbym być w 100% pewny tego co napisali, żeby bezsensownie nie składać aplikacji i potem czekać nie wiadomo na co. A jeżeli tak, to co się stało, czym decyzja spowodowana?

majster od pługa

szkoda... pracowałem tam kilka lat i teraz nawet nie bedzie mozna pójść pod płot i powspominać stare czasy..

olo

Stało się , Formaplan spłonął

ts

bedzie tu lepij?

majster od pługa

slyszalem,ze maja przyjac od nowa tych samych pracownikow. Beda dzwonic i umawiac indywidualnie na rozmowe i stawke. Ponoc majstow maja pierwszych zatrudniac i ma byc stawka na godzine.

mistrz sorbiniego uv

no i co dalej z forma? bo narazie to pustki na parkingu i niedlugo krzakami zarosnie

(usunięte przez administratora).Lepsze paczki na święta dostawali bezdomni na wigilię na dworcach jak My w zakładzie.

MAM PYTANIE, CZY WSZYSCY SA ZADOWOLENI Z PENSJI ZA MISIĄC GRUDZIEN.(usunięte przez administratora)???!!!!

S

JA BROŃ BOŻE NIE OSĄDZAM TYCH WYŻEJ WYMIENIONYCH O UPADŁOŚĆ FORMAPLANU. TO BYŁBY DLA NICH KOMPLEMENT.(usunięte przez administratora)

s

NO CO JEST? ŻAŁOBA ZAKŁADOWA ? MYŚLELIŚCIE, ŻE NASTĄPI ODRODZENIE ? GDZIE SĄ CI WSZYSCY MĄDRALE ? NAWET NA ZWOLNIENIE BOJĄ SIĘ IŚĆ ! WESOŁYCH ŚWIĄT.

xx

Wpelni sie zgadzam z twoja wypowiedzia "Terminator z dnia 2009.10.30" wiecej jest takich ludzi co mysli jak ty lecz boja sie wyrazac swoja opinie glosno tzn. mam na mysli opinie o zakladzie. Wiesz ciezko jest o prace wiec nie dziwie sie ze ludzie sie obawiaja o swoje miejsca pracy. Ale wsumie jest to forum ze kazdy moze napisac co mu na sercu lezy.

byly pracownik

Wiesz ludzie jakos w ten sposob odreagowuja na tym forum. Nie pochwalam tego ale czy po tym obozie pracy nie maja do tego prawa.

On juz nie wroci bo zaklad upada, a on juz dawno spadl na dno

sw.mikolaj

no to paczki na święta nie będzie.Wtedy kiedy można było zasponsorować pokaźną paczkę lub bony towarowe dla nas firma nie miała ochoty wysupałać paru groszy z fuduszu socjalnego.Widać mieli w tym swój INTERES.

Terminator

Wiecie czemu tak jest jak jest ?Dlaczego za własne przekonania trzeba liczyć się ze zwolnieniem z pracy (jak było niedawno). Bo ludzie tylko dużo gadają między sobą, przy stanowisku, na "palarni" czy w stołówce - wtedy mają najwięcej do powiedzenia. Ale jak zobaczą "kierownika" to się nie odzywają tylko ładnie uśmiechają. A gdyby tak wszyscy jednym głosem przeciwstawili się temu jak są traktowani to przecież nie zwolnią całej załogi bo ktoś musi pracować ( a wyszkolić cały świeży zespół wcale nie jest tak prosto i nie przychodzi to tak łatwo i nie każdy potrafiłby z całkiem nowych ludzi w dość krótkim czasie stworzyć świetną brygadę ) - najważniejsza w każdej grupie ludzi jest jednomyślność.Pojedynczy człowiek niczego nie zyska, to w jedności jest siła. Ale w tej firmie nie ma takiej społeczności - każdy ciągnie tylko do siebie.Kodeks pracy? Przełożeni bardzo chętnie korzystają z tego dokumentów jak chcą do czegoś zmusić pracowników - dlaczego pracownicy nie działają podobnie - bo się boją zwolnienia z pracy !!! Wszyscy a głównie dyrekcja wiedzą, że jeden pracownik nie zrobi nic jeżeli nie pójdzie za nim pozostała część załogi.Nawet kodeks pracy nie jest jakimś mobilizującym do ludzkiego traktowania pracowników dokumentem. Ale pracownicy na to pozwalają - nie przeciwstawiają się takim zachowaniom "góry".Na barykady koleżanki i koledzy !!!Bo inaczej czeka nas śmierć głodowa.Nawet świąteczna pomoc w postaci papieru toaletowego nie będzie nam potrzebna jeżeli nie będzie co jeść.Na barykady !!!Na barykady !!!Na barykady !!!

FM Mebel

W Głuchołazach pan "Prezes"stwierdził że pracownik jest na samym końcu łańcuszka,że jak się komuś nie podoba to droga wolna,każą przyjść w sobotę-a jak nie to wyciągną wnioski?Jak narazie to ludzie (usunięte przez administratora) jak Woły,materiał jest-wypłatę dostaliśmy!Całe 500zł-ja nie wiem,to jakaś nagroda,czy wyrównanie?Wszędzie kryzys,to może niech pan"Prezes'spróbuje przeżyć za taką kasę!Nie lepiej się poddać i ogłosić upadłość,po co to ciągnąć,cała sytuacja przypomina mi boksera (usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o Formaplan Polska Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Formaplan Polska Sp. z o.o.