AUSTROVIN

Kielce

Opinie o AUSTROVIN

aksk

heh, wydaje mi się, że taki specjalista ds. gospodarki maszynowej ma na tyle dużo obowiązków, że nie będzie tracił czasu na pisanie na forum :) ślę CV

gość

niepolecam pracy w tej firmie nie wyplacalna na umowe mozna czekac i czekac a sie czlowiek nie doczeka

Rafał

Mam wrażenie, że wszyscy, którzy piszą negatywne opinie o pracy w tej firmie to jakcyś skończeni nieudacznicy i chyba nigdy nie pracowali w żadnej innej. Chyba normalne jest to, że jak ktoś zakłada firmę to nie po to żeby pomagać potrzebującym, od tego są inne instytucje, tylko chce zarabiać kasę.

Radzę wszystkim omijać tą firmę z daleka .....no chyba że lubicie pracować dla idei lub na nowe auto szefa. Firma nie liczy się z ludźmi Właściciel patrzy tylko na duże pieniądze, najlepiej było by pracować za darmo. O swoje trzeba nieźle walczyć i jeszcze na dodatek mieć to nieźle udokumentowane. No i jeszcze trzeba znosić kaprysy i humory właściciela, który czepia się o byle co

OBIEKTYWNA

FIRMA KRZAK.... NIEWYPŁACALNI.... PAN K. NAJCHĘTNIEJ ZATRUDNIA OSOBY Z GRUPĄ INWALIDZKĄ I TO JESZCE NA PÓŁ ETATU. WYNAGRODZENIE, PIENIĄDZE.... CZARNA MAGIA - NIGDY NIE MA!? MYDLENIE OCZU I OBIETNICE BE POKRYCIA - OTO DEWIZA AUSTROVINu. LEPIEJ NIE ZAWRACAC SOBIE GŁOWY.

Firma obiecuje duże pieniądze i premie na każdym kroku ciężko jest jednak otrzymać nawet najniższą podstawę. Nie dajcie się skusić pięknym słowom właściciela, który fantastycznie „mydli oczy”.

Przestrzegam wszystkich naiwnych,aby mocno się zastanowili zanim podejmą decyzję o zatrudnieniu w tej "firmie".Jeśli chcecie czekać na swoje pieniadze miesiącami i to jeśli są mocno udokumentowane, to ryzykujcie ; powodzenia. A nie mówcie że nikt Was nie ostrzegał.

Zostaw opinię o AUSTROVIN - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUSTROVIN