Opinie o Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. w Stara Kamienica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. w Stara Kamienica

Dami

Może i brygadzisci nie są cały czas na hali lecz to nie przeszkadza w pracy, ale to co robią 2 panie to jest masakra....Niby mają sprzątać a tak naprawdę to każdego obgaduja. Nic nie można z nimi załatwić nawet normalnych butów a juz o zwrócić uwage to szczekają do każdego. Z tego względu to najlepiej przyjac sie do pracy z własna odzieżą i obuwiem.

Pox
@Dami

Nie zgadzam się z tą opinią to oszczerstwo i kłamstwo, które zagościło w tej firmie na dobre. Ten kto to pisał sam tak się zachowuje a chce odwrócić od siebie uwagę. Były pracownik.

Oglądam ofertę na kontrolera jakości. W ogłoszeniu piszą o gotowości do pracy pod presja czasu. Wiadomo, żąda normy do wykonania, ale czy są one wysokie? Jak później wyglada system premiowy? Ile będę miał czasu na szkolenie i wyuczenie się szybkiej pracy?

X
@Dami

MASAKRA JAKAŚ DROGA PRODUKCJO, WEŹCIE SIĘ DO PRACY A NIE SZUKAJCIE DZIURY W CAŁYM. ZE SPRZĄTAJACYMI TO PRZEGIĘCIE, POWINNIŚCIE SIĘ WSTYDZIĆ ŻE WYPISUJECIE NA ICH TEMAT TAKIE BZDURY.

on
@Dami

lecz się ,pracowałem tam i znam wszystkich jest ok

Weronika

zmieniles prace na lepsza, jak patrzysz z perspektywy czasu ?

Dami

Pajacu chyba jestes jednym z tych co za buty pada na kolana...... A goły to by chodził DZIK ale zainwestował w swoją koszulkę.

@Dami

Ale po co takie komentarze? Przecież można to kulturalniej napisać, prawda?

Lii
@Dami

Jakie bzdury wypisuje jakaś (usunięte przez administratora) , pamiętaj karma wraca .Jakby wszędzie tzn. w każdym zakładzie były takie panie to uwierz zmoro , że byłoby naprawdę super . Pracowałem to z czystym sumieniem mogę to stwierdzić.

@Lii

To w końcu co tak naprawdę robią?

Tt
@Dami

To jest już bezczelność, jak można tak publicznie oczerniać ,nic takiego nie miało miejsca , jestem pełny podziwu dla tych pań, bo sprzątać ten chlew to naprawdę muszą mieć siłę i mega odporność. Ten kto oczernia jest durniem jakich mało. Nie pozdrawiam.

Larysa
@Tt

Masz na myśli bałagan, który robią po sobie pracownicy? W ogóle nic nie trzeba sprzątać stanowisk pracy, bo są sprzątaczki? Dużo jest osób do sprzątania, bo myślę czy nie złożyć papierów?

Pox Nowy wpis
@Dami

Cześć. Poszukuję praktyk jako spawacz. Jest szansa, aby przyjąć się właśnie do tej firmy? :) Jeśli tak, to czy po zakończonych praktykach jest szansa na dalszą współpracę na całym etacie?

zainteresowany spawacz Nowy wpis

witam wszystkich, ktoś poda jakieś widełki wynagrodzenia? od do. czy możliwa praca na działalności? jakie ewentualne stawki. jak ze sprzętem?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Spawacz metodą TIG/MAG?

Witam,dzwonili do mnie z LBF Starają Kamienica.Wykonałem próbki spoin i czekam na odpowiedź.Wie ktoś może ile obecnie zarabia tam spawacz?

Ciekawa
@Nowy

Cześć, a po jakim czasie firma się odezwała? Aplikowałeś przez ogłoszenie, czy bezpośrednio kontaktowałeś sie z firmą? Szybko zlecili ci wykonanie próbek? Trochę niedelikatnie dopytuję, ale mój tata chce aplikowac, co prawda na inne stanowisko, ale zalezy mu na pracy od zaraz :) Ciekawi mnie czy sprawnie to idzie po prostu.

Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Spawacz. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Albik

Jak się pracuje teraz na produkcji? Ktoś psiał o monitoringu żeby sprawdzać pracowników. A jeśli chodzi o wejścia i wyjścia to też jest sprawdzane? Są jakieś przerwy żeby zjeść spokojnie śniadanie czy każdy odpoczynek trzeba potem odrobić?

Zofia

Hejo, czy na produkcje przyjmują również kobiety? :) no i jak z tymi strojami i obuwiem roboczym, faktycznie lepiej mieć swoje?

Xxx
@Zofia

Kobiety przyjmują. Ubranie teraz też bez problemu otrzymasz.

KAC... AP

KAC.. MA ZA NIC POSZANOWANIE I GODNE TRAKTOWANIE LUDZI UWAŻAJĄC ŻE LUDZIE TO PRZEDMIOTY!

Izabela
@KAC... AP

Podaj jakiś przykład

ODPOWIEDŹ
@Izabela

Wiele razy kazał (usunięte przez administratora) Różnym osoba, za szlaban, bo ktoś nie mógł pracować w sobotę, niedzielę lub inne święto! Kamery w tym ZAKŁADZIE, nie służą do ochrony przed kradzieżą itp. Tylko do obserwacji ludzi, co kto robi i ich dyscyplinowania, jak się coś nie podoba. Ma również swoich pupili którzy, jak wierne psy, nie muszą nic robić ważne że mu służą

Były do Seba

Seba co się stało. Za dużo capcarap czy co? Że cię wyje..ali. Brygadzista to nie złodziej. Brygadzistą to wzór cnót. Okradać firmę z.......... i godzin to tylko Ty. Mówiłem że kiedyś wpadniesz. Ja jestem za bystry żebym wpadł mówiłeś. I co?

@Były do Seba

Ale o co chodzi? Jak z godzin? Nie ma wypłacanych tylu pieniędzy ile powinno się dostać czy jak?

RUSKI

W zakładzie nie liczy się człowiek tylko jednostka.... Ruski! rządzi i ma w (usunięte przez administratora) Polaków (prokurent tylko od podpisu)

@RUSKI

Ruski, poważnie? I teraz to zaczęło Ci przeszkadzać w momencie gdy na świecie wydarzyła się ta okropna sytuacja? Wcześniej że nie interesowało Cię to zbytnio?

JEŻELI CHCESZ SIĘ WYPALIĆ ZAWODOWO TO WYKWALIFIKOWAN PERSONEL TEGO ZAKŁADU CI TO ZA GWARANTUJE!

Teksty typu nie chcesz pracować, to za szlaban tam już czekają na twoje miejsce autobusy z ludźmi. Oczywiście trzeba wszystkie soboty robić bo to normalny dzień.....

Marzena

Cześć, czy praca w soboty w Lbf jest liczona jako nadgodziny? Jak później jest się rozliczanym z nich? Ile wraz z takimi sobotami wychodzi godzin miesięcznie?

V

Chyba autobusy z Ukrainy Kongo Filipin Vietnamu nue ujmując tym ludziom my też jeździliśmy so DE zarobić a nie dawać się sama ... co ma miejsce LBF

Ct
@Marzena

Tak rozliczą ze na pewno do prądu nie będziesz. Cały miesiąc tyrasz a na koniec za ,, głupotę ,, niemiecko ruski sługus premie zabierze

Paulina
@Ct

Nie rozumiem, możesz bardziej rzeczowo? Kto niby premię zabiera, za co? Na pewno są warunki jej przyznawania, więc jak się je spełni, to premia na konto wpłynie. I o co chodzi z tym prądem? Jakieś talony są, czy co?

???

W Polskim oddziale LBF jest majster, kierownik i prokurent a nadnimi jest prezes zarządu, ale w Polskim oddziale jest jeszcze jeden mały człowiek, który nie wiadomo, jaką funkcję pełni, ale jest ważniejszy od kierownika, prokurenta i wszystkim kto mu nie przypasi albo nie wykona jego poleceń (obraża się) każe wypier.....????????????

Grzebień
@???

(usunięte przez administratora) Pupilek i kabel szefa Podobno już kilka osób się na niego szykuje

@Grzebień

Wiesz co wydaje mi się, że nie warto obrażać publicznie na forum innych osób :P Zresztą z tego co wiem to jest niezgodne z regulaminem i taki wpis może zostać usunięty ;)

WLASNA DZIAŁALNOŚĆ

Przymus pracy w każdą sobotę i zdażą się też niedzielę pod groźbą utraty pracy.

Marzena

Cześć, niżej we wpisach przeczytałam o pracy w soboty i czasami w niedziele. Jak więc realnie wyglądają dni pracy w Lbf? Ile w miesiącu wychodzi dni pracujących, ile wolnych? I przede wszystkim - jak w związku z tym wygląda wynagrodzenie?

XD

Jakiekolwiek zarządzanie, zasady, czy spójność nie istnieją w tej firmie. Zarząd obiecuje gruszki na wierzbie, a nie przestrzegają nawet podstawowych praw i w poważaniu mają treść umowy czy kodeks pracy, o ludzkiej przyzwoitości nie wspominając. Dyskryminacja, wymuszenia, a spróbuj być niewygodnym i upomnieć się o swoje to poczujesz się jak nasi przodkowie w latach 40 ;) Przymusowa praca w soboty, a niedziele też się zdarzają. Pracownicy na niższych szczeblach to w większości normalni, fajni, pomocni ludzie. Dzięki takim ten zakład jeszcze jakoś funkcjonuje, ale nie wróżę świetlanej przyszłości z takim podejściem do pracowników.

BYŁY PRACOWNIK
@XD

Świetnie ktoś to ujoł 101% prawda!

V
@XD

Standard LBF

Sylwia

Hej, czy są teraz jakieś wolne wakaty w Lbf? Pytam, ponieważ nie widzę żadnych ogłoszeń o pracę. Powiedzcie, jeżeli wiecie cokolwiek na ten temat. Możecie napisać na temat wielu stanowisk, chociaż najbardziej chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat tych administracyjnych.

Bez komentarza

Ludzie po 10 lat jezdza na szkolenie do Niemieckiej siedziby firmy za Polska stawkę godzinowa i 25euro diety dziennie tak zwane szkolenie a to normalna praca i nadgodziny a jak ktoś nie chcę jechać to zwalniają

Aaa
@Bez komentarza

A nie 20€ Bo pamietam 20

Karol

Gość jest gościem a zapomiał jak maszyny prosperują w firmie :P

Zostaw merytoryczną opinię o Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. - Stara Kamienica

• Jak się pracuje w Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 66
    58-512 Stara Kamienica

Lbf Technika Wentylacyjna Sp. z o.o.