LBF Technika Wentylacyjna sp.. zoo

Stara Kamienica

Opinie o LBF Technika Wentylacyjna sp.. zoo

Atmosfera całkiem niezła, przyzwoite pieniądze, szansa na rozwój. Generalnie całkiem w porządku.

Ania

Cześć, też chciałam zapytać o pracę w logistyce. Cały czas pojawiają się oferty, wiecie co jest przyczyną? Zarobki, zła atmosfera, wymagania? Czy nie nikt im nie pasuje, albo ludzie się zwalniają? Dajcie znać jeśli ktoś wie coś na ten temat.

Damian

A jak wygląda praca w biurze przy obsłudze klienta lub logistyce? Poszukują ciągle osób na te stanowiska i na kierownika logistyki. Ktoś coś wie na ten temat?

Sławek
@Damian 27.11.2016, 17:26

Szukają, złożyli mi ofertę. Ale przed podjęciem decyzji szukam opinii o firmie.

Damian
@Sławek 28.11.2016, 17:06
Szukają, złożyli mi ofertę. Ale przed podjęciem decyzji szukam opinii o firmie.

Ja również nic nie wiem o tej firmie, dlatego najpierw szukam informacji. Ciekawe jaka atmosfera

JA

NIC SIE TAM DO TEJ PORY NIE ZMIENILO!! NIE POLECAM!!

Qwert
@admin 10.06.2015, 21:40
Chcesz pracować w firmie LBF Technika Wentylacyjna sp.. zoo? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje....

Najgorszy zakład w okolicy wyzysk nadgodziny i chory na głowę zażąd nikomu nie polecam

Zostaw opinię o LBF Technika Wentylacyjna sp.. zoo - Stara Kamienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LBF Technika Wentylacyjna sp.. zoo