Smartway

Kielce

Opinie o Smartway

były pracownik

Jak ktoś chce zacząć pracę to niech najpierw sprawdzi prezesa firmy (usunięte przez administratora) który zmienił formę prawną firmy żeby uciec od długów u wierzycieli

robek

Szczerze mówiąc jest wiele lepszych firm i wiele osób Wam to powie. Dla tej jednak nie jest priorytetem ta walka o bycie najlepszym , a bycie dobrym nawet na małym terenie

Hej

To nie jest zwykła praca, bo zarabia sie duże pieniądze. Ale nie dla wszystkich. Nie dostajesz podstaw tylko pracujesz za prowizje. Każdy niezadowolony to zwykły leń lub poprostu ktoś kto sie do tego nie nadaje. Smartway nie płaci za samo być. A umowy są stworzone przez Orange. Powiedzmy sobie szczerze nie każdy sie nadaje do pracy jako przedstawiciel operatora, ale Ci którzy juz pracują żyją sobie ponad przeciętną.

Anonim

ja - 2012-03-28 16:18:48 jeśli mama i tata dawaliby na wszystko, to chyba nie szliby do pracy, nie?:) chyba ktoś tuma problem z logicznym mysleniem:) ja szanuje młodzież, która podejmuje każdą pracęZgadzam się z tą wypowiedzią w 100%. Wykorzystywanie i tyle. Najlepiej pracować za free.

ja

mgr

Zatrudnimy sie z toba w CC

Jako przedstawiciel jestem zadowolony pracuję zarabiam nie pracuję nie zarabiam proste słyszałem, że w CC trudno o dobrego pracownika nie ma się, co dziwić zatrudniają dzieciaków z Kielc a tu wiadomo rozpuszczone bachory mama i tata dają na wszystko i myślą, że tak będzie do końca życia to im się pracować nie chce a tu niestety żeby zarobić trzeba robić myślę, że wszystko jasne:) Nie raz się spotkałem z opowieściami że Kielce to pępek świata i oni chyba w to wszystko wierzą:) do roboty rodzice kiedyś umrą i co wy wtedy zrobicie???

Może kiedyś była ekstra. Nie płacą kasy! Zanim tam się zatrudnisz zastanów , bo miesiąc przepracujesz za darmo!

Zostaw opinię o Smartway - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smartway