JS Budownictwo

Lublin

JS Budownictwo

Opinie o JS Budownictwo

Czy ktoś ma jakieś ciekawe informacje o JS Budownictwo? Zawsze warto dzielić się z użytkownikami fajnymi ciekawostkami z życia firmy.

Romcio

Pracuje już dobrych kilka lat i chwale sobie robote w tej firmie.

seba

jakoś strasznie tu cicho od zeszłego roku, może to i lepiej wszyscy są zadowoleni z pracy i z zarobków na pewno :) tak na poważnie poszukuję od Was informacji, że są jakieś aktualne zatrudnienia teraz u nich? Jęli ktoś z Was posiada takie informację niech się podzieli

miły

dziady

gallanonim

Skąd wiesz pracowałeś tam? bo ja tak...

to zawodowcy, super płacą

Zostaw opinię o JS Budownictwo - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JS Budownictwo