EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.

Zielona Góra

Opinie o EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.

Cezary

Zastanawiam się dlaczego nikt pd miesięcy nic nie pisze? Czy jest tak dobrze?

Iwona

Pracujesz w EXPOL? Podziel się swoją opinią na temat firmy jako pracodawcy! Chętnie dowiemy się więcej o plusach i minusach pracy właśnie w tej firmie. Co możesz doradzić osobom, które rozważają rozpoczęcie w niej pracy?

kamail

ich usługi obejmują raczej cały kraj i poza granicami kraju równiez działają jako spedycja miedzynarodowa, wiec moze skoro maja taki duzy zakres dzialań to moze i beda poszukiwać kierowcow warto poytać

Zostaw opinię o EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EXPOL Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Spółka z o.o.