K.F.M.R S.z o. o.

Brześć Kujawski

Opinie o K.F.M.R S.z o. o.

tadeusz

Witam, szukam pracy w branży takiej jak Krukowiak widziałem ich ostatnio na targach i postanowiłem sprawdzić w necie jakie mają opinie ale widzę, że bardzo dawno cokolwiek ktoś tutaj pisał, może jednak zauważycie mój post i dacie znać jak tam teraz wszystko wygląda wewnątrz, dzięki!

wow

(usunięte przez moderatora)Firma,którą lepiej sobie odpuścić.Jeśli jednak ktoś postanowi zaryzykować to moje szczere kondolencje......................

miła i sympatyczna atmosfera pracy

Zostaw opinię o K.F.M.R S.z o. o. - Brześć Kujawski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.F.M.R S.z o. o.